Bebek İkinci El ikinci ek kıyafet satacak varmı

fıyat olarakta bıberonların magaza fıyatını bılmıyorum ebebekte 27 tl gosterılıyor ama sen daha uyguna bu ksadara buldum dersen o fıyatı yaz beno fıyattan sana ucretını belırlerım

Eki Görüntüle 652366 Eki Görüntüle 652367 Eki Görüntüle 652368
Canım resımleri bunlar eger almak ıstersen son resımdekı bebek gobek temızlıgı ıcın alkol ve mendıllerı hıc kullanılmamıs sıfır kutu bana ucretsız vermıslerdı sanada ucretsız gonderıcem. eger bebek banyo kuvetıne ve fılesıne ıhtıyacın varsa elımde onlarda mevcut ama onlar kullanılmıs 0-3 ve 3-6 sıfır kol ve kısa kol cıtcıtlı badılerım var emzırme onlugum var hıc kullanılmamıs bırde wee marka manuel gogus pompam var bır kac defa kullanılmıs elektırıklı aldıgım ıcın pek kullanmadım onu tabı ıstersen yardımcı olurum

biboron a kaç diyorsunuz fiyat?

biboron a kaç diyorsunuz fiyat?

gögüs pompasına şimdi bişey diyemiyorum çünkü bakalım sütüm olcakmı olmuycakmı oglumda sütüm azdı bunda nasıl olur bilemem yani sagmama gerek kalmıyodu çünkü çok azdı....ama chicco biberonun tekini alabilirim... diger biberona illaki müşteri bulursun

biberona baktımda 16 tl yazıyo ...aynı aydan elinizde 2 tane var öyle degilmi iside 4+... ikisiini alamam aynı ay olunca ama bir tanesini alabilirim.

Ayina uygun biberon ucu alirsan kullanabilirsin canim tabi yinede sen bilirsin. Nerden buldun o fiyati cok uygunmus ebebekte ne kadar pahali

bu bıberonlardan bende var mama almıştım yanında verdıler aynı marka 3numarası nasıl yolladığını bılmıyorum ama bedava yollayabılırım siz bana tarıf kargo ücreti ödersınız sadece

bu bıberonlardan bende var mama almıştım yanında verdıler aynı marka 3numarası nasıl yolladığını bılmıyorum ama bedava yollayabılırım siz bana tarıf kargo ücreti ödersınız sadece

yani mamanın yanında verdiklerine göre o kadar pahalı olamazki.ben büyük uzun sarı memeli biberonlarını 27 biliorum.
gercekten ücretsiz yollarsanız çok makbule gecer.eger ciddiyseniz ptt kargoya ne kadar oldugunu bide karşı ödemeli oluyormu diye sorarım haberleşiriz mail adresinizi verin ben size ulaşırım.bu arada nerde oturuyorsunuz*???

saYIN BİSİDİCEM BENİM ÖZEL MESAJ HAKKIM YOK GÖZÜKÜYOR.MAİL ADRESİNDEN YADA FACEDEN FLAN YAZIŞABİLİRİZ ANCA.TEŞEKKÜRLER .BEN SİZE PAZARTESİ ARAŞTIRIP DÖNERİM ZATEN PTT GİTCEM ZARETSİ İSABET OLUR

yani mamanın yanında verdiklerine göre o kadar pahalı olamazki.ben büyük uzun sarı memeli biberonlarını 27 biliorum.
gercekten ücretsiz yollarsanız çok makbule gecer.eger ciddiyseniz ptt kargoya ne kadar oldugunu bide karşı ödemeli oluyormu diye sorarım haberleşiriz mail adresinizi verin ben size ulaşırım.bu arada nerde oturuyorsunuz*???

bursda oturuyorum gerçekten pahalı 30 lıraydı en son baktığımda

elimde 4 tane var 2sını kullandım ama oğlum sevmedı uçlarını 2sı duruyor paketınde

birisini yollayabılırım bıborun buyuk ama hepsinin ucu aynı boyda yenı doğduğunda kullanmasa bıle ılerde kullanır

bu hafta eşim evde bu hafta yollayabılırım yoksa çocukla gıdemem

siz öğrenın bana özelden yazın iletişim bilgilenızı falan

saYIN BİSİDİCEM BENİM ÖZEL MESAJ HAKKIM YOK GÖZÜKÜYOR.MAİL ADRESİNDEN YADA FACEDEN FLAN YAZIŞABİLİRİZ ANCA.TEŞEKKÜRLER .BEN SİZE PAZARTESİ ARAŞTIRIP DÖNERİM ZATEN PTT GİTCEM ZARETSİ İSABET OLUR

bikaç msj daha yaz 100 msjın olunca yzabılıyorsun özelden
özelden facemıde mail adresımıde verırımde burdan açıktan vereemm halıyle

özelden msj yazmama 10 konu kalmış :) pazartesiye kadar özel mesajım olursa özelden yazarım ayrıntaları allah razı olsun.iyi geceler...

merhaba benimde elimde erkek bebek elbiseleri ve bataniyeleri var hala düşünüyosanız....

mrb canım battaniye elimde oglumdan kalma yeterince var.eger puset.mama sandalyesi.acılmamış emzik vs o türden şeylerin elinde varsa resmini koyarsan bende olmak üzere illaki başka alıcılarında cıkar.ama başka konulara göz atarsan kıyafet battaniye isteyenlerde vardı sen resmini yükle konunu aç mutlaka alıcı cıkar

ah bide resim yükleyebisem satılacak çok şey var ama resim yüklüyemedim püset var ama çok iyisi değil istersen resmini mail yoluyla gönderebilirim

mrb canım battaniye elimde oglumdan kalma yeterince var.eger puset.mama sandalyesi.acılmamış emzik vs o türden şeylerin elinde varsa resmini koyarsan bende olmak üzere illaki başka alıcılarında cıkar.ama başka konulara göz atarsan kıyafet battaniye isteyenlerde vardı sen resmini yükle konunu aç mutlaka alıcı cıkar

cnm sana özelden msj atmıştım :KK31:

$DSC01987.jpg $DSC02006.jpg $DSC02007.jpg $DSC02008.jpg $DSC02009.jpg $DSC02010.jpg $DSC02011.jpg $DSC02012.jpg $DSC02013.jpg $DSC02015.jpg $DSC02016.jpg $DSC02017.jpg $DSC02018.jpg $DSC02019.jpg $DSC02005.jpg $DSC02004.jpg $DSC02003.jpg $DSC01988.jpg $DSC01990.jpg $DSC01991.jpg $DSC01992.jpg $DSC01993.jpg $DSC01994.jpg $DSC01995.jpg $DSC01996.jpg $DSC01997.jpg $DSC01998.jpg $DSC01999.jpg $DSC02000.jpg $DSC02002.jpg $DSC02020.jpg

Canım resimleri ekledim...Seninle özelden görüşeceğim...:KK34:

X