Evli ve mutsuz olanlar buyruuunnnn

bende 9 aylık evlıyım ama mutsuzum, şimdi diyecek arkadaşlar madem tanımadan etmeden ne evlendın,aksıne uzunca zamandır tanısıklıgımız var arkadaşlıgımız var eşimle , daha önce hıc görmedıgım huylarını yenı yenı goruyorum , halaaa çok ıyınıyetlı ama 2 erkek modelının arasında sıkışmış durumda,

bıgun montunu gıydı ellerını cebıne sokunca '' bak hatunnn bunu dık sana bı çakarsam oraya yapışırsın''
beklemıyordum ,:KK53:dedım bende hatırlatsaydın ne oluyor öle ,benım canımı sıkma dıyıp ayaklandım.....bu hareketını 3 defa tekrarladı en sonuncusunda dıkıldım karsısına '' bana bak dedım senın karsında kardeslerın yok elıne koluna hakım ol,delirtme benı bu evı başına yıkarım '' dıye bağırdım,aklı sıra özur dıledı bıdaha yapmıycam soz dıye .....

hiç hoşlanmam mesela,bırının poposuna ayakla vururmus gıbı yapılmasından...bazen elıyle şakalaşma gıbı yapıp elıyle dokunurdu gulerek,gecen akşam bısey uzerıne konusurken ''aynı anneme benzıyosun vs..(benzetme duruma bana ters olan bı huy sevmem ole olunmasını). bı laflar ettı,bende ''benı annene benzetme ,ben benzemem kımseye ben duyguyum dedımmmmmmmm bı baktım yuzune sınırlı ıfadeyle ayağıyla popoma vurdu
:KK53:bı tepem ettı sınırlıyımdır ben çabuk yükseliyorum,'' hoopp geldıne ben hayvanmıyım hayvanlara vurulur arkadan tekme atılır ,karınım ben senın damdakı ökuzun mu dıye '' dondu kaldı,hemen kalktı özur dıledı,şaka yapmıstıma geldı.... sana dedım defalarca soyledım uyardım,ben sana ''babam gıbı konusma benle dedııgım zaman sen bana ben babana benzemem dıyosun laf soyletmıyosun kendıne ,sen bana nasıl vurusun ayağınla dedım

ben bu adamı sureklı uayrıyorum artık,içinde bı maço var ama ben de tepkı verınce bırden uysal kedıye dönüyor,35 yasında bırının nerde durması ,nasıl bır erkek modelıyle karısına davranmasının bılıncınde olması gerekmıyormu

:KK20: bi öyle bı böyle bende dengesizleşiyorum ona karsı,varmı benım gıbı eşe sahıp neler yaşıyorsunuz sızde

Bayanlar lütfen seviyorum diye bu insanlara katlanmayın,size kötü davranan bir kişiyi nasıl sevebilirsiniz anlayamıyorum,en ufak bir hatasında dahi elinizden geleni ardınıza koymayın,içinize atmayın sesinizi çıkarın bak nasıl adam olacaklar..

Bayanlar lütfen seviyorum diye bu insanlara katlanmayın,size kötü davranan bir kişiyi nasıl sevebilirsiniz anlayamıyorum,en ufak bir hatasında dahi elinizden geleni ardınıza koymayın,içinize atmayın sesinizi çıkarın bak nasıl adam olacaklar..

ben kendı adıma yorumuna cevap vermek ısterım arkadaşım,
yapı olarak çabuk sinirlenen ve domınant karakterlı olan bırıyım , ee durum boylede olunca tepkısız kalmak bana gore değil,mutsuzum derken ben böyle bır evlılık düşünmüyordum bunu belırtmek ısterım...
eşim ve bende geç evlendık ben 32 o 35 yaşında ,,,
geçen gun onca olup bıten şeye rağmen bana bı ıtırafta bulundu,
çok bocaladım,farkındayım vs... şeklınde bı konusmamız oldu,farkında yanı yaptıklarının bılınçlı oldugunun..
ben tepkımı hiçbir şekılde gecıktırmem,oda evlılıkte kendı sozu geçsın dıye onca hareketı BİLİNÇLİ OLARAK yaptı ama ben ...bennn asla affetmem ne olduysa o an halledıyorum artık onu,diğer arkadaşlarımı bılemıyorum ama saygı sevgının onunde yurur benım aklımca

