mezuniyet elbisem =)

jasminblack

Guru
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2012
116
98
$67303_10151481295687296_760747955_n.jpg nasıl kızlar güzel mi sizce?

toplu cevap vereyim bayanlar kusuruma bakmayın ancak yazıyorum sınavlardı mezuniyetti.. çanakkaleden aldım orda okuduğum için =)

toplu cevap vereyim bayanlar kusuruma bakmayın ancak yazıyorum sınavlardı mezuniyetti.. çanakkaleden aldım orda okuduğum için =)

Cevabın için çok sağol canım :) Peki her ilde olabilecek bir mağaza mı acaba ? Çok beğendim elbiseni gerçekten eminim sana da çok yakışmıştır :) HAyırlı olsun mezuniyetiin :)

elbiseye bakıp bakıp allah banada nasip etsin mezun olmayı aynı heyecanı dedim canım ya maşallah umarım harika bi gece olur senin için çok şirin elbisen:)

Cevabın için çok sağol canım :) Peki her ilde olabilecek bir mağaza mı acaba ? Çok beğendim elbiseni gerçekten eminim sana da çok yakışmıştır :) HAyırlı olsun mezuniyetiin :)

yok canım maalesef özel dikim yerel bi modacıdan kadının adı ömür özer. mağazanın adı da çizgi. teşekkür ederim =)

herkese çok teşekkür ederim tekrardan =) bu da giymiş halim bunu da ekleyeyim madem =) ayrıca elbisemi satıyorum çünkü bir daha giyecek ortamım yok. bir kere giydim düşünenler özelden mesaj atabilir =) $1003027_10151771200762296_667868210_n.jpg

X