İlköğretim Yorum ve Soruları 2013-2014 öğretim yılı 1.sınıf anneleri..

zarife yanlışın sende farkındasın ama çalıştığın için zaman yetmiyor biliyorum,okullara 1,5 ay var geç kalmadın şekerim,bol bol okuma birazda matematikle hallolur bu iş

seymosberra

hoşgeldin aramıza

yayın adı veremiycem,hafızam zayıf azda:KK9:

şöyle söyleyim

kızım babaannede kalıyor,akşamları geliyor eve

hergün 1 kitap okuyor orda eve gelince bana anlatıyor kitabı,çoğu zaman tekrar okutuyorum ben

1 sayfa günlük yazıyor her akşam

babaannede 3-4 sayfa test çözüyor,akşam eve gelince kontrol ediyorum,ertesi gün çözmesi gereken sayfaları işaretliyoruz,eğer evdeysen 2 sayfa beraber yapıyoruz,yoksam kalıyor

cmt ve pazar günleri,beraber test çözüp kitap okuyoruz yine

okullar kapandığından beri

150 sayfaya yakın matematik testi bitirdik

arkdaşım bu çözdürdüğünüz yayınlar 1. sınıf mı yoksa 2. sınıf mı? gerçekten çok fazla iş yapmışsınız. ben 1 kitap okutana, 4 sayfa test çözdürene kadar neler çekiyorum. maşallah kuzuna.
Öncelikle hoşgeldin canım. Bunların hepsi 1. Sınıf içindi canım. Evet epey bi yayın çözdük, ben bebekliğinden beri bugünleri hesaplayarak en ince ayrıntıyı bile hesapladın canım. Mesela bilgisayarı hiç tanımadı hem oğlum hem kızım. 4.5 sene önce ilk tableti aldığımda da onun büyükler için olduğunu arada sırada kendilerine verebileceğimi anlattım ve öyle de oldu. Şimdi tek tük kullanıyorlar, tabi o kadarı da normal.
Pc ve tv olmayınca çocukların hayatında inan herşey daha kolay oluyor canım. Bunun için çok fedakarlıklar yaptım, çalışan anne olmama rağmen çok yoruldum ama değdi. İkisine de bağımlı değiller çok şükür.
Yayınları yazmıştım, okumuşsun zaten canım. Bunlara ek olarak tatilde tudem in tatil kitabına ve soru bankasına başladık. Özellikle tatil kitabı süper canım, hiç bilmedikleri ilgi genel kültür bilgileri var. Bir de geçenlerde yazlıkta başka şehirden bi komşumuz (onunda oğlu 1. Sınıftı bu sene) national geographic okuma yazma setini kullandıklarından bahsetti. Nerdeyse tüm yayınları bilmeme rağmen bunu duymamıştım, sonra netten inceledim ki yeni çıkmış. Bu sene 2. Ve 3. Sınıf için de setleri çıkıyor, buradan incelediğim kadarıyla çok beğendim. Fakat henüz satışa yetişmemiş, önümüzdeki ay satışa çıkacak sanırım ve onu mutlaka alacam canım. Tatilde tudem e ek olarak afg yayıncılığın 3 dergi (haziran-temmuz-ağustos) ve 1 yaprak test (3 dersin) tatil setini almıştım. Dergilerin ikisini bitirdi oğlum, cidden bu yayın da çok güzel tavsiye ederim.
Başka soruların olursa her zaman yardımcı olurum canım zevkle

Öncelikle hoşgeldin canım. Bunların hepsi 1. Sınıf içindi canım. Evet epey bi yayın çözdük, ben bebekliğinden beri bugünleri hesaplayarak en ince ayrıntıyı bile hesapladın canım. Mesela bilgisayarı hiç tanımadı hem oğlum hem kızım. 4.5 sene önce ilk tableti aldığımda da onun büyükler için olduğunu arada sırada kendilerine verebileceğimi anlattım ve öyle de oldu. Şimdi tek tük kullanıyorlar, tabi o kadarı da normal.
Pc ve tv olmayınca çocukların hayatında inan herşey daha kolay oluyor canım. Bunun için çok fedakarlıklar yaptım, çalışan anne olmama rağmen çok yoruldum ama değdi. İkisine de bağımlı değiller çok şükür.
Yayınları yazmıştım, okumuşsun zaten canım. Bunlara ek olarak tatilde tudem in tatil kitabına ve soru bankasına başladık. Özellikle tatil kitabı süper canım, hiç bilmedikleri ilgi genel kültür bilgileri var. Bir de geçenlerde yazlıkta başka şehirden bi komşumuz (onunda oğlu 1. Sınıftı bu sene) national geographic okuma yazma setini kullandıklarından bahsetti. Nerdeyse tüm yayınları bilmeme rağmen bunu duymamıştım, sonra netten inceledim ki yeni çıkmış. Bu sene 2. Ve 3. Sınıf için de setleri çıkıyor, buradan incelediğim kadarıyla çok beğendim. Fakat henüz satışa yetişmemiş, önümüzdeki ay satışa çıkacak sanırım ve onu mutlaka alacam canım. Tatilde tudem e ek olarak afg yayıncılığın 3 dergi (haziran-temmuz-ağustos) ve 1 yaprak test (3 dersin) tatil setini almıştım. Dergilerin ikisini bitirdi oğlum, cidden bu yayın da çok güzel tavsiye ederim.
Başka soruların olursa her zaman yardımcı olurum canım zevkle

ilginiz ve bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.:)