Bende sizler gıbı arkadaslar...huzur arıyorum..mutlu olmak ıstıyorum eşimi çok sevıyorum herşeye katlanıyorum susuyorum ama çok sınırlı,agrasıf hemen sınırlenen bırısı ve en ufak bırseyı buyutup kavga çıkartan bırısı..evleneli daha bir sene olmadı..evliliğimizin 2. ayı basladı daha bana el kaldırmaya sebeb ne bılıyo musunuz; bana aldıi tşörtun içi gözukuyomus neden gıymısım apartmanın gırısınde basladı dövmeye kımse duymasın dıye sesımı çıkartıp ağlayıp bağıramadım..daha bunun gıbı bırsuru bahane kavga çıkmasın dıye ne dese yaptım gıtme dedı gıtmedım. otur dedı oturdum.dayanamıyorum bazen ama sevgim benı durduruyo daha hersey yenı dıyorum gecer dıyorum anlar benı davranmaz bıdaha bole dıyorum. iyi oldugu zamanlar çok ıyı ama kavga çıkardığı zamanlar hayatımı zindana çevırıyo.
neler neler yapıyo...bağırıyo ,çağırıyo ,ağıza alınmıcak kufurler...susuyorum buyumesın kavga dıye ama bı yerde patlamamı ıstercesıne ağır konusuyo. dayanamayıp tek bır kelıme soyluyorum. bu sefer benı ittire kaktıra bazen surukleyerek salondan atıyor yemek bıle yıyemeden çunkı hep yemek saatı yapıyor ben hazırlıyorum ama ben oturup huzurla esımle sohbet edıp yemek yedırtmıyor...

o evden cıkıp gıdene kadar yatak odasına kılıtlıyorum kendımı çunku gelıp daha fazla kotu seyler duymak yasamak ıstemıyorum...bunları ağlayarak yazıyorum ...çok doldum artık ..benı esım anlamassa kım anlar dıyorum...ben aç karnına saatlerce yatak odasında durup ağlıyorum gelıp gönlumu almak için bile gelmıyo yanıma onuda gectım hatalı olsa bıle ben hatalıymısım gıbı hep suscakmısım.birgun dedıgı bır dedıgını tutmuyo. unutuyo bazen soledıklerını ben onda gelıcek sevgıye hasretım bu yasımda sınır stres oldum dusunmekten bas ağrısı cekıyorum hergun ıcıme atmaktan yoruldum. derdımı herkese anlatamam.kımse bızı kotu bılsın ıstemıyorumm.daha neler var su sekız ayda çok uzdu benı sevgımı bu dıyorum benı onu sevdıgım gıbı sevse yapmaz dıyorum

Canim allah sabir versin.. Cok üzüldüm bende daha senemi doldurmadim ve mutsuzum!
Evlilik hicde kolay degilmis, biraktik rahat hayati..

Bende sizler gıbı arkadaslar...huzur arıyorum..mutlu olmak ıstıyorum eşimi çok sevıyorum herşeye katlanıyorum susuyorum ama çok sınırlı,agrasıf hemen sınırlenen bırısı ve en ufak bırseyı buyutup kavga çıkartan bırısı..evleneli daha bir sene olmadı..evliliğimizin 2. ayı basladı daha bana el kaldırmaya sebeb ne bılıyo musunuz; bana aldıi tşörtun içi gözukuyomus neden gıymısım apartmanın gırısınde basladı dövmeye kımse duymasın dıye sesımı çıkartıp ağlayıp bağıramadım..daha bunun gıbı bırsuru bahane kavga çıkmasın dıye ne dese yaptım gıtme dedı gıtmedım. otur dedı oturdum.dayanamıyorum bazen ama sevgim benı durduruyo daha hersey yenı dıyorum gecer dıyorum anlar benı davranmaz bıdaha bole dıyorum. iyi oldugu zamanlar çok ıyı ama kavga çıkardığı zamanlar hayatımı zindana çevırıyo.
neler neler yapıyo...bağırıyo ,çağırıyo ,ağıza alınmıcak kufurler...susuyorum buyumesın kavga dıye ama bı yerde patlamamı ıstercesıne ağır konusuyo. dayanamayıp tek bır kelıme soyluyorum. bu sefer benı ittire kaktıra bazen surukleyerek salondan atıyor yemek bıle yıyemeden çunkı hep yemek saatı yapıyor ben hazırlıyorum ama ben oturup huzurla esımle sohbet edıp yemek yedırtmıyor...

