eşim eski sevgilisiyle görüşüyor :_(

Sızene ablası can dusmanıysa!ınsanların hayatlarını bılmeden yorum yapmak ne haddınıze!arkdsm bnce sızın evlılıgnz ckten bıtmıs adamn umrunda bıl degıl. Kocası ıle gorusebılırsen ıyı olabılır.ama bunu affedebılecekmısıın ya arkdslar erkeklere aldtma konusunda kızıyorsunuz ama kadınlarla aldatıyorlar! Fıfty fıfty yanı serefsızler!

eşine kızmakta çok haklısın eski sevgiliyle konuşmak dertleşmek de neymiş dertleşecek başka adam bulamamış mı eşin:KK20:üstelik söz verdiği halde yine görüşmüş ortada anormal bir durum var bu işin masum bir tarafı yok :KK19:ama ne yapacağına sen karar verebilirsin canım

konuya cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim. dün gece tekrar kk'ne giremedim çünkü eşim işe gittikten sonra beni aradı saat 4'e kadar telefonla konuştuk. kadının face'ne girmiş çünkü: "sen kocasına msj attın, bir değişiklik varmı" diye ortalığı kolaçan etmiş.ne kadar düşüncesizce davrandın kocasına mesaj atmakla benim hayatımı tehlikeye attın ya şimdi adam bana bişey yaparsa? diye korkuyormuş. bende dedimki:" bunları yapmadan önce düşünseydin"
çünkü arkadaşlar o an fevri hareket ediyorsun mantıklı olamıyorsun. ne yapsam diye deli gibi evde dolanırken bunu buldum. belkide yanlış belki doğru bilmiyorum.adama yazdımki :
"yuvam karınız yüzünden yıkılıyo karınızla gurur duyun vs. vs." bir sürü şey yazdım işte.ne biliyorsam uzun uzun anlattım.ama adamdan tık yok. tahminim kadın şifreyi biliyo ve girip ordan sildi.

Kafasına kürekle vura vura kırıcaksın böylesinin !

Dertleşiyormuş muş ! Ohh ne ala hayat, öyleyse herkes bulsun eski sevgilisini dertleşsin tek tek hepsiyle.. Nerde kaldı 4 duvar arasındaki karı koca gizliliği..

Gönderdiğin msjlar arkadaş olmadığın için 'Gelen' kutusuna değilde, 'Diğer' kutusuna gitmiştir..

Allah yardımcın olsun, ben olsam o bilgisayarı da o evi de başına yıkardım sanırım..

a evet ben bu diğer kutusunu düşünmemiştim. o zaman görmemiş olabilirler

ya hu az önce ben de diğer kutusunu farkettim hiç görmemiştim daha önce
bir adam bana naber yazmış yaa:KK9::KK9::KK9::KK9:
ta 21 şubatta anında engelledim:KK53:
şu face nelere kadir:97:

Benim sevgilim de bazen aşırı gereksiz kıskançlık yapıyor. Hatta öyle ki babamdan kıskanır oldu bu aralar.
ama ben hiç eski sevgililerimle görüşmeyi, bu durumla ilgili onlarla dertleşmeyi düşünmedim.

Konu sahibesi arkadaşım, bence can sıkıcı bir durum.
Bekara karı boşamak kolay gelir ama ben tahammül gösteremiyorum böyle durumlara.
Bilemiyorum.

evet aklın yolu bir. bende kız arkadaşımla sorunlarımı konuşurum ama gidip eski sevgiliden kendime dost yapmadım hiç.

eşim benimle ilgilenmiyorsun diyor. halbuki işten gelir gelmez laptopunu kucağına bir alır ne muhabbet ne gözüme bakar biraz çocukla oynar sonra kendini bilgisayara verir. facede saatlerce oyun oynar oynar oynar.. sonra şöyle der: "ben yatıyorum"
şmdide bana diyorki :"sen bana ilgi vermiyosun bende bilgisayara giriyorum"...
bilmiyorum... işin içinden çıkamıyorum. boşanmak zor bir karar ama bu durumda ömür törpüsü gibi.. nasıl dayanırım bilmiyorum.. biraza daha bakıcam eğer düzelme yoksa hergün ölmektense 1 kez ölmek en hayırlısı...
işin kötüsü ben kocamı hala çok seviyorum. ama sevgi yetmiyor bir evliliği yürütmeye...
onun için herşey bitmiş sevgi kalmamış bu bana daha çok acı veriyo. 70 yaşında insanların evliliği bile bizim ortamımızdan iyidir. kendimi çok yanlız hissediyorum asıl... ben ne yapayım eski sevgilimi arkadaş olarakmı eklemem lazım.. herşey bahane işte. ama insan genede kabullenemiyo kendini kandırmak daha kolay geliyo