Merhaba arkadaslar birjac gun ugrayamadim
masalla gecmis birikmis oldulca mutlu oldum
bizde ananemuze yazligagittik kuzum bol bol yuzdu
Yuzme kursunun numetlerini denizdr gorduk:)
Derslere gelince yarene hikayesini okuyor ufak ufak metinlervyazdiriyorum
ama test cozmeye acaip merakli hic bir sekilde itiraz etmiyor 8-1o sayfa yapmadan kalkmiyor hizli yapmasina ragmen yanlisi tek tul cikiyor
benum kizimda tablet istiyordu evde pc oldugu icin almadim kuzum bir yildir para biriktiriyor babasifa katti aldik
bu arada nettede cok guzel testler var tablette yeni oldugundan daha bir heves ediyor test cozmeye
agustos ayinda morpa kampus 2.sinifa geciyor sabursizlikla onu bekliyorum
yanlis tablette morpa testler acilmiyor ne yuklemem gerekiyor bilginiz varmi?

yarencim maaşalllah kuzuna

benim cadıda kitap okumaya hevesli,testi ise ite kaka yapıyor:KK1: anası babası kılıklı matematik diiynce gözlerin pörtlüyor:KK53:

yarın bizde tatile çıkıyoruz 1hafta az ama yapacak bi şeyde yok

tablet içinde bi şey diyemiycem morpa kullanmıyorum ama playden çok güzel eğitici oyunlar indirdim bide bol bol yapboz

kızlar bu arada biliyorsunuz özelde çalışıyordum

ama artık

MEMURRRRRRRRRRRRR oldum

atamam gerçekleşti

önümüzdeki ay itibari ile işime başlıyorum inş.

yeni işimle kafam daha rahat olucak,kızımada daha verimli bir anne olucam inş..

benim cadıda kitap okumaya hevesli,testi ise ite kaka yapıyor:KK1: anası babası kılıklı matematik diiynce gözlerin pörtlüyor:KK53:

tablet içinde bi şey diyemiycem morpa kullanmıyorum ama playden çok güzel eğitici oyunlar indirdim bide bol bol yapboz

ama artık

MEMURRRRRRRRRRRRR oldum

atamam gerçekleşti

Canım ya tebrik ederim seni....
YEni iş hayatın hayatın hayırlı olsun.
Tabiki daha şanslı olacaksın :)
Bu arada ne memurluğu?

ama artık

MEMURRRRRRRRRRRRR oldum

atamam gerçekleşti

Canım çok sevindim ya, bayram hediyen çok güzel olmuş. Tebrik ederim. Ben de merak ettim bu arada, ne memurluğu??

Canım çok sevindim ya, bayram hediyen çok güzel olmuş. Tebrik ederim. Ben de merak ettim bu arada, ne memurluğu??

canım çok saol

ankarada x bakanlığına atandım ( adını yazmayım),vki uzmanı,yada insan kaynakları departmanı canım,şimdi işlemlerin yapılıyor,öbür ay başlıyorum hayırlısı ile

Kızlar ya bu arada face den takip etsek diyorum birbirimizi, ne dersiniz?? Belki de ediyorsunuzdur ama bi yazayım dedim.

canım çok saol

ankarada x bakanlığına atandım ( adını yazmayım),vki uzmanı,yada insan kaynakları departmanı canım,şimdi işlemlerin yapılıyor,öbür ay başlıyorum hayırlısı ile

Normalde ankarada mı yaşıyordunuz canım? Yoksa taşınmak mı gerekecek??

jordAN

5 dak engeline takıldım ben,ismini özelden atsana ekleyim seni,hem kurumumu görürsün

ama artık

MEMURRRRRRRRRRRRR oldum

atamam gerçekleşti

Çok sevindim. Ben de memurum. İşlh. mutlu ve huzurlu çalışacağın bir yer olur..

Herkesin bayramın hayırlı olsun....
Bayram sonu görüşmek dileğiyle....

Eğer bir gün yolunuzu kaybederseniz,bir çocugun gözlerinin içine bakın…
Çünkü bir çocugun bir yetişkine her zaman ögretebilecegi üç şey vardır;
1-Nedensiz yere mutlu olmak
2-Her zaman mesgul olabilecek birşey bulmak
3-Elde etmek istedigi şey için var gücüyle dayatmak
Paulo Coelho

Çocuk saflığında ve neşesinde geçsin bayramınız...
Dostlarla geçirilen güzel zamanlar olsun, iyilikler olsun,güzellikler olsun…
Bayramınız kutlu olsun…

Herkesin bayramın hayırlı olsun....
Bayram sonu görüşmek dileğiyle....

Eğer bir gün yolunuzu kaybederseniz,bir çocugun gözlerinin içine bakın…
Çünkü bir çocugun bir yetişkine her zaman ögretebilecegi üç şey vardır;
1-Nedensiz yere mutlu olmak
2-Her zaman mesgul olabilecek birşey bulmak
3-Elde etmek istedigi şey için var gücüyle dayatmak
Paulo Coelho

Çocuk saflığında ve neşesinde geçsin bayramınız...
Dostlarla geçirilen güzel zamanlar olsun, iyilikler olsun,güzellikler olsun…
Bayramınız kutlu olsun…

Sağol canım, hep beraber inşallah.

ama artık

MEMURRRRRRRRRRRRR oldum

atamam gerçekleşti

Aaaa bu nasil guzel bur haber boyle mevcancim cok cok sevindim
ozelim sartlari malum ne guzek tatilin saatin herdeyin belli
darisi isteyen tum arkadaslarimizin basuna

canim yukledigin oyunlari banada soylermisin bende yukleyim kuzuma

Morpada subat sonuna kadar uyeligimiz var
agustosta 2.sinifa gecicdk meraktaym

X