Falsepeti Maceram:)

nesibe baskasina olsa sus bekle derim ama kesinlikle kendini hatirlat ona dedi:KK43:nasil deyim gel bulusalim diye zaten bi kere dedim uc hafta once gel bak ikimiz de seviyoruz mucadele edelim kafanda ne soru varsa soyle dedim yok dedi mucadele edemiyorum anlasana mucadele edecek olsam ben senin ayagina kapanirim ama simdi olmaz zorlama dedi:KK43:simdi gel bulusalim denir mi :KK43:dogum gunu kutlanir mi off of bide arada tanidigimiz var gurursuz pozisyonuna da dusemem ozlese donerdi 24gun oldu

Bilemedim ki canım nesibe bana ne söylese uyguluyorum, işe yarıo bende:KK70: senin kararın tabi durum cok karışık cidden de

Kızlar geçen söylemiştim sizlere fal baktırdım şaşkınım diye kız ne dediyse hissedip yaşıorum önce şüphelendim herkese aynı şeyleri söylüyo olabilirlermi diye forumdan baktıranlara mesaj attım günah aldığımı farkettim:) fesatmıyım nee kesinlikle nesibeyi tavsiye ederim yeni gelmiş ama ikinci kez baktırdım psikolojik sanıyodum ama geçmiş gelecek bilince tırstım valla:KK70: Bugün iyice emin oldum

Tavsiyene uyup,Nesibe'ye dün tarot falı baktırdım mutsuzSutlac,
çok beğendim Nesibe'nin yorumunu,teşekkür ederim...:KK3:

Tavsiyene uyup,Nesibe'ye dün tarot falı baktırdım mutsuzSutlac,
çok beğendim Nesibe'nin yorumunu,teşekkür ederim...:KK3:

Çok tatlı diil mi ben bayılıyorum o kadına:) rica ederim şekerim yardımcı olabildiysem kadınlar kulübüne üye oldum olalı hep yardım istedim çünkü hehe

Çok tatlı diil mi ben bayılıyorum o kadına:) rica ederim şekerim yardımcı olabildiysem kadınlar kulübüne üye oldum olalı hep yardım istedim çünkü hehe
nesibe iyi diyo hos diyo da aradan bir ay gecti en son da zorlama olmuyo dedi simdi bulusma teklif edemem etsem de bak ben bi sinirle soyledim bisey yasamadim o iliskimi cocukluk say diye yalvaramam ki zaten tek sorun o degil diyor.dogum gununu kutlarim o da sagol der biter.bu daha cok uzer beni o dugune de hic gidemem o zaman:KK43:

bilemem canım senin durumun karışık ama bana cok iyi geliyo o kadın cok mantıklı iyiyide doğruyuda söylüyo ben memnunum dinledim söylediklerini bi yan etkisini görmedim

özel mesaj atamadığım için buradan yazayım canım.sen kırmadın fıstıklıdondurma başkası ile karıştırmış.fal başlığına özel problemimi yazmamı eleştiren biri olmuş.neyse ben fala son veriyorum.zaten yeterince karıştı herşey.dedikleri tarihler geldiğinde başlık açıp bilgilendirme yapacağım.şuan için olumlu gelişme görünmüyor.

Bunlar netten fal arkadaşım:) onlar yüzyüze heralde

netten nasıl oluyor sağlıklımı çıkıyor mu ben hiç baktırmadım...
Ben dejvu kafeden Neşe Hanıma ve Edi diye bir falcıya baktırdım çok başarılı buldum. Tavsiye ederim açıkçası vaktiniz varsa mutlaka bir uğrayın

arkadasım dediğin kişiler nerden bakıyolar:) nerdeler dedikleri çıkıyormu ben olumlama ve pozitif şeyler dısında iyi kötü duymak isterim fal bakılırken yüzyüzemi bakıolar ücret nedir aklım çelinmeye ne kadar müsait:)

arkadasım dediğin kişiler nerden bakıyolar:) nerdeler dedikleri çıkıyormu ben olumlama ve pozitif şeyler dısında iyi kötü duymak isterim fal bakılırken yüzyüzemi bakıolar ücret nedir aklım çelinmeye ne kadar müsait:)

