Derin nefes alamıyorum...

Bence arkadaşa iyilik yapmıyoruz, :KK19: önce doktorun verdiği soluk açıcıları kullanmalı. Astım basit bir hastalık değil, fenalaşırsa ya da hastalık ilerlerse vebalini alabilecek miyiz?
Yazılan ilacı araştırıp zararlarını, yan etkilerini ya da güvenirliğini öğrenebilirsin ama sakın ilaç almadan yalnızca kürlere bel bağlama. Tamamlayıcı tıp ayrı akut durumlar ayrı.

benim astım krizlerim yok.derin nefes alamıyorum buda beni çok bunaltıyor psikolojik olarakta kendimi kötü hissediyorum doktor ilaç verdi öksürük baş dönmesi yaptı nefesimi açtı ama bi yandan mahfetti beni :KK43: :KK43:

Oncelikle gecmis olsun,astim basit bir hastalik degil bu yuzden hekimin verdigi ilaclari duzenli kullanin,gerekirse ilaclariniz icin rapor cikartirsiniz cunku astim rahatsizligi olanlar ilaclarini raporlu aliyorlar,bitkilere fazla guvenmeyin,bobreklerinize,karacigerinize,tansiyonunuza zarar verebilirsiniz ani tansiyon dusmeleri yada yukselmeleri yasayabilirsiniz,ilacla birlikte bitkiyi bir arada kullanmayin zehirlenmye yol acabilir.

nasıl bir hastalıktır bu :KK43:

Canim seni korkutmak yada uzmek icin yazmadim ama astim sanildigi gibi basit bir hastalik degildir,hekimin verdigi ilaclari duzenli kullanirsaniz hicbir sorun olmaz,astim hastasi olan bir suru tanidigim var hepside yillardir hekimlerinin verdigi ilaclari duzenli bir bicimde kullaniyorlar yapacaginiz tek sey ilaclarini duzenli kullanmak ve sigara icilen ortamda bulunmamak.

X