Falsepeti Maceram:)

arkadaşlar bende baktırmak istiyorum nesibeyemi baktırmalıyım onu baya bi övmüşsünüz bide kredi kartıyla ödeme yapmak biraz riskli değilmi ben güvenemedim o yüzden

Telefonundan kontor cektirebilirsin sekerim, bence de oylesi daha guvenli ama benim oyle bir secenegim olmadigi icin mecburen kredi kartina girdim, ekstremde bir problem yoktu.

ben ordan Melih ve Sezen'i merak ediyorum, baktıran oldu mu bu iki isme ??

Bayadır siteyi takip ediyorum kızlar ben falsepetinde bir kaç kez fal baktırdım melih bey ses biraz farklı ama dedikleri olumlu ve aklıma yatmıştı iyi bir faldı sonra aynı gün içerisinde ilkay hanımada baktırdır ve güzel bir enerjisi olduğunu düşünüyorum ( bu arada fal paketi alıp hepsini denedim :) ) son olarak da 2 kere sezen hanıma baktırdım sanki beni tanıyormuş gibi yorumlar yaptı kendini vererek baktığı belliydi erkek arkadaşımdan ayrılmıştım ve sebebini bildi sonrada barıştık :) şuan tekrar ilişki açılımı gönderdim hatta :) 3 falcıda iyidi dediğim gibi ama birine daha baktırdım sitede çok ismi dönüyordu ama hiç güzel bakamadı para yazık oldu sallamaydı ismini vermiyeceğim aklınız karışmasın onun işinede engel olmayalım... Bu arada bir kişinin reklamı çok dönüyor sitede lütfen bizim gibi baktıranlar yorum yapsın aklımız karışmasın...

Bayadır siteyi takip ediyorum kızlar ben falsepetinde bir kaç kez fal baktırdım melih bey ses biraz farklı ama dedikleri olumlu ve aklıma yatmıştı iyi bir faldı sonra aynı gün içerisinde ilkay hanımada baktırdır ve güzel bir enerjisi olduğunu düşünüyorum ( bu arada fal paketi alıp hepsini denedim :) ) son olarak da 2 kere sezen hanıma baktırdım sanki beni tanıyormuş gibi yorumlar yaptı kendini vererek baktığı belliydi erkek arkadaşımdan ayrılmıştım ve sebebini bildi sonrada barıştık :) şuan tekrar ilişki açılımı gönderdim hatta :) 3 falcıda iyidi dediğim gibi ama birine daha baktırdım sitede çok ismi dönüyordu ama hiç güzel bakamadı para yazık oldu sallamaydı ismini vermiyeceğim aklınız karışmasın onun işinede engel olmayalım... Bu arada bir kişinin reklamı çok dönüyor sitede lütfen bizim gibi baktıranlar yorum yapsın aklımız karışmasın...

Kimi begenmedin sekerim, gorusunu belirtirswn daha iyi olur bence :KK76: Begendigimiz de begenmedigimiz gibi acikca belirtmekten yanayim ben, sebepleriyle birlikte :KK1: Ben o siteden fal baktirmaya devam etcem istatistik topluyorum , goruslerin degerli benim icin :KK1:

ben meleke baktırdım ama ne gariptir ki şimdikini değil de ilk eşimi anlattı bana. çok tuhaf

Kimi begenmedin sekerim, gorusunu belirtirswn daha iyi olur bence :KK76: Begendigimiz de begenmedigimiz gibi acikca belirtmekten yanayim ben, sebepleriyle birlikte :KK1: Ben o siteden fal baktirmaya devam etcem istatistik topluyorum , goruslerin degerli benim icin :KK1:
peki hayatım:) haklısın...1 aydır fal sepeti konuşmalarını formlardan takip ediyorum..ve sürekli Lidya ve nesibenin reklamı dönüyordu..Lidya çıkınca nesibe kaldı..sürekli bir iltifatlar yazılmış,sanki her hangi gibi baktıran kişiler değillermiş de kendi kendilerine iltifatlarda bulunulmuş.ve kınıyorum...baktırdım ve o kadar abartıldığı kadar bir yorumunu göremedim..çünkü bu konuşmalardan sonra her ikisininde fal sayılarında artış oldu..melih beyde,ilkay ve sezen hanımda gayet saygı değer insanlar..sahte profillerle burda reklam yapıp kimsenin ekmek parasıyla oynamasın kimse..çünkü bende bir ümit siteye girip bir sürü fal baktırdım..yazık yani..

peki hayatım:) haklısın...1 aydır fal sepeti konuşmalarını formlardan takip ediyorum..ve sürekli Lidya ve nesibenin reklamı dönüyordu..Lidya çıkınca nesibe kaldı..sürekli bir iltifatlar yazılmış,sanki her hangi gibi baktıran kişiler değillermiş de kendi kendilerine iltifatlarda bulunulmuş.ve kınıyorum...baktırdım ve o kadar abartıldığı kadar bir yorumunu göremedim..çünkü bu konuşmalardan sonra her ikisininde fal sayılarında artış oldu..melih beyde,ilkay ve sezen hanımda gayet saygı değer insanlar..sahte profillerle burda reklam yapıp kimsenin ekmek parasıyla oynamasın kimse..çünkü bende bir ümit siteye girip bir sürü fal baktırdım..yazık yani..