Bakırköyde dejavu kafede Neşe hanım ....hem kahve falı hemde tarot bakıyor.aynı anda ikisini bir baktırıp tek ücret ödeyebiliyorsun :) bana göre iyi ama başkasına göre nasıl bilemem ama bence baktırmalısın nedemeden iyi yada kötü olduguna karar verilmez. ücreti 20 lira zam gelmediyse en son 20 liraya baktırmıstım. :)))

Sezenle ilgili hic yorum gormedim, baktirirsan yazar misin sekerim?

Ben galiba Melek ya da Nesibeyi denicem.

canım melek bana kızmış onu övmedim diye daha doğrusu burada lidyadan dolayı çıkan sorunlar onun fal sayısını da düşürmüş ben melek hakkında hiç kötü demedim sadece ilk baktırdığım fal olumsuzdu ki olumsuz oldu sonra güzel şeyler söyledi tarotta henüz gelişme yok ama nasıl deyim melek özeniyo bence...nesibeyi de meleği de öneririm melek tarota da güzel bakıyor...nesibe de iyi yani dışardaki fal cafelerdeki birçok kişiden iyiler bence falımda net elini açmış dua eden kişiyi melek gördü mesela ya da sevgilimin ismindeki harfleri...bana kızmış ama övmezsem hakkını yemiş olurum bu ikisinin.

canım melek bana kızmış onu övmedim diye daha doğrusu burada lidyadan dolayı çıkan sorunlar onun fal sayısını da düşürmüş ben melek hakkında hiç kötü demedim sadece ilk baktırdığım fal olumsuzdu ki olumsuz oldu sonra güzel şeyler söyledi tarotta henüz gelişme yok ama nasıl deyim melek özeniyo bence...nesibeyi de meleği de öneririm melek tarota da güzel bakıyor...nesibe de iyi yani dışardaki fal cafelerdeki birçok kişiden iyiler bence falımda net elini açmış dua eden kişiyi melek gördü mesela ya da sevgilimin ismindeki harfleri...bana kızmış ama övmezsem hakkını yemiş olurum bu ikisinin.

Bir tane kahve kredim var o yuzden kahve baktircam kuzum :KK1: Bakalim Nesibe ya da Melekten hangisini gorursem artik ona baktircam :KK37:

Pazartesi baktirmayi dusunuyorum, yorumlarimi yazarim.

Bir tane kahve kredim var o yuzden kahve baktircam kuzum :KK1: Bakalim Nesibe ya da Melekten hangisini gorursem artik ona baktircam :KK37:

melek bazen kahve bakmiyo ama bana kahveyi en ayrintili o bakti catir catir olumsuz dedi keske onu dinleseydim simdi bozustuk ama yakalarsan melege kahve baktir ama nesibe de iyi bence

canım yazdklarından sonra bende nesbiye baktırmaya karar werdim. daha önce o sitede ilkaya baktrmıştım bana ay olarak tarhler felan vermişti. ama söylediklerini tam olaak yaşamadım. şimdi yeni bir falcı arayışına grdm. nesibeye sen tarot mu baktrdın kahve mı canım ?
tarot nette tıkla online:))bedava ne gerek var yalnız su falı bakdıran varmı kızlar nasıl oluyo bi anlatsanız

Baktirmak isteyenlere ilkayi tavsiye ederim
Nesibe arkadasima bakti hic tutturamadi desek yeridir bana baktiginda daha iyiydi ama yinede ilkay diyorum ...

arkadaşlar bende baktırmak istiyorum nesibeyemi baktırmalıyım onu baya bi övmüşsünüz bide kredi kartıyla ödeme yapmak biraz riskli değilmi ben güvenemedim o yüzden

X