hepsi hikaye kızlar:))) gülsuyu,gülsuyu,gülsuyu:::)))))))

huzurem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2013
114
5
kızlar harika birşey söylemek istiyorum.Ben buldum ben buldum:)

hatırlarsanız bb reklamı kremi var gündemden düşmüyor.Baktım fiyatlara alacak durumum yok dedim.Ben bu yüzümü adam ederim.
Yüzüm karma cilt .Kumraldır tenim.Napiym napiym hemen düşündüm.
açtım buzdolabını:119:

baktım gülsuyu:KK31:

yatmadan önce pamukla sulu sulu yüzümü nemlendirdim.

Sabah akşam pamuğu bandırdım bandırdım sürdüm.

Cildim şimdi nasılmı.

sadece 6 gün

:111:

:KK31:

6 aylık bebek gibi pürüzsüz.....yuhuuuuuu.......

hatırlarsanız bb reklamı kremi var gündemden düşmüyor.Baktım fiyatlara alacak durumum yok dedim.Ben bu yüzümü adam ederim.

Cildim şimdi nasılmı.

sadece 6 gün

ay ne güzel maşaallah :nazar::KK3: markası neydi ? bende kullanıyorum bu ara yine sivilcecikler bastı yüzümü:KK14:

Gül suyu bende kullandım rosense marka. Ancak belirgin olan gözenekleri daha beter açtı. Kimisi sıkılaştırdı diyor ama demek etkisi kişiden kişiye değişiyor.

ohaaa ciddimisin yaa :) bendede kistlerden dolayı yüzümde sıvılceler cıktı lekeler cıktı hatta sivilce tedavısıde görnüştüm. bi yararı olurmu :)))

yağlı ciltlere iyi gelmiyor gülsuyu... nemlendirici çünkü...

tarihimi gecmiş acaba diyorum yok gecmemiş bnm cildim bazı yerler kuru ve hassas.. anlamadıgım nokta en ucuzu yakmıyorda en pahalısı diye aldım rosenseyi ama yaktı devam etmeli miyim kullanmaya yoksa bırakmalı mı senceeeeeeeee

Bende bir ara mucizesine inanıp almıştım.Cildim karma ve yağlı bir cilt..O yüzden pek bir faydasını görmedim.Bıraktım.Cilt tipine uygun temizleyici seçmeniz daha iyi olacaktır.

tarihimi gecmiş acaba diyorum yok gecmemiş bnm cildim bazı yerler kuru ve hassas.. anlamadıgım nokta en ucuzu yakmıyorda en pahalısı diye aldım rosenseyi ama yaktı devam etmeli miyim kullanmaya yoksa bırakmalı mı senceeeeeeeee

canım o gerçek gülsuyu mu acaba? üzerine bir bak doğala özdeş gül aroması yazmaması lazım, distile gül suyu yazması lazım... alerjik reaksiyon gösteriyor olabilir cildin ama gülsuyu gerçek mi değil mi önce ona bakmak lazım... annemin cildi kurudur mesela onda bir sorun olmuyor ona iyi geliyor gülsuyu...

Zaten eskiden beri kadınlar gülsuyu kullanırmıs o zamanlar yok böyle tabi ve kadınların yüzleri ne güzelmiş zaten o pahalı toniklerin bişeye yaradığını hiç düşünmüyorum ben...

ben bugün rosense gül suyu aldım, deneyip yazacağım :))

Bir haftadır kullanıyorum neredeyse,cildi biraz geriyor ardından nemlendirici sürüyorum çok az, sabah yüzüm ferah uyanıyorum.tabi bunun yanısıra yaptığım bir sürü şeyde var :) memnun kaldım diyebilirim, bir ay deneyeceğim yine yazarım.

Cildim şimdi nasılmı.

sadece 6 gün

Anlamadım 6 gün mü 6 ay mı?

Ben kükürtlü sabun kullanıyorum iyi geliyo

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kuru ve hassas ciltliler gül suyunu, yağlı-karma ciltliler lavanta suyunu kullanabilir. tonik etkisi gösterir.

ben cildim için tedavi görüyorum gülsuyuda denedim bi fayda göremedim kişiden kişiye değişiyor zaten..lavantayı duydum doktoruma danışıp onu uygulamayı düşünüyorum .doktorum bana elma sirkesi deneyebilirsin dedi.ama tabiki bu ve buna benzer tedavi yöntemleri hafif problemi olanlar için iyi geliyormuş.yani sivilce ve izi daha derin ve ciddi olanlar kullanıp fayda etmedi diye şikayet ediyorlarmış onlara zaten fayda sağlamaz dedi doktorum..bende ilaç krem sabun tedavisi görüyorum ama tıp bile fayda etmedi yıllardır kullanıyorum çünkü :KK43:(((((

Gülsuyu iyi diyorlar kızlar fakat doğal gülsuyu kullanmak lazım piyasada satılanlar hep sentetik. Doğalı nerde bulunur acaba Isparta ya mı gitmek lazım 😃

Doğal gül suyu kullandım ben bundan bir ya da iki yıl önce ,ama sadece iki hafta dayanabildim hem çok fazla yaktı,kuruttu,gozeneklerimi genişletti.Keşke ben de memnun kalabilseydim :KK43:(

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X