Adetten 1 hafta sonra kanama

sky1903

Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2013
82
1
Kızlar 2 martta adet oldum adetim biteli 1 hafta oldu ama dün kahverengi az bi akıntı geldi durdu. bugünde ara ara kanamam oluyor. Sizce bu normal mi ? yoksa bir hastalık belirtisi olabilir mi?

Son düzenleme:
Kızlar hiç bilen yok mu? Kanama 3 gün önce leke şeklinde geldi bugün de baya arttı. Adet kanı gibi değil koyu sanki sümük gibi kan geliyor. Baya korkmaya başladım.

Canim öncelikle gecmis olsun..Bende 3 ay önce ayni sorunu yasadim,adetim bittikten 1 hafta sonra kanamam geldi ve bu kesik kesik iki hafta sürdü,iki hafta sonra doktora gittim doktor muayenede rahimde kalinlasma gördü,ve ya hamile olabilirsin yada rahim agzinda bir sorun vardir dedi,hamilelik testi negatif cikinca Kürtaj yapti,ve rahim agzinda büyük bir polipim cikti..Kürtajla temizlendi ama bende iliski sonrasi lekenme oldu yine bu yüzden yine doktora gidicem..Sende doktora göster yinede:KK66:

Teşekkür ederim canım cevabın için :)
bende gittim doktora çok sancım oldu ölüyorum sandım... doktor kesin bi şey diyemedi ovulasyon döneminde olduğum için olabilirmiş. yumurtalıkların çatlayınca olmuş olabilir dedi ama kist patlamış da olabilirmiş. kanaman devam ederse (10 günü bulursa ) acil müdahele yapılacakmış. o zaman kist patladığı kesinleşirmiş ve ameliyat olabilirmişim:KK43: ama kanamam biterse sorun yokmuş çok şükür bugün bir kaç leke geldi. bakalım adet günümü beklemem gerekiyormuş. ya hamile kaldım ya da kist patladı 2 hafta sonra anlaşılacak:) inşallah kanamam tamamen biter de ameliyat olmam

merhaba canım öncelikle kokma;bunun milyonlarca sebebi olabilir.rahim ağzında bir yara,polip,miyom veya yumurtlama döneminde yumurtaların çatlamasına bağlı bir kanama,hormonel bir bozukluk,kist,iltihap,idrar enfeksiyonu vs... vs...sanırım bir jinekoloğa gitmişsin doğrumu anladım yada gitmediysen lütfen git muayene ol ve smear testi ve idrar,kan testi yaptır,zaten kist vs birşey varsa ultrasonda görülür ona göre ilaç verir.geçmiş olsun.

merhaba canım öncelikle kokma;bunun milyonlarca sebebi olabilir.rahim ağzında bir yara,polip,miyom veya yumurtlama döneminde yumurtaların çatlamasına bağlı bir kanama,hormonel bir bozukluk,kist,iltihap,idrar enfeksiyonu vs... vs...sanırım bir jinekoloğa gitmişsin doğrumu anladım yada gitmediysen lütfen git muayene ol ve smear testi ve idrar,kan testi yaptır,zaten kist vs birşey varsa ultrasonda görülür ona göre ilaç verir.geçmiş olsun.

sağol canım gittim evet. ya hamile kalıyorsun ya da kist patlamış dedi.dün bügun damla damla kan geliyor. inşallah kötü bir şey olmaz eğer kanamam 3 güne kadar durmazsa tekrar gidiceğim

merabalar cok ugraslar sonucu uye oldum cook merak ettıgım bı konu var lutfen yardımcı olun ben 31 agustos ve 1 eylul kanamam oldu ve bıttı ondan 2 gun sonra ACIK PEMBE GELDI 3 5 DAMLA KESILDI SONRA KAHVERENGI GIBI OLDU SONRA YINE PEMBElestı 2 gundur devam edıyor adetım kısa surdu normale gore ıdrar testı yaptım dun negatıf cıktı sızce bu nedir

Son düzenleme:
Bendede oldu aynı durum hamilelik gibi durum söz konusu olamazdı ama merak ettm doktora gittim doktorum olabilir yumurtalıklar bi kac gün gec yenilenebilir kanamasıda ondan olur dedi

Nolur yardim edin adetim gunumde geldi ama bir bucuk gunde bitti sonraki gunden baslayarak bi kac gundur kahverengi leke goruyodum ve simdide bir iki damla acik kirmizi kan geldi sebebi nedir bunu yasayipta hamile kalan varmi yada doktora giden

kızlar, 15inde adet oldum 2 üç gün sürüyor benim adetim ama son üç gündür kan geliyor başlarda azdı dünden beri biraz coğaldı korktum da doktora gideniniz oldu mu bu konuyla ilgili ?

bende bi soru sormak istiyorum ama nerden sorucamı bilemedim buraya yazmak istedim cvp verirseniz acilen cok sevinirim normal adetimden bi gün sonra yüzeysel bi beraberliğim oldu nişanlımla çamasirima bi damla geldi bende hamilelikten korkup normal bi doğum kontrol hapını alıp içtim saat 6 gibi sonra gece 12 gibi bitane daha içtim korkudan sabahına mide bulantısından duramayınca acile gittik tabi bu detaya giremedim ve iğne vuruldu doğum kontrol hapını bidaha içmedim 5 6 gün sonrada suan 2 gündür kanamam var yani adetimden 1 hafta sonra bida kanamam var korkuyorum doğum kontrol hapı mı nedeni hamilelik mi doktora gitmektende korkuyorum nişanlı olduğum içinde sesde çıkartamıyorum nolur cvplar mısınız

Arkadaslar iyi gunler. Bisi sorcam yardimci olursaniz cok sevinirim. Kasım 1 gibi yumurtlama donemimde bi iliskim oldu. Ama prezervatif ile korunduk. Adetim normalden 1 hafta gecikti ve 37. Gunde normal.adetimi oldunm. Daha sonra diş agrim icin antibiyotik kullandim 1 hafta adetimden 1 hafta sonra. Dun biraktim antibiyotigi. 3 gundur sadece geceleri vajinada zonklama seklinde agri ve bel agrisi cekiyorum. Yanma kuruluk vb belirtim yok. Bu sabah damla seklinde kahverengiye yakin kan gelmis. Gebelikle ilgili bir durum yoktur degil mi? Yada skinti ne olabilir?

Merhaba ben adet günümden 2 gün önce adet oldum 3 gün azar azar geldi daha sonra bitti bi hafta sonra tekrar 2 gün boyunca damla damla geldi bunu yaşayan varmı neden olmustur?adetim her zaman düzenlidir ilk defa yasadım bunu

Adet bitiminde korunarak bir beraberlik yaşadım fakat prezervatif yırtıldı bu sebeple 12 saat içerinde postpill one isimli bir ertesi gün ilaci aldım ve tam 1hafta sonra aşırı degil ama koyu renk koyu kıvamlı bir kanamam geldi bugün ve sanki adet olmuşum ve ağrım varmış gibi endishelenmeli miyim hamilelik durumu mudur yaşayan var mı ?

X