İstanbul Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Ameliyatı Olanlar Yardım!

NancyBotwin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2012
11
0
Herkese merhaba,
Bir sene içinde burun estetiği olmayı düşünüyorum. Yalnız çok yüksek meblağlar ödemek istemediğim için İstanbul'daki devlet hastanelerinden ( tercihen Avr. yakası) birinde olmayı düşünüyorum. ( çok uygun fiyata çok iyi bir doktor varsa Ankara için önerilerinize de açığım)
Tüm forumu baştan sona okusam da hala güncel fiyatlar ve cerrahlar konusunda bir fikrim yok :KK43:

Daha önce burun estetiği olanlar, hangi hastanede ne kadara yaptırdığınızı belirtirseniz çok sevinirim. ( sağlık sorunum olmadığından devlet karşılamayacak)

Şimdiden herkese teşekkürler.

bir de devlet hastanelerinde sağlık problemi olmayanlara estetik amaçlı burun ameliyatı yapılmasında sorun çıkıyor mu? Sadece sağlık amaçlı yaparız estetik yapmayız deme ihtimalleri var mı?

beşiktaş taraflarında bildiğim kadarıyla Dr.Amirali Nevai ve ben yaptığı burunları görünce ağzım açık kaldı o kadar güzel yapıyor ki :) malesef ki kendisi şu an ist. oturduğu için ben yaptıramadım bence bi araştır

Herkese merhaba,
Bir sene içinde burun estetiği olmayı düşünüyorum. Yalnız çok yüksek meblağlar ödemek istemediğim için İstanbul'daki devlet hastanelerinden ( tercihen Avr. yakası) birinde olmayı düşünüyorum. ( çok uygun fiyata çok iyi bir doktor varsa Ankara için önerilerinize de açığım)
Tüm forumu baştan sona okusam da hala güncel fiyatlar ve cerrahlar konusunda bir fikrim yok :KK43:

Daha önce burun estetiği olanlar, hangi hastanede ne kadara yaptırdığınızı belirtirseniz çok sevinirim. ( sağlık sorunum olmadığından devlet karşılamayacak)

Şimdiden herkese teşekkürler.
Oldunuz mu ameliyat?

X