o evden cıkıp gıdene kadar yatak odasına kılıtlıyorum kendımı çunku gelıp daha fazla kotu seyler duymak yasamak ıstemıyorum...bunları ağlayarak yazıyorum ...çok doldum artık ..benı esım anlamassa kım anlar dıyorum...ben aç karnına saatlerce yatak odasında durup ağlıyorum gelıp gönlumu almak için bile gelmıyo yanıma onuda gectım hatalı olsa bıle ben hatalıymısım gıbı hep suscakmısım.birgun dedıgı bır dedıgını tutmuyo. unutuyo bazen soledıklerını ben onda gelıcek sevgıye hasretım bu yasımda sınır stres oldum dusunmekten bas ağrısı cekıyorum hergun ıcıme atmaktan yoruldum. derdımı herkese anlatamam.kımse bızı kotu bılsın ıstemıyorumm.daha neler var su sekız ayda çok uzdu benı sevgımı bu dıyorum benı onu sevdıgım gıbı sevse yapmaz dıyorum

CNm sustuğun için o daha çok yapıyor emin ol buna.Sabır çok kutsal bir duygudur ama senın ilişkinde ki davranışların sabır degıl kendını ezdırmek.En iyisini sen bilirsin tabi ama sen de sesini çıkarsan bak gör neler oluyor.Deli deliyi görünce sopasını saklarmış denir

Son düzenleme:
ah bu erkekler..bende 1.5 senelik evliyim kendime soruyyorum 1 günün mutlu huzur içinde geçtimi..hatırlayamıyorum..sabah iyisek akşamına kavga..akşam iyisek sabah kötüyüz..ve bir süre sonra evlilik benim için bir kabusa döndü..çaresiz sıkışmış hissediyorum kendimi..üstüne birde gurbet olunca daha bi beter oluyo insan..benim eşimde ilgisizlik,ne söylediğini bilmemesi,ağzının bozuk olması,aşırı aileci ve onlar mutluysa bizde mutlu,mutsuzsa bizde...gibi durumlar var..6 sene konuşarak evlendim..ama ne konuşması ne anlaşması..bambaşka bir insanla karşılaştım bocaladım,psikolojım bozuldu,kimsem olmadığından aileme anlattım her sıkıntımı,ağladım,yıprandım,bağırdım çağırdım...derken böyle yüzgöz olduk ve halada toparlayamıyoruz..kadın duygusaldır en azından ben öyleyim bilmem ama:)yani bir yüze gülmesi yetiyo unutturuyo herşeyi,önceden yapardı gönlümü almaya çalışırdı,şimdi yataklarıda ayırır olduk,bu evliilk benim için kabusa döndü...napcam bilemiyorum sıkıştım kaldım..anlayış yok,ailemle görüşmüyo sevmiyo,haliyle bende onun ailesiyle pek görüşmüyorum..hayırlısı olsun ama çok mutsuzum..

1 günün mutlu huzur içinde geçtimi..hatırlayamıyorum..sabah iyisek akşamına kavga..akşam iyisek sabah kötüyüz..ve bir süre sonra evlilik benim için bir kabusa döndü..çaresiz sıkışmış hissediyorum kendimi..üstüne birde gurbet olunca daha bi beter oluyo insan..benim eşimde ilgisizlik,ne söylediğini bilmemesi,ağzının bozuk olması,aşırı aileci ...buraları aynen ben ne yazık ki

Kendimce aslında bir erkek eğer aldatmıyorsa eger canını yakacak sekılde dövmuyorsa ve eve bakabılıyorsa evlilik yurutebılır.Allah için kim bu devirde 4x4 lük hepimiz kusurluyuz..Ben mesela sinirlenince saldırganlaşıyor pis küfürler edebiliyorum...en azından evlendiniz iyisiylen kötüsüylen bir yuvanız var...ya ben napıyım..belkide evlenemicem hep yanlız kalıcam...Hakkımızda hayırlısı kızlar..