Çok zor bir durum canım. Benzer durumu ben de yaşamıştım ama benim olayı ben abartmıştım. Allah yardımcın olsun ne diyim

Bazen buralara öyle konular açılıyor ki... Eşim beni komşumla aldattı napayım?, Eşim iş arkadaşıyla aldattı beni napayım?
İşte sizinki de bu tarz konulardan. Napayım diyorsunuz ama ne yapmanız gerektiği o kadar açık ki ve siz bunu göremiyorsunuz. İşte ben de kalkıp boşanmalısın diyemiyorum bu yüzden çünkü, siz de bu gücü görmüyorum.
Çocuğum dağılmış ailenin parçası olmasın. Klasik . Hep böyle söylerler, halbuki kocanızı bırakmak istemiyorsunuz. Yalnızlıktan korkuyorsunuz vs ...
Ama gurur gitti mi bir kadında , parçalanır insan. Ne kocanızın size saygısı kalır, ki kalmamış zaten. Ne sizin kocanıza saygınız kalır.
Evet, kocanız sizi salak yerine koyuyor. Farkında mısınız ? Aynaya bakın, salak mısınız siz ? Sorun bunu kendinize.
Bu kadar aptal, aciz misiniz ? Onun sizi aldatması kadar ?
Bence değilsiniz. Sorun kendinize, salak mıyım ben? Evet sürekli bunu sorun. Kabullenemezsiniz. Şahsen ben kabullenemezdim.
Ha kabullenebiliyorsanız bilmiyorum. Ama sanmam.
Ya bu adam hem sizi aldattı, hem de kiminle biliyor musunuz? Kocasını aldatacak kadar namussuz bir kadınla ! Hemde çocuğu olan.
Belki cinsiyet ayrımına giriyor bu ama erkeklerin çoğu maymun iştahlıdır.
Kadın anadır, candır... Aldatmak ona yakışmaz. Çocuğunu düşünmelidir kadın çünkü.
Ama o kadın, o kadar namussuz düşünün. Ve eşiniz sizi böyle bir kadınla aldatıyor . Sizin gibi iyi birini tercih etmek yerine onu tercih ediyor. Düşünün bir ya bu ne kadar sizi küçümseyen bir davranış farkında mısınız ?
Yapmayın nolur. Çocuğunuza sorsak, hani aklı erse yavrucağın , eminim "boşan anne" derdi.
Hani parçalanmış aile der der dururlar ya, hah işte öyle bir ailenin çocuğu olarak yazıyorum bunu.
Korkmayın, ALLAH bir yolunu bulur. Bu adama boyun eğmeyin lütfen. Hiçbir çocuk güçsüz ve gurursuz bir annenin çocuğu olmayı hak etmez. Bunu bilir bunu söylerim.

benim esimde beni sanalda aldatti. ben su an kendimi toparlamakla mesgulum. bir is bakiyorum biraz para biriktirip bosanicam. sizin isiniz var calisiyorsunuz sizin icin daha kolay olmali cekip gitmek.hergun aklinizdaki suphelerle yasayabilecekmisiniz.bizim evde hergun kavga oluyor artik sirf bu yuzden. benimkisi eski sevgilisiyle degil baska baska kadinlarla sacma sapan muhabbetlere girdigi icin ben buna bile sabredemiyorum sindiremiyorum hazmedemiyorum. kaldikca kendimi kahrediyorum . kendimi hasta ediyorum. tukendim yikildim. bittim.nasil dayanabileceksiniz. cok zor birsey aldatilmak illaki ayni yatakta yakalamak degilki.

benim esimde beni sanalda aldatti. ben su an kendimi toparlamakla mesgulum. bir is bakiyorum biraz para biriktirip bosanicam. sizin isiniz var calisiyorsunuz sizin icin daha kolay olmali cekip gitmek.hergun aklinizdaki suphelerle yasayabilecekmisiniz.bizim evde hergun kavga oluyor artik sirf bu yuzden. benimkisi eski sevgilisiyle degil baska baska kadinlarla sacma sapan muhabbetlere girdigi icin ben buna bile sabredemiyorum sindiremiyorum hazmedemiyorum. kaldikca kendimi kahrediyorum . kendimi hasta ediyorum. tukendim yikildim. bittim.nasil dayanabileceksiniz. cok zor birsey aldatilmak illaki ayni yatakta yakalamak degilki.

