Bugün ilk duruşmam yapıldı :)

saft

Guru
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2012
2.553
3.019
Kızlar karşı taraf da bayan bir avukat tutmuş. Biz nafaka ve tazminat talebinde bulunduk.

Duruşma bitince avukatı anlaşmak istediğini söyledi ama bizim avukat yaşadıklarımı hatırlatınca "Haklısınız, kendisini ikna etmeye çalışacağım." dedi :))

Bu gece ailecek uyku uyuyamazlar artık :))))

İnşallah istediğin gibi sonuçlanır.
Gözün aydın artık çok mutlu ol inşallah:KK16:

Kızlar karşı taraf da bayan bir avukat tutmuş. Biz nafaka ve tazminat talebinde bulunduk.

Duruşma bitince avukatı anlaşmak istediğini söyledi ama bizim avukat yaşadıklarımı hatırlatınca "Haklısınız, kendisini ikna etmeye çalışacağım." dedi :))

Hakkınızda hayırlısı olsun inş:KK16:

canım ben konuya yabancıyım ne oldu? boşanıyormusun? kaç yaşındası ve neden boşanıyorsun?
:KK43:

evet sizin konunuzu biliyorum.maşallah size.bu adamdan hayır gelmez demiştim.ne kadar dirayetli çıktınız.

Merhaba saft;
Ben henüz üye değilken takip etmiştim konunuzu ve dik duruşunuz etkilemişti.
Yani henüz yeni evliyken boşanma kararı almak ve bunun arkasında sağlam bir duruş sergilemek çok zor.
Çünkü ortada yılların yıpranmışlığı yok siz tam da cicim aylarında terk etmiştiniz öyle değil mi?
Sizin ayrılma isteğiniz öngörünüz sayesinde olmuştu.
Siz yaşabileceklerinizi tahmin ettiniz ve baştan engellediniz.
İnşAllah hakkınızda hayırlı olur.
Bundan sonrasında hayal kırıklığı yaşamazsınız.
Son olarak birşey soracaktım tabi izin verirseniz?

cnm, insallah isyedıgın gıbı kolayca sonuclanır.. yorum yazmadan once dıger konularını okudum bılgı sahıbı olayım diye 2000 tl için nasıl kafalar yasamıs o oyle heryerden bulunabılır kredi cekebılır, ki calısıomusta... hadı dıyelım 2000 tl bulamıosun ozmn nıe evlendın be adam.. 22 yasında gencecık bır kız, 32 yasına gelmıssın hıcmı bır ınsan bırıkım yapmaz gelecegı ıcın...

iyi yapmıssın cnm sonuna kadar arkandayım :nazar: 32 yasına gelmıs hala kendı kararlarını alamayan bır adam 20 sene sonrada aynısını yapar.. hıc bırsekılde umutsuzluga kapılma dimdik yuru.. bırde etrafta meraklı fesat ınsanlar olucaktır kımseyede acıklama yapma zorunda degılsın.. yolun basından donmek en ıyısı... güzel hbrlerini beklıyoruz cnm hadı sımdıden hayırlı olsun :KK54:

hayırlısı olsun..
inşallah istediğin gibi sonuçlanır...

sağolun :)

dava açıldıktan 5 ay sonraya verdiler.

bir sonraki duruşmam da bir dahaki ay :)

Hadi hayırlısı olsun.. Konu para vermek olunca uykuları kaçmıştır tabi..

Konularını biliyorum, her şey gönlünce olsun saft :)

X