Lekeler, Çiller Bio-Oil Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Tgce13

Yengeç
Kayıtlı Üye
12 Mart 2013
75
7
Kızlar ablam watsons da görmüş bio-oili bana söyledi fakat gerçekten işe yarıyor mu bilmiyoruz.. Lekelere,çatlaklara falan iyi geldiği yazıyor ama kullananlar varsa yardımcı olabilirmisiniz??

bende merak ediyorum yurtdışında çok revaçta çatlaklara iyi geleceği muhtemel de lekeler için nasıldır acaba ?

bende şimdi reklamlarda görüp araştırıyordum netten herlade halen pek bilen yok yine kadınlar k.de yurtdışından alıp memnun kalanlar yazmışlar ama tamda emn olamadım,watsons ta ne kadara satılıyor?

bende şimdi reklamlarda görüp araştırıyordum netten herlade halen pek bilen yok yine kadınlar k.de yurtdışından alıp memnun kalanlar yazmışlar ama tamda emn olamadım,watsons ta ne kadara satılıyor?

Tam hatırlayamıyorum ama 20 li civarlarda falandı..

Biraz , ne iş olsa yaparım modu olmuş. Tek bir kremin bu kadar farklı konuda etkin olması pek gerçek gibi gelmedi bana. Üstelik de çook ucuz. Ben bulmuş olsam bu kadar etkili bir ürün bu kadar ucuza satmazdım. Yara izi için çok ihtiyacım var benim , araştırmaya devam ediyorum , umarım bulurum :KK43:

25 tl banada ucuz geldi ama çok tutulan bi ürünmüş. Araştırmalarından bizide haberdar edersin umarım :))

Biraz , ne iş olsa yaparım modu olmuş. Tek bir kremin bu kadar farklı konuda etkin olması pek gerçek gibi gelmedi bana. Üstelik de çook ucuz. Ben bulmuş olsam bu kadar etkili bir ürün bu kadar ucuza satmazdım. Yara izi için çok ihtiyacım var benim , araştırmaya devam ediyorum , umarım bulurum :KK43:

25 tl banada ucuz geldi ama çok tutulan bi ürünmüş. Araştırmalarından bizide haberdar edersin umarım :))

İnşallah bulurum da ,paylaşması çok keyifli olur. Sıkıntı şu ; bu tip problemler süreç gerektiriyor. Anında sonuç almak mümkün değil doğal olarak. Bir ürün alıp denemeye başlıyorsun , işe yaramayınca direkt düzenli kullanmadığını iddia ediyorlar. Sonra olmadı baştan en baştan ...

Araştırmaya devam :)

Ablamın arkadaşı alıp denemeye başlamış. Tabiki uzun bi süreç gerekiyomuş.Sonuçlarıdan,etkilerinden haberdar ederim :)

bende çok merak ediyorum denemeyi düşünüyorum yüzüne kullanan ve cildi pürüssüz olan bir bayana danıştım bir süre kullanıp bıraktım fazla yaglı geldi diye bir yorumda bulundu.

benimde dudak üstümde oluşan lekelerim var herkes hamilelikten mi diye soruyor ama hamile olmadan dudak üstümü aldırdım kuaförde sonra güneşe maruz kalmıştım ondan oldu diyorum ama nasıl geçirecem bilmiyorum sizce işe yarar mı acaba bio-oil?denesem mi?

bende almak istiyordum gecenlerde, biraz arastirdim
bazi kisi cok begeniyor, bazilarida baska vucut yaglarindan farksiz ve kokusu hos degil diyor.
olumsuz yorumlar az olmadigi icin almaktan vazgectim sonra
cünkü 50 ml bi yag icin 30 küsür tl cok geldi denemek icin...

Bio - oil aldım 3 haftadır günde 2 kere sürüyorum göz altında birden bire çıkan o lanet lekeler için ama hiç bi etki yok şimdilik . Ama iyi bi cilt nemlendirme aracı ..

hamilelikte düzenli kullandım. çatlamamı engelleyemedi.

X