Bir kaç yorumunuzu daha okumuştum, üzüldüm adınıza..
Aileniz destek değil mi size?

klasikleşmiş erkek modellerinden bir tane daha ! eşiyle iki sorunu olsun ,bunalıma girsin hooopp başka kadınlara yöneliş .Çünku bunları sürekli pohpohlayacaksın ,sürekli el üstünde tutacaksın ki (!) başka kadınlara gitmesinler .:KK47:

Arkadaşım yaşadığın durum çok zormuş gerçekten .Bu durum da bir masumluk da arama .dertleşecek başka insan mı bulamadı da eski sevgili ! düpedüz eşiniz aldatıyor ,bunun başka bir açıklaması yok .Madem unutamamış eski sevgilisini ne diye sana işkence çektiriyor ki,boşansın o zaman senden sonra kimle ne halt yiyorsa yesin .senin neden vebaline hakkına giriyor :KK47:

Bu arada canım ,o kadının eşıne mesaj attığında keşke kadına da atmasaydın .Çünkü kadın eşinede mesaj atacağını düşünüp büyük ihtimalle önlem almıştır :KK43: yani eşinin facebook şifresini biliyor ise ,gelen mesajı muhtemelen sildi .yoksa ben sanmıyorum böyle duruma sessız kalacak bir erkegı .bu kadar migdesiz geniş bir erkek olamaz herhalde ..

aynen soylediginiz gibi dertlesmek icin baska kadinlar eslerden daha cazip geliyormus. benimkide ayni bunlari soylemisti bana.

Konu sahibi eşiniz aklınca kedini savunuyor işte. Yok ilgilenmemişsiniz de bilmem ne! Hem suçlu hem güçlü.. Bence böyle bir şeyi sineye çekmeyin. Bu affedilecek bir olay değil.. Devam etseniz hergün aynı yatakta ona sarılıp huzurla uyuyabilecekmisiniz. Evlilik budur çünkü zorla yatıyorsan ya da yatakları ayırıp yatmanın mantığı yoktur.. Çocuğunuz sevginin olmadığı bir ortamda yetişmemeli.. Fotoğrafını çekin o yazışmaların verin mahkemeye, o eşinizin yanına da kalmasın..

zor bir durum üzüldüm :KK43: ama kadının kocasına mesaj atmayın bence bi de onların evliliği bozuldu diyelim iyice sizin kocanıza musallat olmasın

konuya cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim. dün gece tekrar kk'ne giremedim çünkü eşim işe gittikten sonra beni aradı saat 4'e kadar telefonla konuştuk. kadının face'ne girmiş çünkü: "sen kocasına msj attın, bir değişiklik varmı" diye ortalığı kolaçan etmiş.ne kadar düşüncesizce davrandın kocasına mesaj atmakla benim hayatımı tehlikeye attın ya şimdi adam bana bişey yaparsa? diye korkuyormuş. bende dedimki:" bunları yapmadan önce düşünseydin"
çünkü arkadaşlar o an fevri hareket ediyorsun mantıklı olamıyorsun. ne yapsam diye deli gibi evde dolanırken bunu buldum. belkide yanlış belki doğru bilmiyorum.adama yazdımki :
"yuvam karınız yüzünden yıkılıyo karınızla gurur duyun vs. vs." bir sürü şey yazdım işte.ne biliyorsam uzun uzun anlattım.ama adamdan tık yok. tahminim kadın şifreyi biliyo ve girip ordan sildi.

eşiniz tutusmus bıraz artık sızın sureklı bıseyler yapacagınızı dusunuyordur iyide olmus korkması..ama sifreyi adamın karısı bılıp sıldıyse ol kötu işte maili telefonu varsa ona atabılırsın...gayet de mantıklısın bence bunları kocasına anlatmakla adamın hıcbırseyden haberı yok yazık degılmı onada..eşinizde kendı hayatını dusunuyor en basta yedıgı haltın sıze zarar verıp vermemesı pek umrunda degıl

