Popo, bacak içi arkası ve önü , karın ve kol egzersiz ile ilgili görsel paylaşım

Paylaşımlar Size Yardımcı Oluyor mu?

• Ankete Katılan
    105

kedi35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2011
6.759
362
30
SAYFA 317 DE PROGRAMLARIN HAREKETLERİ EGZERSİZLER VARDIR. HAREKETLERİN LİNKİ ŞU : http://www.kadinlarkulubu.com/spor-...-ilgili-gorsel-paylasim-317.html#post29674526 BURDAN HAREKETLERİ GÖREBİLİRSİNİZ.

Merhaba hanımlar , ben kadın erkek fark etmeksizin herkes'in spor yapmasını istiyorum.

Sağlıklı yaşam için
Sigara ,Alkol , Yağlı tüketim , Stres, Çok şekerli meyveleri üst üste yemek..

Burda teşvik edici, Hareketler ve açıklamaları gün gün paylaşıcam hergün yeni bir bilgi..

Burda bana Sorular da sorabilirsin istediğiniz bölgeyle ilgili hafif zor haretlerde isteye bilirsiniz.Elimden geldiğince yardım edeceğim..

SPOR LİSTEMİZ SAYFA 25 MEVCUTTUR. http://www.kadinlarkulubu.com/spor-...n-kol-egzersiz-ilgili-gorsel-paylasim-25.html BU LİNK'İ TIKLAYARAK BAKABİLİRSİNİZ

:KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12:

30 GÜN SqUATS PROGRAMINDAKİLER:

OTOBÜSLAMBASİ35

KRKROTA

KİRMİZİPİKAP

MYOSOTİSARVENSİS

MELİSSADAN

MYTİNYWOOD

BTRT

MİNİK06

MAKULE37

MYOSOTİSARVENSİS

SEHKER

ASKINİHAN

YASEMİNA

REGEN

19DİSİKARTAL03

BEBA92

ESMERKRALİCE

ARZUM77

İLKSEN

LİALAY

MERR

EXİXİZİMM

MUZEYYEN3

:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

ZAYIFLAMA VE SIKILAŞMA PROGRAMI

MYOSOTİSARVENSİS

MİNİK06

_RUZGARGULU_

SEHKER

OBURDEBBY

REGEN

AZRASERRA

ESMERKRALİCE

MİNE39

VLDNGCM

19DİSİKARTAL03

SENTİNUSS

SEDALİ

SECİLA07

AYNA7

TUQCE_KP

BUSSRACA

MİNA13

:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

BÖLGESEL ZAYIFLAMA SIKILAŞMA (POPO KALDIRMA -İÇ,DIŞ BACAK SIKILAŞMA-GÖBEK ERİTME PROGRAMI.

SOTTİLE

BEBA92

YASEMİNA

BAMBİNO2013

KRKROTA

BTRT

MİNİK06

MAKULE37

KIRMİZİPİKAP

AKINİHAN

EVRENİM

RDLPSTCK

AZRAESRRA

ESTALMUS

CEVAPVERİYORUM

KİTAPAYRACI

MİNE39

TARİELENSAR

ELAB

CHO.LUNA

BLUME90

AYCİNE

PEPE

CHENTİQ

-- ROXALANN <3

_MinigininFaresi

_VİOLETA_

MUZEYYEN3

GZDM0764
:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

KIZLAR SQUATS HAREKETİNİ CANLI RESİM OLARAK PAYLAŞTIM ANLAMAYAN OLURSA http://www.kadinlarkulubu.com/spor-...n-kol-egzersiz-ilgili-gorsel-paylasim-54.html ŞU LİNKTEN BAKABİLİR SAYFA 54 BENİM PAYLAŞTIGIM HARKETLİ SQUATS HAREKETİ

SELİLÜTÜ ÖNLEYİCİ YİYECEKLER DİKKAT EDİLMESİ GEREK UNSURLARI http://www.kadinlarkulubu.com/spor-...z-ilgili-gorsel-paylasim-72.html#post29306224 BU SAYFADA DAKİ YAZIMDA GÖREBİLİRSİNİZ.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hergüne 1 saat plates yapıyorum. (Daha 2 haftalık tabii) :)))
Bununla ilgili önerilerinizde bekliyorum.

Kızlar küçük birkaç işim var yapıcam 2 saate geri gelicem REsim ve videolu paylaşımlarıma devam edicem.:KK16:

bütün hareketler güzel ... . bugün bende başlıyorum spora. bırakmak yok. :KK20::KK20:

Eki Görüntüle 651500 ilk baş kondüsyonla başlamnızı tavsiye ederim kızlar. vücut ısındıktan sonra sıkılaşma hareketlerini yapın. bu hareketli parmak uçlarına çok çıkmadan kalçanız dışarı çıkık bi şekilde hafif göğsünüz öne doğru yerinde koşma şeklinde yaparsanız. kalçanızın ve basenlerinizin yandığınızı hissedersniz. bu da çok etkili bi hareket.

