Popo, bacak içi arkası ve önü , karın ve kol egzersiz ile ilgili görsel paylaşım

Paylaşımlar Size Yardımcı Oluyor mu?

• Ankete Katılan
    105
ben de şekillenmek istiyorm ama 10 kilo kadar fazlam var sonrasında mı sq a başlamam lazım gelir???

ben de şekillenmek istiyorm ama 10 kilo kadar fazlam var sonrasında mı sq a başlamam lazım gelir???

Squat sıkılaştırıyor, ben zayıfım ama yeni yeni başlamaya karar verdim squata..
Önerim önce zayıflaman.. (;
sayfa 25te zayıflarken sıkılaşma programında 3 video var, haftada 3 veya 4 gün düzenli yapmanı öneririm canım, ek olarak hemen altında bölgesel zayıflama-incelme programı var, orada da güzel egzersizler mevcut..
İkisini de rahatlıkla yapabilirsin, kilo vermende kesinlikle faydalı olacaktır, diyetle desteklersen daha çabuk sonuç alabilirsin.. (;

Squat sıkılaştırıyor, ben zayıfım ama yeni yeni başlamaya karar verdim squata..
Önerim önce zayıflaman.. (;
sayfa 25te zayıflarken sıkılaşma programında 3 video var, haftada 3 veya 4 gün düzenli yapmanı öneririm canım, ek olarak hemen altında bölgesel zayıflama-incelme programı var, orada da güzel egzersizler mevcut..
İkisini de rahatlıkla yapabilirsin, kilo vermende kesinlikle faydalı olacaktır, diyetle desteklersen daha çabuk sonuç alabilirsin.. (;
tamamdır çok teşekkürler

selam kızlar :KK3::KK3::KK3:
yeni konu açalım mı diye konuşmuşsunuz bence olabilir, bunu kapattırıp yeni konu açabilirsin kedi.
yeni programlar yeni gruplar yeni bir başlangıç :KK76:
bu kapansın o zaman çünkü karışıklık olur buna yazanlar olur yine.
ama bütün motivasyonlar yanar o zaman onların kalması adına burdan da devam edilebilir.
sen nasıl yapmak istiyorsan karar ver ona göre mesaj atalım kazene :KK34:

Ben de düzenli başladım canım, geçen hafta 3 gün gittim, bu hafta dört gün gittim..
Şaka maka yapıyorum ya Hû! :-)
Güzel gidiyor ama henüz bir numara yok..
Devam etmeyi düşünüyorum ama, hakimliğe tekrar hazırlanacağım için yoğun bir çalışma temposuna girmek durumundayım, spora sabah saatleri için yazılıcam bu durumda muhtemelen.. :-)
Şuan bayan saati ama günümün tamamı ölüyor nerdeyse..
Artı olarak haftada 3 gün de pilates düşünüyorum, MTV pilates güzelmiş duyduğum kadarıyla..
Bende son durumlar bunlar tatlımm.. (;

:KK9::KK9::KK9:
güzel gidiyorsun baya canım ya,
gördüğüm kadarıyla squatsa da başlamışsın :KK34:
ben de bi aralık yakalasam başlayacağım hemen :KK1:

Selam kızlar ben geldim foto merak edenler ekledim fotoları :)
Ama çok iç açıcı değil tabiki ama buda büyük bi ilerleme yani:)

ben de görmek istiyorum eğer kaldırmadıysan canım :KK34:
yolluyorum arkadaşlık isteğimi de :KK55:

tumblr_mnzpdnbqLb1rmiy5vo1_500.jpg

Yogaya başladım ve inanılmaz derecede herkes boyun uzamış demeye başladı.. Kızlar yoga içindemi program hazırlasak
:KK28:

ben bi kaç ay yapmıştım çoook önceden ve inanılmaz güzeldi.
plates kaslara yönelik çalıştırırken yoga esneklik vücut duruşu ve kontrolü üzerine olduğu için insanın yürümesini bile değiştiriyor.
istiyorum yoga grubu :KK36::KK36:
ben ki yoga yapmıştım, diğer türlerini de deneyebilirim buna devam da edebilirim hepsi olur :KK76:

Kediiii koydum hemen yorum yappp, çok heyecanlandım! :KK52::KK52::KK52::KK52:

hemen kalkmış o albüm ama :63::KK1:

Son düzenleme:
Estağ. tatlım ne demek.. Kafanıza takılan şeyleri cevaplayabildiğim ölçüde cevaplamaya çalışırım..
Azmedince insanın göremeyeceği şey yoktur, istikrarı sağladıktan sonra tamamdır.. (;
Hayırlı geceler canım..
tşk ederim canım bundan sonra her daim burdayım zaten:KK1:
Selam kızlar ben geldim foto merak edenler ekledim fotoları :)
Ama çok iç açıcı değil tabiki ama buda büyük bi ilerleme yani:)
ama göremedim bennnnn:KK43:(
topiğin eski sahibesi ^kedi de ^ben idim. Sorusu olan varsa tekrardan cevaplamaya hazırım. Program isteyen vs.

