Arkadaşımın gözü şişti

hilal1108

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2013
1.493
10
kızlaarrr sevdiceeegiimmin gozunde orumcek gezdi heralde goz kapagı sismis :KK43: mustakbel kayınvalidecigimdee memlekette bizimki ayrı yasıyo sarımsak sur dediler sürdüm dün aksam ama bu sbh bulustuk gecmemis bide aksam antremana gitti boksor oldugu icin antremanda dovuolarr bnm askımı bu sefer daha cok sismisss ne yapmalı ya nasıl iner o sislik :KK43:

Çayla pansuman yapın. Doktorlarda bunu önerir. İltihabı alır.
Sarımsak sürmeyin , zararlıdır.

kızlaarrr sevdiceeegiimmin gozunde orumcek gezdi heralde goz kapagı sismis :KK43: mustakbel kayınvalidecigimdee memlekette bizimki ayrı yasıyo sarımsak sur dediler sürdüm dün aksam ama bu sbh bulustuk gecmemis bide aksam antremana gitti boksor oldugu icin antremanda dovuolarr bnm askımı bu sefer daha cok sismisss ne yapmalı ya nasıl iner o sislik :KK43:

Senin tutkulu aşkınla iner o şişlik, merak etme.

Kayınvalideciğin ve sevdiceğine hürmetler.

Sıcak su ile gün içinde her aklına geldiğinde pansuman yapsın. Kan dolaşımı hızlandığı için iyleşme süreci de kısalmış oluyor, geçmiş olsun.

örümcek varsa işin içinde doktora gidin benim kolumu ısırdı kolum şişti sağlık ocağına gittm iğne vurdular

evet bencede çay,su,v.b. şeylerin hiç birini yapmayıp acilen doktora gitsin.bi keresinde benimde uykumda örümcek yürümüş sabah kalktığımda gözüm mosmor olmuş ve şişmişti,hemen doktora gittim merhem ve ilaç verdi.bir iki güne geçti

Herhalde örümcek mi gezdi ilginç
Dövüyorlar mı sevdicegini daha da ilginç
Sis göze sarımsak mı sürdünüz kayinvaldeciginizin istegi üzerine cok daha ilginc

Hepinize cok teşekkür ederim arkadaşlar çok şükür geçti çayla pansman yaptık birşeyi kalmadı.. :)

Herhalde örümcek mi gezdi ilginç
Dövüyorlar mı sevdicegini daha da ilginç
Sis göze sarımsak mı sürdünüz kayinvaldeciginizin istegi üzerine cok daha ilginc

Uykuda ne olduğunu bilemeyiz değil mi? Kesin bir kanaatim yok kesinlikle örümcek gezdi diyemem.
Birkere arkadaşımdada olmuştu aynısı doktor örümcek gezdiğini söylemişti. O yüzden orası 'heralde'
Boksör olduğu için antremanta dövüyolar evet bunun ilginç bi kısmı yok boksör olan herkes aynı seyi yasıyor zaten.
Kayınvalidem demedi bana sarımsak sür diye. Kendi annem söyledi. Mikrobunu alır dedi ve bende sürdüm.
İlginç olan sanırım sizsiniz bu tür konustugunuza göre :)

X