20 yaşında evlendim 2 yıllık evliyim bir günümü mutlu geçiremiyorum eşimi çok seviyorum ama o beni seviyomu sevmiyomu bilmiyorum ben alıngan bi insanım eşimde boş boğaz düşünmeden konuşur alınıncada ya ağlarım yada konuşmam çabu kağlıyorum ama tutamıyorum kendimi benim yaptığım hiç bişeyi beğenmez hep kusurlarımı söyler ama aslında bi kusurum yok eşime karşı çocuğuma karşı çok ilgiliyimdirherşeyi dört dörtlük yapmaya çalışırım ama yetmiyo hergünüm eşimle küs kavgalı tartışarak ağlayarak geçiriyorum Allahım içimdeki sevgimi bitirsin onu sevmiyim artık diye dua ediyorum.onu sevmek istemiyorum bende ona karşı soğuk olmak düşman olamk istiyorum ama olmuyo napıcağımı ona nasıl davranıcağımı bilmiyorum

bende öyleydim canm aynı duayı bende ettim ama seviyorum 2 yıllık elıyım ikimizde calışıyoruz ama anlaşamıyoruz konuşmayı deniyoruz eşim surat asmamdan nefret ediyo bende onun rahatlığından vurdumduymazlıgından...............aile terapisttine gitmeye karar verdık sizde bi deneyın bence

Esimle uc yili geckin bir suredir birlikteyiz ortalama on aydir da evliyiz ama esim fanatik derecede bir takimi tutuyor surekli elinde telefon mac ozeti izler golleri izler maca gider. Ailemden ayri sehirdeyim ama zaten sabahtan aksama kadar evde tekim calismiyorum evlendikten sonra isimi biraktim sehir degisikligi de sebep oldu biraz. Buyuk bir kisim esim istemiyordu biraktim is aramadim. Maddi durumumuz iyi elhamdulillah. esim hep benmle ilgilensin istiyorum daha bir sene olmadi evleneli hamileyim ilk gebeligim ailemden ayriyim esim surekli deplasmana falan gitmek istiyor bunaliyorum bagirarak uzerimi yirtmak istiyorum bazen. Mutsuz degilim ama asiri mutlu da degilim. Ne yapmaliyim cevabini aramiyorum biliyorum esim beni cok seviyor kotu bir aliskanligi yok cok sukur diyorum ama ailemi cevremi isimi her seyimi birakip ona gelmisken bir takimsevdasidir tutturmasi beni cok derinden üzüyor. Bir de su saatlerin ileri alinmasindan sonra 7 bucukta anca eve geliyor 11 11 bucukta uykusu geliyor ben yatakta nette dolaniyorum o uyuyor. Bebegim gelsin istiyorum saglikla. Esim duzelir mi? Sanmam duzelmez ama insaallah sevgimiz zarar gormeden farkina varir.

bırakın aile terapistine gitmeyi eşim benim bile psikoloğa gitmeme izin vermiyo yazın ailemin yanına gittiğimde ondan gizli gittim ve ağır depresyon ve anksiyeti hastasısın dedi doktor.ben bu duruma düşmek için bişey yapmadım ama eşim ve ailesinden çok çektim ve dahada çekiyorum bunaldım yeniden gitmek istiyorum doktora hayır bi daha gitmeyeceksin diyor bu kadar düşüncesiz bi insan ben intihar edicem diyorum senin kafa gidik ya diye dalga geçiyo çok merak ediyorum kendime zarar versem hiç vicdanı sızlıycakmı diye.benim evliliğimde 3. yılım evlilikler 5 yılda rayına oturur bence bi şans ver demişti doktor bekliyorum çocuğum için eşime bu şansı verdim ilk ve son şansı ama o bunuda haketmiyor bizde değişen bişey yok.eşi fanatik olan arkadaşım inan tek derdin o olsun ona çare bulursun ama kayınvaliden eşini doldurup üzerine salarsa daha kötü ne yazıkki öyle durumda eşini annesinin etkisinden kurtaramazsın ben kurtaramıyorum malesef bebeğiniz olduğunda biraz olsun düzelebilir ama bebeğin bazı ufaktefek sorumluluklarını eşine verki fanatiklikten biraz kurtulsun allah herkesi yuvasında mutlu huzurlu etsin inşallah

