Mutfağımda Bugün Ne Pişti ? Resimli / Tarifli

Oooo kimleri görüyorum.:KK52:Ama siz çok boşladınız burayı.:KK19:Ben ara geldim ama kimse gelmeyince ben de bıraktım.Başka başlığa sözüm var ama buraya da gelirim tabiki.:KK9:

Aus nasıl?Görüşüyormusun?Selam söyle benden.:KK16:

adram benim nasılsın özledim seni :KK19:
evet çok boşladık haklısın...sınavlar, ardından badana boya, yatılı misafirler derken doğru düzgün net başına oturamaz olmuştum...
ama artık burdayım inşallah..bu arada başka topiğe söz verme olayını umarım yanlış anlamışımdır adra hanımefendi...:KK47:
aus ile telefondan görüşüyoruz....aleykümselam söylerim selamını....gel diyorum gelmiyor, kararlı bu kız yaaa....:KK5:
sen nasılsın görüşmeyeli, bu arada ramaznın hayırlı olsun...

$100620142093.jpg $20130913_162319.jpg $230620131031.jpg $270220141674.jpg $110320141686.jpg $110320141685.jpg $110320141684.jpg $040120141607.jpg $1 (12).jpg $230620131031.jpg $180720121104.jpg $100220141639.jpg $040120141607.jpg

adram benim nasılsın özledim seni :KK19:
evet çok boşladık haklısın...sınavlar, ardından badana boya, yatılı misafirler derken doğru düzgün net başına oturamaz olmuştum...
ama artık burdayım inşallah..bu arada başka topiğe söz verme olayını umarım yanlış anlamışımdır adra hanımefendi...:KK47:
aus ile telefondan görüşüyoruz....aleykümselam söylerim selamını....gel diyorum gelmiyor, kararlı bu kız yaaa....:KK5:
sen nasılsın görüşmeyeli, bu arada ramaznın hayırlı olsun...

Ben de özledim canım.Yoktun epeydir.:KK16:

İşin şakası tabi söz verme olayı:)Ben her yere yetişirim.Hiç birinizi bırakamam.:KK16:Ama siz de hiç gelmediniz.:KK19:

Ben de iyiyim.Yine yarışmadan yarışmaya koşturuyorum.:KK1:Senin de ramazanın hayırlı olsun canım.

Aus okuyorsan eğer bak boş kaldı topiğin.Gel sahip çık.Tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış olmasın gel sen buraya.Niye bizden mahrum kalasın dimi.:KK1:

Son düzenleme:
Ben de özledim canım.Yoktun epeydir.:KK16:

İşin şakası tabi söz verme olayı:)Ben her yere yetişirim.Hiç birinizi bırakamam.:KK16:Ama siz de hiç gelmediniz.:KK19:

Ben de iyiyim.Yine yarışmadan yarışmaya koşturuyorum.:KK1:Senin de ramazanın hayırlı olsun canım.

Aus okuyorsan eğer bak boş kaldı topiğin.Gel sahip çık.Tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış olmasın gel sen buraya.Niye bizden mahrum kalasın dimi.:KK1:

aynen canım bende söylüyorum ama gelmiyor...vardır bi bildiği napalım :KK5:
ne yaptın bakalım iftara, kesin döktürmüşsündür yine en afillisinden :KK56:
ben de bugün epey sarma sardım, iki gün yeriz bitmez bile..tarhana çorbası, patlıcan yemeği, salata ve tatlı ( künefe yaptım )
eklerim resimlerini iftardan sonra :21:

aynen canım bende söylüyorum ama gelmiyor...vardır bi bildiği napalım :KK5:
ne yaptın bakalım iftara, kesin döktürmüşsündür yine en afillisinden :KK56:
ben de bugün epey sarma sardım, iki gün yeriz bitmez bile..tarhana çorbası, patlıcan yemeği, salata ve tatlı ( künefe yaptım )
eklerim resimlerini iftardan sonra :21:
Küsmüş baya demekki.:KK5:

Canim ben çalışıyorum ya hazıra konuyorum genelde:)Bizde bugün yoğurtlu çorba, etli biber dolması,salata,browni ve dondurma vardı. Browninin yaninda dondurma yedim.:KK1:

Küsmüş baya demekki.:KK5:

