Saç Uzatma Yöntemleri çam terebentin yağı mucize :)

valla bi kere daha maşallah :nazar::nazar:
sarımsak da bööle güzel sonuç veriyor ama ç.terebendinden beklemiyodum doğrusu
kesin alıcam tşkler canım :KK16:

önemli değil hayatım:) teşekkürler:) ilk zaman kuruluk yaparsa merak etme düzelicek. ben kuruluk yaptı diye bırakmadım iyki bırakmamıışım:) biraz sabır :KK66:

önemli değil hayatım:) teşekkürler:) ilk zaman kuruluk yaparsa merak etme düzelicek. ben kuruluk yaptı diye bırakmadım iyki bırakmamıışım:) biraz sabır :KK66:
tamam canım pes etmem o kurutuyosa elbet var benimde çözümlerim :KK1:
bırakırmıyım yakasını :KK1:

o alnımdaki açıklıktan sacların çıtığını görünce nasıl sevindim bilemezsin ama :KK70: banyoda masaj yaparak iyce yediriyordum
evet yaa insan en çok ona seviniyo
bende sarımsak kullandım ööle sonuç aldım yeni saçlarım çıktı hep
ama onuda yapamamak sinir ediyo saçlar durmuyo yerinde :KK1:
ya bişi sorucam ben avonun şampuanını kullanıyodum şu bademyağlı olan
çok da iyi geliyodu yumuşaklığı filan herkesin eli saçımdydı :KK1:
gene onu almak istiyorum acep onun içine katsam olmaz mı :26:
çünkü yumuşaklığı iyi ama hem yumuşak saç o kadar iyi bişe değil hemde saçım azcık kalıyo onunla yapınca :44:
yada tek başına kullanma şansım varmı bu ç.terebendini
bu nasıl bi tutarsızlıktır yaa ne yazdığımı kendim de anlamadım :KK1:

çam terebentini bir ara ben de kullanmıştım ama demek ki kısa süre kullanmış olmalıyım pek fayda görmedim sanki. :44:
offfff bır benım sacım uazmıyo ya sınemakı yapıyorum sarımsaklı sampuan yaptım sampuanımın ıcıne cam terebentınde kattım haftada yarım cm en fazla daha fazla uzamıyo ya çildiriciğimmmm:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76: tebrık ederım kızlar:KK16::KK16::KK16::KK16:
hepsini bir arada yapmayın derim. saçlarınızı mahvedersiniz. ben sinameki kürünü uyguluyorum şu anda ve bir de şampuanımın içine iki diş sarımsak doğradım.
Kararımı verdim dalin alıyorum :d:KK16:

sanırım ben de! :)

arkadaşlar, bir de çam terebentini banyondan önce direkt saçlarının diplerine sürüp bekleyenler varmış sanırım birkaç saat... duydunuz mu? uyguladınız mı?:44:

çam terebentini bir ara ben de kullanmıştım ama demek ki kısa süre kullanmış olmalıyım pek fayda görmedim sanki. :44:hepsini bir arada yapmayın derim. saçlarınızı mahvedersiniz. ben sinameki kürünü uyguluyorum şu anda ve bir de şampuanımın içine iki diş sarımsak doğradım.
sanırım ben de! :)

arkadaşlar, bir de çam terebentini banyondan önce direkt saçlarının diplerine sürüp bekleyenler varmış sanırım birkaç saat... duydunuz mu? uyguladınız mı?:44:

Ben direk saçlara sürülünce zararlı olduğunu duydum ama doğrumu bilmem canım :S

Arkadaşlar bemiks ve sinameki yapıyorum şuan 3,kürü uygulayacağım yarın bunuda mı katsam acaba şampuana kararsız kaldım saçlarım ince telli yardım edinnnn :)

Arkadaşlar bemiks ve sinameki yapıyorum şuan 3,kürü uygulayacağım yarın bunuda mı katsam acaba şampuana kararsız kaldım saçlarım ince telli yardım edinnnn :)

aynen... ben de bu soruyu sordum içimden....benim yerime sormuşsun canım...

evet yaa insan en çok ona seviniyo
bende sarımsak kullandım ööle sonuç aldım yeni saçlarım çıktı hep
ama onuda yapamamak sinir ediyo saçlar durmuyo yerinde :KK1:
ya bişi sorucam ben avonun şampuanını kullanıyodum şu bademyağlı olan
çok da iyi geliyodu yumuşaklığı filan herkesin eli saçımdydı :KK1:
gene onu almak istiyorum acep onun içine katsam olmaz mı :26:
çünkü yumuşaklığı iyi ama hem yumuşak saç o kadar iyi bişe değil hemde saçım azcık kalıyo onunla yapınca :44:
yada tek başına kullanma şansım varmı bu ç.terebendini
bu nasıl bi tutarsızlıktır yaa ne yazdığımı kendim de anlamadım :KK1:

katabilirsin içine bnce cnım. direk sürme kimisinde yaramıyor bu. okuduklarımın bazısı iyi demiş bazısı direk sürmek zararlı demiş. şampuanına kat. saçına iyi gelen bi şampuana kat . faydalı olması için kimyasal şampuan olmamasına dikkat et ama :KK66:

katabilirsin içine bnce cnım. direk sürme kimisinde yaramıyor bu. okuduklarımın bazısı iyi demiş bazısı direk sürmek zararlı demiş. şampuanına kat. saçına iyi gelen bi şampuana kat . faydalı olması için kimyasal şampuan olmamasına dikkat et ama :KK66:

off ya sanırım şu bademyağlıda kimyasal sanırım değil ööledir kesin :KK31:
neyse gene işimiz bioblasa kaldı :KK1:
teşekkürler canım:KK16:

X