bende sizler gıbı arkadaslar...huzur arıyorum..mutlu olmak ıstıyorum eşimi çok sevıyorum herşeye katlanıyorum susuyorum ama çok sınırlı,agrasıf hemen sınırlenen bırısı ve en ufak bırseyı buyutup kavga çıkartan bırısı..evleneli daha bir sene olmadı..evliliğimizin 2. Ayı basladı daha bana el kaldırmaya sebeb ne bılıyo musunuz; bana aldıi tşörtun içi gözukuyomus neden gıymısım apartmanın gırısınde basladı dövmeye kımse duymasın dıye sesımı çıkartıp ağlayıp bağıramadım..daha bunun gıbı bırsuru bahane kavga çıkmasın dıye ne dese yaptım gıtme dedı gıtmedım. Otur dedı oturdum.dayanamıyorum bazen ama sevgim benı durduruyo daha hersey yenı dıyorum gecer dıyorum anlar benı davranmaz bıdaha bole dıyorum. Iyi oldugu zamanlar çok ıyı ama kavga çıkardığı zamanlar hayatımı zindana çevırıyo.
Neler neler yapıyo...bağırıyo ,çağırıyo ,ağıza alınmıcak kufurler...susuyorum buyumesın kavga dıye ama bı yerde patlamamı ıstercesıne ağır konusuyo. Dayanamayıp tek bır kelıme soyluyorum. Bu sefer benı ittire kaktıra bazen surukleyerek salondan atıyor yemek bıle yıyemeden çunkı hep yemek saatı yapıyor ben hazırlıyorum ama ben oturup huzurla esımle sohbet edıp yemek yedırtmıyor...

O evden cıkıp gıdene kadar yatak odasına kılıtlıyorum kendımı çunku gelıp daha fazla kotu seyler duymak yasamak ıstemıyorum...bunları ağlayarak yazıyorum ...çok doldum artık ..benı esım anlamassa kım anlar dıyorum...ben aç karnına saatlerce yatak odasında durup ağlıyorum gelıp gönlumu almak için bile gelmıyo yanıma onuda gectım hatalı olsa bıle ben hatalıymısım gıbı hep suscakmısım.birgun dedıgı bır dedıgını tutmuyo. Unutuyo bazen soledıklerını ben onda gelıcek sevgıye hasretım bu yasımda sınır stres oldum dusunmekten bas ağrısı cekıyorum hergun ıcıme atmaktan yoruldum. Derdımı herkese anlatamam.kımse bızı kotu bılsın ıstemıyorumm.daha neler var su sekız ayda çok uzdu benı sevgımı bu dıyorum benı onu sevdıgım gıbı sevse yapmaz dıyorum

sanırım aılesınde sıddet vardı..
Boyle bır ınsan dr suz zor duzelır ..
Her seyıne susmak onu duzeltmez..
Aksıne karşısındakını pasıf gormeye başlar:.
Abarttıkca abartır ..
Yolun başında onlemınızı almanızı tavsıye ederım..
Oncelıkle kendı aılenız nasıl..
Derdınıze ortak olup sıgınabılecegınız bır aıleye sahıpmısınız..
Kendı ayaklarınızın uzerınde durabılecegınız bır meşgalenınız var mı..
Korktugunuz başka ne gıbı sorunlar var..
Beraber kalırsanız ne olur ayrılırsanız ne olur..
Artılar eksıler ..
Her şeyıyle tartın..
Korkmadan kendınızı sorgulayın..
Evlılık omrunun sonuna kadar ızdırapla cekılecek bır dert degıl...
Vıcdan sahıbı olan ınsandan korkmayın..