Canim ben çalışıyorum ya hazıra konuyorum genelde:)Bizde bugün yoğurtlu çorba, etli biber dolması,salata,browni ve dondurma vardı. Browninin yaninda dondurma yedim.:KK1:

mmmmm bayılırım browniye :KK56: karnım şuan tıka basa tok ama olsa hayır demezdim, kaldıysa bir dilim uzatıversene adram bee :KK52:
gündüz acaip kavun kokmuştu burnuma, mutfağa girip çıktıkça görüyordum kavunu, akşam olsada bi yesem dedim, yemekten sonra bir dilim zor yedim...tıkanıyor insan yaa hiç bişey yiyemedik ki...ekmekten bir lokma bile almadık...
yemekler kaldı hep, sadece sarma yendi...
aslında çok birşey yapmamak lazım....hep ziyan oluyor...yarında bitmez bu yemekler ee kalan çöpe gidecek..israf işte..çok üzülüyorum..keşke sadece sarma tarhana ve kavun koysaydım sofraya....hep kaldı yemekler..

mmmmm bayılırım browniye :KK56: karnım şuan tıka basa tok ama olsa hayır demezdim, kaldıysa bir dilim uzatıversene adram bee :KK52:
gündüz acaip kavun kokmuştu burnuma, mutfağa girip çıktıkça görüyordum kavunu, akşam olsada bi yesem dedim, yemekten sonra bir dilim zor yedim...tıkanıyor insan yaa hiç bişey yiyemedik ki...ekmekten bir lokma bile almadık...
yemekler kaldı hep, sadece sarma yendi...
aslında çok birşey yapmamak lazım....hep ziyan oluyor...yarında bitmez bu yemekler ee kalan çöpe gidecek..israf işte..çok üzülüyorum..keşke sadece sarma tarhana ve kavun koysaydım sofraya....hep kaldı yemekler..

Kaldı kaldı bir dilim alıver hemen.:KK1:

Evet yemeği fazla abartmamak gerekiyor ama işte açken canımız onu da istiyor bunu da istiyor.Gözümüz doymuyor:)Biz artık yemekleri bir poşete doldurup çöpün yanına bırakıyoruz kediler yiyor.Hiç değilse çöpe gitmiyor.Sen de öyle yapabilirsin canım.

wooouuuwwwww bu nasıl sofra böyle, :KK53::KK53::KK53:
şaşı beş oldum valla, çok güzel görünüyor...... ayy çok acıktım yaaa.....az kaldı ama benim tansiyon yerlerde :KK37:
rabbim sabrını veriyor ama...ben daha kötü olurum diyordum, şükür bakalım...
adres veriyorum atla gel. .
Ramazan boyunca beraber iftar edelim..
Kilo almak garanti :KK60: :KK60:
Soframı beğenmene çook sevindim. .
Tesekkürler ♡♥♡♥♡♥♡♥

Ya ne güzel şeyler hamileyim canım istedi...ellerinize sağlık

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

selam kızlar ben dde b,r süredir gelemedim annemdeyim annem ameliyat oldu ablamlar geldi filan daha da ordayım pek fırsatım olmadı foruma gelmeye...
aus neden gelmiyor ben ne kaçırdım yaaa:KK43:((((

birkaç gündür yaptıklarımız:>
bezelye, soğuk yoğurt çorbası, browni, pizza, kazandibi (ama bisküvi tozuna bulanmış olarak) sade kek Arnavut böreği pufidik börek taze fasulye... biz çok düzenli bir menü yapmıyoruz çocuklar da var oruçlu, kim ne istiyorsa hepsinden yapıyoruz isteyen dilediğinden yiyor:) ortaya karışık oluyor sofralarımız yani:)))

selam kızlar ben dde b,r süredir gelemedim annemdeyim annem ameliyat oldu ablamlar geldi filan daha da ordayım pek fırsatım olmadı foruma gelmeye...
aus neden gelmiyor ben ne kaçırdım yaaa:KK43:((((

birkaç gündür yaptıklarımız:>
bezelye, soğuk yoğurt çorbası, browni, pizza, kazandibi (ama bisküvi tozuna bulanmış olarak) sade kek Arnavut böreği pufidik börek taze fasulye... biz çok düzenli bir menü yapmıyoruz çocuklar da var oruçlu, kim ne istiyorsa hepsinden yapıyoruz isteyen dilediğinden yiyor:) ortaya karışık oluyor sofralarımız yani:)))

Şekercik hoşgeldin.Annene çok geçmiş olsun.

Aus üyeliğini iptal ettirdi.Nedenini biz de bilmiyoruz.

Menülerin gayet güzel.Çocuk olunca onların istekleri menüyü şekillendiriyor.Ellerine sağlık.:KK56:

Etimekleri borcama dizip şerbet hazırladım döktüm üzerlerine. (1.5 su bardağı şeker, 1.5 su bardağı su ile).
Sonra Dr Oetker'in kazandibini tarifine göre hazırlayıp üzerine döktüm o kadar :)

Aaa o kadar kolay mı, çok da güzel duruyor. Acil gelecek bir misafire harika gider. Teşekkür ederim.:KK19:

X