Tüp Bebek Merkezleri Bahçeci Fulya Hastaları Burayaaaaa

Dogru diyorsun. meme ultrasondu hic cektirmedim ama yillik duzenli kontrollerde doktorum muayene ediyor. Bir diger onemli konuda kan pihtilasma sorunu olup olmadigi. Genelde doktorlar pek sormuyor ama benim ailede oldugunu soyleyince Guvenc bey bir iki kan testi istedi.

Benim ilk tedavimde transfer oncesi bakilmisti
Pihtilasmaya. Ne bileyim doktorlar da 50 tane hastaya bakiyor. Atlayabiliyorlar. Dogru olan hic bu islere başlamadan meme ultrasonu cektirmekmis. Hormon aldigin surede de her 3 ayda bir. Ama tabi kimse soylemiyor.......

Femora 5 gün sabah aksam kullaniliyor. Icinde kanser ilaci yaziyor da ondan huylandim. Benim göğüslerimde bikac tane fibrokist var da belki ondan vermistir. birileri vardir elbet kullanan diye düşünmüştüm.
bu arada nacizane bi tavsiye. Göğüslerinize bi baktirin, bi meme ultrasonu cektirin mutlaka.a cok hormon yuklemesi yapiliyor :KK43:
Femara meme kanseri olanlar içinmis öyle söylemiŞti bir arkadaşım.zaten bizim kullandığımiz ilaçlar allah korusun memede kist yapabilirmis femara da bunu önlüyor ayrıca yumoşlari destekliyor. Rahat ol cnm.

Bende bu climara forte bantlari merak ediyorum. Benim 21 inde transferim var nasip olursa .transfer sonrasida kullanicakmiyiz acaba midemi bulandıriyor.

Femora 5 gün sabah aksam kullaniliyor. Icinde kanser ilaci yaziyor da ondan huylandim. Benim göğüslerimde bikac tane fibrokist var da belki ondan vermistir. birileri vardir elbet kullanan diye düşünmüştüm.
bu arada nacizane bi tavsiye. Göğüslerinize bi baktirin, bi meme ultrasonu cektirin mutlaka.a cok hormon yuklemesi yapiliyor :KK43:
femora ben kullandım sadece kanser ilacı değil aynı zamanda yumurtanın büyürken çatlamasına engel olmak için. internette de yazıyor istersen araştır. bence sıkıntı etme canım.

Ne kadar guzel 14 tane dollenmis yumurta. Benim kan degerlerim ve ultrasond goruntulerime gore rezervlerim gayet iyi durumda ama iki seferdir sadece iki embriyo cikiyor. Son sefer 6 yumurtadan sadece 2 si olgundu ve dollendi. Guvenc Beye gore sonuclar rezervleri az biri gibi :KK43:
cok sağolun yaa bugün 3. gün daha aramadilar. umarım kötü bir sürprizle karşılaşmayız.:KK72:

Az olur mu. Gayet iyi. Rezerv az olanlarda yapıyor havuzu. O zaman öbür adetle transfere hazırlar galiba seni. Benim ilk inde 3 toplandı 1 embriyo oldu 2. Gün. Şimdi benimle

ya inşallah güzel sonuç olur o zaman. bütün 3. gün aramaları lazım bekliyorum bakalım. hayırlısı allahtan. çok olmasi da önemli değil zaten anladigim kadariyla önemli olan kaliteli olmasi oyle değil mi? bak sana o kadar havuz yaptılar yine ilk embriyon geldi sana:KK37:

kizlar merhaba, bgn muayene oldum guvenc beyle konustuk uzunca.ne tatli bi doktor insallah tedavisi de drlugu da iyidir..ozetle ne bnde ne esimde normal yolla cocugu engelleyen bi durum yok. ama bnm rezerv 30 yasindaki birine gore azalmis ne cok kotu ne cok iyi dedi. yani 3 senelik evlisiniz cocugumuz hemen olsun artik diyorsaniz tup bebekten baska care yok dedi. cok da istiyorum hayirlisiyla anne olmayi, bi akil verin bana

kizlar merhaba, bgn muayene oldum guvenc beyle konustuk uzunca.ne tatli bi doktor insallah tedavisi de drlugu da iyidir..ozetle ne bnde ne esimde normal yolla cocugu engelleyen bi durum yok. ama bnm rezerv 30 yasindaki birine gore azalmis ne cok kotu ne cok iyi dedi. yani 3 senelik evlisiniz cocugumuz hemen olsun artik diyorsaniz tup bebekten baska care yok dedi. cok da istiyorum hayirlisiyla anne olmayi, bi akil verin bana
selam canım madem istiyorsun bence başla derim,zaten dediğin gibi çok tatlı bir insandır Güvenç bey,benim de doktorum ve ilk tedavimde pozitifi gördük biz 1 yılın sonunda,1 senedir artık alıştık birbirimize,abi gibi yaklaşımı,işinde 10 numara bir insan,temkinli,disiplinli,dobra ve samimidir,elinden geleni fazlasıyla yapar,hastasıyla sevinir,hastasıyla üzülür,hayırlı olur inşallah tedavin başlamaya karar verirsen.

Selam kızlar bugün transfer için karar alındı ve hazırlık başladı çok heyecanlıyım uzun bir bekleyiş mutlu sonla bitsin inşallah

canim 14 Embryodan 10 u bugün dondurulmuş 4 u hala sağlıklı ama 5.güne bakicaz dedi. 3.gün ve 5.gun arasındaki fark ne oluyor ne olur hoşgörün beni çok tecrübesizim:mad:
çok iyi bence,5.güne gidebilen embriyoların rahime tutunma şansının daha çok olduğu söyleniyor ama bak benim 2.gün tek embriyo tuttu,yani bence kaliteli embriyo olması önemli olan.2.3.5.gün çok çok da önemli değil.

X