slm cnm cok sağol hatırladığın ve sordugun için.çok iyiyiz şükür herşey yolunda . bambaska bı ınsan oldu sankı sabrettım ama degdı.işe girdim çalışıyorum kafamı dağıtmamda o donemde cok faydası oldu.sonrasında şimdi tek sığınağı benım benden baska kımsesı yokmus gıbı . her soyledıgımı her ıstedıgımı yapıyor. bazen yemek bıle hazırlıyor ben işten gelmeden.sımsıkı tutundu bana.bensız bırgununu gecıremıyor bazen.şimdi tek bır sorunumuz var

mutlu olmanıza cok sevındım..
başlangıcta sonu olmayacak gıbı gorunen evlılıklerde mutlu sonla bıtebılıyormuş..
bır derdınız daha var demışsınız..
ılk aklıma gelen cocuk oldu..
yanlışmıyım yoksa başka bır dertten mı muzdarıpsınız..

sebepsiz interfilite olmamız bebek düşünüyoruz ama almuyor. bu ay cok umutlanmıstım ama yıne sonu husranla bıttı.bugun hastaneye gıdıcektım gebelık testı için ama olmadı sabah regl oldum :KK43::KK43::emir_bebek:_bebek:

sızın hayır sandıgınız şer olabılır...
ımtehanda oldugumuzu unutmayalım cumleten ınşaallah..
rabbım ısteyen herkese hayırlısıyla cocuk nasıp eylesın..
bızlere uzaktan yazmak kolay gelır..
fakat herşey bızler ıcın ...
rabbım gecemeyecegımız yaşamlardan bızlerı sınav etmesın..
gun gelır atlattıgınız dıger sıkıntılar gıbı bunuda atlatırsınız ınşaallah..

Bende 5 yıllık evliyim ve malesef mutlu değilim,eşimle öyle körkütük aşık olarak evlenmedim,bana değer veriyor,ailesi aileme uygun gibi sebeplerden mantıklı davranmaya çalıştım ama malesef aşk gerekliymiş evlilik için.:KK43:yeni evlendiğimizde vajinismus problemi yaşadım ve 4 ay birlikte olamadık, bu dönemde yeri geldi anlayışlı davrandı,yeri geldi bi hayvan gibi saldırdı,afedersiniz tersten bile birlikte olmaya kalktı,sonrasında tedavi olduk ve bu problemleri aştık,işe girmek istedim,çeşitli sebepler uydurarak göndermedi,en sonunda dayanamadım o zaman benim SGK mı ödeyeceksin dedim ve hala ödemekte...sonrasında çocuk istedik,kısa süreli bi tedaviden sonra çok şükür bi yavrumuz oldu,şuan 1,5 yaşında,ama hala eksik bişeyler var hayatımızda,evet seviyorum ama aşk yok,tutku yok,cinsellik yok,defalarca konuşmaya çalıştım,yakınlaşmaya çalıştım olmadı,belki 1 aydan fazla oldu birlikte olmadık,o soğuk ben ondan daha soğuk,böyle ömür geçermi bilmiyorum,düşünüp bunalıma girmemek için kendimi işe verdim,gece yarılarına kadar butik pasta kurabiye yapıyorum ve satıyorum,en azından kafam dağılıyo ama yeri eşim bundan bile rahatsız oluyo, ne yapmalı bu saatten sonra bilmiyorum,sadece kızım için katlanıyorum tüm mutsuzluklara,sıkıntılara..:KK43:

bende 9 aylık evlıyım ama mutsuzum, şimdi diyecek arkadaşlar madem tanımadan etmeden ne evlendın,aksıne uzunca zamandır tanısıklıgımız var arkadaşlıgımız var eşimle , daha önce hıc görmedıgım huylarını yenı yenı goruyorum , halaaa çok ıyınıyetlı ama 2 erkek modelının arasında sıkışmış durumda,

bıgun montunu gıydı ellerını cebıne sokunca '' bak hatunnn bunu dık sana bı çakarsam oraya yapışırsın''
beklemıyordum ,:KK53:dedım bende hatırlatsaydın ne oluyor öle ,benım canımı sıkma dıyıp ayaklandım.....bu hareketını 3 defa tekrarladı en sonuncusunda dıkıldım karsısına '' bana bak dedım senın karsında kardeslerın yok elıne koluna hakım ol,delirtme benı bu evı başına yıkarım '' dıye bağırdım,aklı sıra özur dıledı bıdaha yapmıycam soz dıye .....

