Bir haftada 3 kilo 400 gr. verdiğim listem :)

yok cnm makarna yok ama ben ekmekte yemiyorum bazen sadece sabahları .. normalde hiç tüketmediğim için unutuyorum ekmeği :KK9:

anladım canım
ben işyerinde cıkan yemekleri secemediğim ıcın cok sıkıntı oluyor bazen ac kalmamak ıcın yıyorum makarna bugünde aynı şekılde yemek zorndayım cunku amakarnadan daha kötüsü var kızartma ıkısı arasında tercıh yapmak zorundayım

cnm ben 04.03.2013 te başladım 78.300 kiloydum. 11.03.2013 te kontrole gittiğimde 74.900 kilo çıktım.

3 kilo 400 gr verdim toplamda :)) hayır spor yapmadım hiç...

tebrik ederim canım seni diyet listene
iyice bakıcam bende başliyim seninkini deniyim bir de :))

canım birşey daha sorucam ben
sormayı unuttum yeşillik demissin sabah salata gibimi yani ?
yoksa maydanoz dereotu nane flnmı birde ne kadar yenicek 1 kasemi ?

canım birşey daha sorucam ben
sormayı unuttum yeşillik demissin sabah salata gibimi yani ?
yoksa maydanoz dereotu nane flnmı birde ne kadar yenicek 1 kasemi ?

cnm ben salatalık maydonoz birde rokayı karıştırıyorum bol liman sıkıyorum öyle yiyorum.
salatalık 1 tane rokayla moydonozu bir tutam alıyorum öyle yani :)

anladım canım
ben işyerinde cıkan yemekleri secemediğim ıcın cok sıkıntı oluyor bazen ac kalmamak ıcın yıyorum makarna bugünde aynı şekılde yemek zorndayım cunku amakarnadan daha kötüsü var kızartma ıkısı arasında tercıh yapmak zorundayım

cnm evden götürmen gibi bir ihtimal yokmu ?? mesela ben son iki gündür evden getiiriyorum işe yemek ...

ay harika suan 110 kiloyum yarın budiyete başlıcam ne kadar verdigimi yazıcam size
kilo veremiyorum işallh zayıflRIM SANA DUACI OLRUM VALLA SAGOL

ay harika suan 110 kiloyum yarın budiyete başlıcam ne kadar verdigimi yazıcam size
kilo veremiyorum işallh zayıflRIM SANA DUACI OLRUM VALLA SAGOL

hadi inşallah cnm yaa ama harfiyen uyman lazım bana diyetisyen bu listeden ne az nede çok yiyeceksin diye not yazdı.

1 kilo sebze yemeğine 2 yemek kaşığı zeytinyağından fazla girmeyecek bu sebze yemeği etli tavauklu ise hiç yağ girmeyecek.

ve ara öğün çok önemli kesinlikle atlanmayacak dedi.

merhaba bende denemeye karar verdim yarından itibaren,bir haftada kaç kilo gidecek sırf meraktan yapacam ,geçen hafta bir gün denedim uygulanabilecek bir liste,tek sorun akamyemeği biraz geç gibi geldi bana,belki onu 1 saat öne alırım,sonucu yazarım burdan herkese kolay gelsin :KK56:

arkadaşlar herkrese merhaba,

bugün kontrolüm vardı diyetisyene gittim :KK8::KK8::KK8:

veeeeeeee 2 kilo 200 gr daha gitmiş çok mutlu oldum yaaa :KK8::KK8:

04.03.2012 78.300
11.03.2012 74,900
18.03.2012 72.700

toplam 5 kilo 600 gr vermiş durumdayım . bunun 3 kilo 200 gr mı yağdan 2 kilo 400 gr mıda sudan gitmiş durumda. 3 kilo 200 gr yağ demek 13 paket margarin demekmiş.

diyetisyen biraz hızlı gidiosun dedi. banada öyle geldi.

sabahları düzenli ekmek yiyebiliyorum.diyer öğünlerde ekmeği yemeyi unutuyorum:KK9:
akşamları çorba olmuyo her zaman çorba yemiyorum bide bazen akşamki meyveyi yemiyorum o kadar.

günde 2.50 -3 litre butlaka su içiyorum.
günde 3 bardak yeşil çay mutlaka içiyorum ve ayrıca akşamları biberiye+zeytin yaprağı ( 3 tane ) 10 dk demleyip içiyorum. 2 bardak bundanda .

şimdilik bu kadar......

selamlar tatlım yolun hayırlı uğurlu olsun umarım dilediğin zamanda istediğin kiloya ulaşırsın.

listen çok kalabalık geldi gözüme diyet listesi gibi değil gibi bununla kilo verdinse bravo sana ben kilo bile alırdım sanırım :KK9:

ama haftada o kadar kilo ne denli sağlıklı düşündürdü beni üstelik diyetisyen eşliğinde :44:

aslında o kadarda su içmişsin sudan niye gidiyor? diyetisyen bir şey söylemedi mi?:KK56:

selamlar tatlım yolun hayırlı uğurlu olsun umarım dilediğin zamanda istediğin kiloya ulaşırsın.

listen çok kalabalık geldi gözüme diyet listesi gibi değil gibi bununla kilo verdinse bravo sana ben kilo bile alırdım sanırım :KK9:

ama haftada o kadar kilo ne denli sağlıklı düşündürdü beni üstelik diyetisyen eşliğinde :44:

teşekkür ederim inşalllah cnm :))

evet kabarık gözüküyo ama bişey yok aslında :))

valla meral hanım( diyetisyenim ) hızlı gidiyosun dedi zaten o da ekmek yemiyorum bide akşamki ara öğünü yapmıyorum ondan o kadar gitti sanırım.
ama yağdan gitti Allahtan :)) evet normal olanı haftada 1 veya yarım kilo vermek.

günde 3 bardak içtiğim yeşilçayla akşamları 2 bardak içtiğim biberiye çayınında etkisi var tabii :))

aslında o kadarda su içmişsin sudan niye gidiyor? diyetisyen bir şey söylemedi mi?:KK56:

zeten verdiğin kilonun hepsi sırf yağ olmazki benim 3 kilo 200 gr yağ gerisi sudur diye düşünüyorum.
çoğunluğu yağdan gittiği için iyi dedi doktorum..

zeten verdiğin kilonun hepsi sırf yağ olmazki benim 3 kilo 200 gr yağ gerisi sudur diye düşünüyorum.
çoğunluğu yağdan gittiği için iyi dedi doktorum..

oturarakmı çalışıyorsun canım
birde artı olarak spor felan yapıyormusun bu diyette

arkadaşlar başlayan varmı hiç nasıl gidiyo ???

merhaba saref ....
Ben iki gündür yapmaya çalışıyorum ama tam anlamıyla uyamadım... Bazı şeyleri atlıyorum.. öğlen genelde okuldan eve gelince yemek yapmak zor geliyor bende elime gecenle değerlendiriyordum ama bugun ilk defa sebzemi yiyebildim...
Seni canı gönülden tebrik ederim azmin bol olsun... Listen değiştiğinde bizide bilgilendirirsen sevinirim

mrblar bende bu diyeti 5gündür uyguluyorum ama tam anlamıyla degil atladıgım ögünler oluoyr ve 79dum bu sabah 77yi gördüm sabah içtigim sirkeli suyun işe yaradıgını düşünüyorum bakalımböyle devam eder umarım

Son düzenleme:
X