Varsa seninle bir problemi ki var çekeydi seni karşısına adam akıllı konuşaydı :KK19:
İlla eski sevgilisinle mi dertleşmek gerekirmiş hem de karısını mahremini aynı evi paylaştığı hayatı paylaştığı insanı :KK19:
Başka arkadaş mı kalmamış eski sevgiliden medet ummuş :KK22:
Bazı erkekler bu denli sığ düşünüyor işte.
Sen eski sevgilinle görüşsen ne derdi sana acaba .
Açardı ağzını yumardı gözünü eminim.
Ama kendileri yapınca nedense çok normal bir davranış olur adı :KK19:
Boşanırsan boşanmış...Bu kadar basit yani diyeydin sen de.
İnsan karısını kaybetmemek için çabalar biraz.Yuvası yıkılmasın diye uğraşır didinir.
Ama nerdeee.:KK19: Fırsat kolluyor gibi bir hali var.
Bu zaten ilk sorununuz değil.1 sene de ayrı kalmışlığınız var...
Zedelenmiş sarsılmış bir ilişki...arada sabi bir yavru..:26:
Özel değilse şu 1 seneki ayrılık nedeninizi öğrenmek isterim.
Ona göre yorumumu devam ettireceğim.

Tepkinizde çok çok haklısınız, şüpheleriniz de boş değil anlattığınız kadarıyla ama kocasına mesaj attığınızı okuyunca irkildim. Bu ülkede erkekler eşlerini çok telefonla konuştuğu için bile öldürebilmekte ve artık bu işin vahameti kanıksandı. Yani kadın ne kadar eşinize yapışmış bir tip olsa bile muhatabınız ve yaptırımlarınızın hedefi eşiniz olarak kalmalı ve bir faciaya sebep olacak şeyler yapmak yerine sakin kafayla düşünmeli.

Aynı sebepten ötürü ben de bu fikirleri ürkmüş vaziyette okumaktayım, biraz yavaş hanımlar... Sokak ortasında, evde her köşede bundan daha küçük şeyler için kadınlar öldürülüyor...
Ona buna öyle mesaj atmanın sonu çok daha büyük, ömür boyunca kendinizi affedemeyeceğiniz trajediler olabilir. Yapmayın, eşinizle uğraşın. O kadın değil, başka kadın da olabilir; eşinizde öyle bir ihtiyaç olduktan sonra...

eşiniz olacak sahsıyet dertleşmek için ne kadar doğru bir insanı bulmuş.. evli çocukllu ama aynı zamanda evli bi adama psıkoterapı yapabilen üstün varlık ESKİ SEVGİLİ... eşinizin standartları belli siz bu meziyetlerin dışında kalıyosunuz anlaşılan... bir de suç bastırıyo sen ıttın dıye... beyni yokmuymuş..sakın kendinizi suçlamayın burdan boşan demek bana kolay ama ALLAH HİDAYET VERSİN eşinize.. size de HAKKINIZDA HAYIRLISINI diliyorum.....

Son düzenleme:
öncelikle geçmiş olsun,
arkadaşım eşinize şunu sunabilirmisiniz acaba hem böylece işin masumiyet derecesinide öğrenmiş olursunuz
madem amacın sadece konuşup dertleşmek hadi bir psikoloğa gidelim diyebilirsiniz bence, bir bayan psikolog bulursunuz hani bayanlarla daha iyi dertleşirim diyorsa onla dertleşsin madem öyle, veya bir evlilik terapisti önerin ikiniz birlikte gidin

bakın ben kendimden bir örnek vereyim bekarken en iyi dertleşdiğim anlaştığım kendimi rahat hissettiğim insanlar karşı cinsti yani erkeklerdi, bir erkek bir kadını daha iyi anlıyor keza aynı şekilde bir kadında bir erkeği dertleşmek açısından, fakat evlendiğimden beri tüm o dostluklarıma nokta koydum nerdeyse hiç biriyle selamlaşma dışınma görüşmem çünkü evlilik bunu kaldırmaz, eşinizi karşı cinsle dertleşmesi konusunda bu yüzden anlayabiliyorum fakat dediğim gibi madem amaç sadece dertleşmek bunu bi psikologla yapabilir bence, ama bunuda kabullenmesse bu defa altında başka şeyler aramak gayet doğal hakkınız, o bayanın eşine mesaj atmaya gelince bence erken karar vermişsiniz şuan o adam o kadını boşasa eşinizin ve o kadının ekmeğine yağ sürmüş olursunuz daha çok siz mağdurken kadında mağdur durumu düşmüş olacak malesef, eş kavga edecek evden atacak falan filan sonra kimin kollarına koşacak o kadın ????

lütfen sinirle hareket etmeyin

X