Gerçekten öyle olduğunu düşünmüyorum ama sen düşünüyorsan admineye bir ulaş cnm cünkü ben cok memnunum sadece bunun için üstü kapalı yazıp sonra açık açık yazdığın içinde tebrik ederim ben bu kadar uğrasmazdım walla:)) admine ulaş reklamsa ortaya cıkıyor hemen yanlış düşünüorsan iftiraya girer çünkü

Pardon ama o sayfada gayet basarılı falcılar var ve kimsenin ekmeğiyle oynamayın lutfen bahsettıgınız ısımler gayet basarılı katılıyorum lıdyayı tanımıyorum ama Nesıbe oldukca sıcak ve duzgun fal bakan bırısı dusuncelerını sıze aktarabılecek olgun bır ınsan ben bırcok kez baktırdım aılemdekı kısılerde baktırdı ona hcbır yanlıs yorum gormedım.Fal elektrık ısıdır sızınle tutmamıssa kotulemeye hakkınız yok saygılar

Pardon ama o sayfada gayet basarılı falcılar var ve kimsenin ekmeğiyle oynamayın lutfen bahsettıgınız ısımler gayet basarılı katılıyorum lıdyayı tanımıyorum ama Nesıbe oldukca sıcak ve duzgun fal bakan bırısı dusuncelerını sıze aktarabılecek olgun bır ınsan ben bırcok kez baktırdım aılemdekı kısılerde baktırdı ona hcbır yanlıs yorum gormedım.Fal elektrık ısıdır sızınle tutmamıssa kotulemeye hakkınız yok saygılar

nedense bugün üye olup sadece nesibeyi bu tarz konusmanızla övmeniz aklımda başka soru işaretleri uyandırdı.

sen niye bu kadar gerildin ki,tavsiye üzerine baktırdım beğenmedim..bunu burda belirtmemde çok doğal..eğer seni rahatsız ettiyse bende o reklam yapanlardan olduğunu düşünmeye başladım..ailen ve sen baktırmış olabilirsin ama benim frekansım ne yazık ki uymadı..ben zaten fal sepetinin devamlı müşterisiyim..orda bir çok falcıya baktırdım ve bayıldığımı da belirttim.. nesibe yeni olduğu için ve reklamı çok dönüp abartıldığı için hayal kırıklığına uğradım..ekmeğiyle oynayan kimse de yok..senin böyle tepki vermen çok şaşırtıcı ve enteresan..

Benim gerginligim yokkı sadece yanlıs buldum dırek kotudur demenızı elektırıgım tutmadı belkıde ıyıdır yorumu bence yeterlıydı .Saygı duymak ayrı bırsey.Ben ılk defa gırdım bu sayfaya yorumları okurken dıkkatımı cektı ve uye olup cevap verdım buda cok normal .Cunku mukemmel bırısınede benım elektrıgım tutmayabılır sadece o yazınızı ınsanlar yanlıs anlamasın ıstıyorum tesekkurler..

en sonunda meleğe baktırdım kızlar ama hiç beğenmedim.en az 3-4 dakika evir çevir aynı şeyleri söylemiş.ne durumumla alakalı ne de baktırdığım konuyla alakalı mantıklı,isabetli bir yorum yok maalesef.beklediğime ve parama değmedi :KK19:

Az önce Taha Turan diye birine baktirdim , valla güzel bakti.
Yani sordugum kisiyi'de mükemmel tarif etti, begendim gercekten.

Offfffffff Allah kahretsin Sezen gercekten berbatmis!!!!!!!!! Resmen sallamasyon otesi yapmis :KK37: :KK37: :KK37: :KK37: Zirvaladikca zirvalamis!!! :KK37: :KK37: :KK37:

Hayatta en nefret ettigim seyi soylemis: Sevdigine degil seni sevene git. Deli misin nesin Sezen kardesim, icinin almadigi, sevmedigi biriyle git sen evlen, onunla ayni yataga sen gir......deli mi ne ?!!!!!!!!

Hoslandigim bir adam var, onun hakkinda "alinma ama o dis gorunuse cok onem veriyor, sen ilgi alaninda degilsin" demis, bana tipsiz demis yani !!! Tam tersi bu herif bana gercekten cok guzel bir yuzun var demisti bir keresinde, yani burdan tipimi begendigi sonucuna vardim.

Burdan Sezen'e sesleniyorum, sen git overlokculuga basla hanim, birak bu isleri. Bir de kart acicam diye zirvalamissin, sen birak bilenler acsin.

Son düzenleme:
Offfffffff Allah kahretsin Sezen gercekten berbatmis!!!!!!!!! Resmen sallamasyon otesi yapmis :KK37: :KK37: :KK37: :KK37: Zirvaladikca zirvalamis!!! :KK37: :KK37: :KK37:

Hayatta en nefret ettigim seyi soylemis: Sevdigine degil seni seven git. Deli misin nesin Sezen kardesim, icinin almadigi, sevmedigi biriyle git sen evlen, onunla ayni yataga sen gir......deli mi ne ?!!!!!!!!

pöffffffffff,ilkay ya da melihe baktırcam ben yine.en azından ilk seferinde isabetli şeyler söyledi ikisi de

Hayatta en nefret ettigim seyi soylemis: Sevdigine degil seni seven git. Deli misin nesin Sezen kardesim, icinin almadigi, sevmedigi biriyle git sen evlen, onunla ayni yataga sen gir......deli mi ne ?!!!!!!!!

hahahaa, bak demistim sana, Sezen gercekten sallamasyon yapiyor

X