Nakış Kadife Kumaştan Seccade (Kurdele Nakışı)

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.

TaTli_BeLa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2013
40
2
Umarım Beğenirsiniz :KK66:
$IMG_0840.jpg $IMG_0839.jpg

Çok güzel olmuş elinize sağlık.

Ben de çeyizime yapmak istiyorum.

İşlemek için hazır desensiz seccade mi almalıyım yoksa sizin gibi kumaş mı alayım?

Kumaş alayım dicem ama benim dikiş bilgim yok, hoş makinem de yok. =P

Güzel görünüyor. Elinize sağlık.

tsk ederimm :)

Çok güzel olmuş elinize sağlık.

Ben de çeyizime yapmak istiyorum.

İşlemek için hazır desensiz seccade mi almalıyım yoksa sizin gibi kumaş mı alayım?

Kumaş alayım dicem ama benim dikiş bilgim yok, hoş makinem de yok. =P

desenlı seccadeyede olabılır aslında ama benım elımde boyle bı kumas vardı degerlendırdımm :)
dikiş bilmenize gerek yokki yorgancıya verıp kapıtuna yaptırabılırsınız cok fazla malıyetlı olacagını sanmıyorum :)

desenlı seccadeyede olabılır aslında ama benım elımde boyle bı kumas vardı degerlendırdımm :)
dikiş bilmenize gerek yokki yorgancıya verıp kapıtuna yaptırabılırsınız cok fazla malıyetlı olacagını sanmıyorum :)[/QUOTE]

Teşekkür ederim. İlk fırsatta yapacağım inşallah.

=))

dikiş bilmenize gerek yokki yorgancıya verıp kapıtuna yaptırabılırsınız cok fazla malıyetlı olacagını sanmıyorum :)

Teşekkür ederim. İlk fırsatta yapacağım inşallah.

=))[/QUOTE]
Ozaman şimdiden kolay gelsin :KK70:

Sayenizde kapitone kumaş neymiş onu da öğrenmiş oldum.

=PPP

nedemek herzaman yardımcı olurum :)

X