Sağolsun kız arkadaşlarım yardımcı oldu topiğimize hepsini çook seviyorum
:KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK68::KK68::KK68::KK68:
sahibe geldi yaşasınnnn bende varım bendeee
Tamam canım, oylama sonrasında karar verelim, bana hepsi uyar.. (;
Bu arada arka sayfada bir sorum kaldı, göz atar mısın tatlım.. (;
bence de yeni topik en mantıklısııııı:KK16:

Günaydın kızlar gününüz aydın hayatınızda şans eksik olmasın:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Kedim ya bu squat kas ağrısı gibi ağrı yapar mı?
Ben ikinci günü yaptım fakat ağrı konusunda tık yok..
Spor yaptığım için mi acep?? :/

48ve58 aklımdasın! :KK4::KK4:
Alışmışlık varsa çok fazla yapmaz ama genede bir ağrı yapar kaslar hergün çalışıyor. Bu yüzden rest günleri önemli:nazar:

Canıım hoşgeldin seni de ZAYIFLARKEN SIKILAŞMA programına alalım. 2hafta :26:

Kızlar tamam yeni topik açacağız ama hafta sonunu bekleyelim. Şuan ilgilenemem hafta içleri yoğunum. :KK54:

Günaydın kızlar gününüz aydın hayatınızda şans eksik olmasın:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Alışmışlık varsa çok fazla yapmaz ama genede bir ağrı yapar kaslar hergün çalışıyor. Bu yüzden rest günleri önemli:nazar:

Canıım hoşgeldin seni de ZAYIFLARKEN SIKILAŞMA programına alalım. 2hafta :26:

bende program istiyorum bendeeee bacaklarımı-basenlerimi inceltmek kilo vermek istiyorum arkadaşların söylediği üzere 25.sayfadakileri yapıyorummmmm:KK16:

Kızlar ben geldim dün yoktum o yüzden arkadaşlık isteklerini şimdi kabul ettim bakabilirsiniz :)

Squat 2. gün chek.. (;

48ve58 nerdesiiin, yaptın mı squatsııııı??? :-)
Cevabı yapıp yaz.. (;

dün de yaptım kuzum squatsımı :KK16: bugün 3. günümüz 60 yapıcaz hadi bakalım :KK8: akşama bırakmadan yapmak istiyorum ben bugün...bende de ağrı yok canım, dediğin gibi diz üstlerim ağrıyor yaparken, bu normal miydi,sen yanlış yaparsan mı ağrır demiştin hatırlayamadım, KEDİ de cevap verebilir buna buralardaysa...popo ve arka bacaklarıma odaklanamya çalkışıyorum yaparken, ama gen de vücudu yukarı kaldırma eylemi olduğu için ister istemez diz üst kasları çalışacak sanırım. ama ağrı yok yani, yaparken yanıyor sadece...

yeni bi topik açılabilir bence de, son karar KEDİnin, biz uyarız, açacağını söylemiş zaten...

fotolara da bakıcam bi ara, ufaklıktan vaktim olmuyo ki...

Son düzenleme:
:KK9::KK9::KK9:
güzel gidiyorsun baya canım ya,
gördüğüm kadarıyla squatsa da başlamışsın :KK34:
ben de bi aralık yakalasam başlayacağım hemen :KK1:

Saol canım ya istikrar sağlamaya çalışıyorum bakalım..
Bugün spora gitmedim, pazartesileri gitmiyorum..
Squatta 3.günüm, 60ı yapacağım birazdan, sen de başlamalısın artık.. (;

dün de yaptım kuzum squatsımı :KK16: bugün 3. günümüz 60 yapıcaz hadi bakalım :KK8: akşama bırakmadan yapmak istiyorum ben bugün...bende de ağrı yok canım, dediğin gibi diz üstlerim ağrıyor yaparken, bu normal miydi,sen yanlış yaparsan mı ağrır demiştin hatırlayamadım, KEDİ de cevap verebilir buna buralardaysa...popo ve arka bacaklarıma odaklanamya çalkışıyorum yaparken, ama gen de vücudu yukarı kaldırma eylemi olduğu için ister istemez diz üst kasları çalışacak sanırım. ama ağrı yok yani, yaparken yanıyor sadece...

Ben de 3. günü yapacağım az sonra tatlım, eve henüz girebildim, çook yoruldum ya Hû! :-)
Üst kaslar mecbur çalışıcak sadece en az yüklenmek önemli, daha çok popoya ve arka bacağa yüklenmeye çalışmalıyız.. (;

Saol canım ya istikrar sağlamaya çalışıyorum bakalım..
Bugün spora gitmedim, pazartesileri gitmiyorum..
Squatta 3.günüm, 60ı yapacağım birazdan, sen de başlamalısın artık.. (;

Ben de 3. günü yapacağım az sonra tatlım, eve henüz girebildim, çook yoruldum ya Hû! :-)
Üst kaslar mecbur çalışıcak sadece en az yüklenmek önemli, daha çok popoya ve arka bacağa yüklenmeye çalışmalıyız.. (;

sumo squatsı keşfettim arkadaşlar bir arkadaş sayesinde onunla iç bacaklarda çalışıyorrrrr bilginizeee

Kızlar topiğin kapanmasını talep ediyorum, kapatıyorum yeni bir topik açacağım Gene burada bekleyinnn:KK55::KK55::KK55:

X