$egzersiz1.jpg $bacak-ve-basen-eritme-kalca-zayiflatma-hareketleri-1.jpg bu hareketlerde çok etkilidir.

Hergüne 1 saat plates yapıyorum. (Daha 2 haftalık tabii) :)))
Bununla ilgili önerilerinizde bekliyorum.
Canımm hayırlı olsun bırakmak yok, hem sağlığımız için hemde fit görünmek için, öncelikle ne tür hareketler yapıyorsunuz?
bütün hareketler güzel ... . bugün bende başlıyorum spora. bırakmak yok. :KK20::KK20:
Kesinlikle bırakmak yok ya bunu hayat stili haline getirilmeli.. Zorunluk veya yaza girerken değil herzaman fit olunmalı sağlıklı yaşanmalı...
Eki Görüntüle 651500 ilk baş kondüsyonla başlamnızı tavsiye ederim kızlar. vücut ısındıktan sonra sıkılaşma hareketlerini yapın. bu hareketli parmak uçlarına çok çıkmadan kalçanız dışarı çıkık bi şekilde hafif göğsünüz öne doğru yerinde koşma şeklinde yaparsanız. kalçanızın ve basenlerinizin yandığınızı hissedersniz. bu da çok etkili bi hareket.

Eki Görüntüle 651502 Eki Görüntüle 651501 bu hareketlerde çok etkilidir.
2.ci hareket sırt kası yapıyor ve müthişşş etkisi var devam et ama beline dikkat et..
3.cü hareket pop kaldırma , arka bacak sıkılaştırma hareketi müthiiiiiş ötesi bir hareket, bende bundan gunde 50 tane yapıyorum aşırı etkisi var.:KK16::KK16:

Eki Görüntüle 651595
Popo arkası ve arka bacak ön bacak sıkılaştırıcı etkili bir hareket ilk olarak balayanlar 10 kere olarak başlasın , 20,40 diye arttırsın 2haftada bir.

ben hafta hafta gidiyorum. bir hafta kondüsyon bir hafta sıkılaşmaya yönelik çalışıyorum. yaklaşık 1 ay kadr bu şekilde gidicem.vucudumun biraz şaşırması için :KK3:
sonrasında sıkılaşmaya yönelik çalışıcam.genelde bacak ve basen yönelik
$images.jpg sıkılaşmaya yönelik genelde bunları yapıyorum.
kondüsyon olrak shakira gibi yerimde koşuyorum. çok etkili herkese tavsiye ederim.:21::21:

ben hafta hafta gidiyorum. bir hafta kondüsyon bir hafta sıkılaşmaya yönelik çalışıyorum. yaklaşık 1 ay kadr bu şekilde gidicem.vucudumun biraz şaşırması için :KK3:
Eki Görüntüle 651603 sıkılaşmaya yönelik genelde bunları yapıyorum.
kondüsyon olrak shakira gibi yerimde koşuyorum. çok etkili herkese tavsiye ederim.:21::21:

aaa resimler kaçmışşşş :KK36::KK36: çıkmamış yaaaaaa:KK19::KK19:

Eki Görüntüle 651603 sıkılaşmaya yönelik genelde bunları yapıyorum.
Spor salonuna gidiyorsan ayrı tabikide ama ben evde yapıyorum plates aletlerimde var ağırlıklarım dambıllarımda oyüzden tam teşkilat evdeyim yani :KK12:
Bu hareketlerle başladım bende şimdi bu harekleri teker teeker 40 ar tane yapıyorum ağırlıkla da yapıyorum diğer hareketlerimide paylaşıcam şimdi.. :KK16:

Spor salonuna gidiyorsan ayrı tabikide ama ben evde yapıyorum plates aletlerimde var ağırlıklarım dambıllarımda oyüzden tam teşkilat evdeyim yani :KK12:
Bu hareketlerle başladım bende şimdi bu harekleri teker teeker 40 ar tane yapıyorum ağırlıkla da yapıyorum diğer hareketlerimide paylaşıcam şimdi.. :KK16:

spor salonuna gitmiyıorum. daha önce spor salonunda çalıştım. ve spor geçmişim var ordan biraz biraz biliyorum.

Eki Görüntüle 651613

30 günlük squat hereketi, Bu kalçalar hayal değil, Bu programa ben pazartesi başlıyacağım, Benimle birlikte başlayacak kimsee yokmuu çok güzel etkili ve zor bir 1ay olucak !!
:KK16:

X