hiç hoşlanmam mesela,bırının poposuna ayakla vururmus gıbı yapılmasından...bazen elıyle şakalaşma gıbı yapıp elıyle dokunurdu gulerek,gecen akşam bısey uzerıne konusurken ''aynı anneme benzıyosun vs..(benzetme duruma bana ters olan bı huy sevmem ole olunmasını). bı laflar ettı,bende ''benı annene benzetme ,ben benzemem kımseye ben duyguyum dedımmmmmmmm bı baktım yuzune sınırlı ıfadeyle ayağıyla popoma vurdu
:KK53:bı tepem ettı sınırlıyımdır ben çabuk yükseliyorum,'' hoopp geldıne ben hayvanmıyım hayvanlara vurulur arkadan tekme atılır ,karınım ben senın damdakı ökuzun mu dıye '' dondu kaldı,hemen kalktı özur dıledı,şaka yapmıstıma geldı.... sana dedım defalarca soyledım uyardım,ben sana ''babam gıbı konusma benle dedııgım zaman sen bana ben babana benzemem dıyosun laf soyletmıyosun kendıne ,sen bana nasıl vurusun ayağınla dedım

ben bu adamı sureklı uayrıyorum artık,içinde bı maço var ama ben de tepkı verınce bırden uysal kedıye dönüyor,35 yasında bırının nerde durması ,nasıl bır erkek modelıyle karısına davranmasının bılıncınde olması gerekmıyormu

:KK20: bi öyle bı böyle bende dengesizleşiyorum ona karsı,varmı benım gıbı eşe sahıp neler yaşıyorsunuz sızde

yaa okurken gülmktn öldüm kusura bakma haline gülmek değilde diyaloglara güldüm çok tatlısın kız :) eşinde bi maço arkadsna özeniyo heralde ama sana söz geciremiyo canını sıkma hiç altta kalmıyosun nasılsa:KK34::KK34::KK34:

20 yaşında evlendim 2 yıllık evliyim bir günümü mutlu geçiremiyorum eşimi çok seviyorum ama o beni seviyomu sevmiyomu bilmiyorum ben alıngan bi insanım eşimde boş boğaz düşünmeden konuşur alınıncada ya ağlarım yada konuşmam çabu kağlıyorum ama tutamıyorum kendimi benim yaptığım hiç bişeyi beğenmez hep kusurlarımı söyler ama aslında bi kusurum yok eşime karşı çocuğuma karşı çok ilgiliyimdirherşeyi dört dörtlük yapmaya çalışırım ama yetmiyo hergünüm eşimle küs kavgalı tartışarak ağlayarak geçiriyorum Allahım içimdeki sevgimi bitirsin onu sevmiyim artık diye dua ediyorum.onu sevmek istemiyorum bende ona karşı soğuk olmak düşman olamk istiyorum ama olmuyo napıcağımı ona nasıl davranıcağımı bilmiyorum

evlendiğim yılı hatırlattın bana.. onu deli gibi severken sevgi dileniyormuşum meğer, onun sevgisiz ilgisiz hatta ters davranışları beni öyle yaralıyordu ki..

5. yıldayız. bir kızımız var. çok şey atlattık. ben işsizdim önceleri işsizliğim çok problemdi, şimdi atandım 2 yıldır çalışıyorum ama kartımı da almasına rağmen hala kölesi gibi görüyor beni. artık gücüme gidiyor. ayda 6 gün çalışıyor onun dışında hep evde ve yardımcı olmasını geçtim her şeyi benden bekliyor.

bir de başka bir boyut var, cinsellik.. ilk evlendiğim yıllar o nöbetteyken onu geceliklerini koklayarak uyurdum. kokusuna hastaydım. uyuşturucu etkisi vardı sanki. şimdilerde son 9-10 aydır ne zaman yakınlaşsak kokusu tiksindiriyor, devam etmek istemiyorum ama bir şey diyemiyorum kendimi mecbur hissediyorum devam etmeye.. sanırım bir danışmana gitmeliyim. kafam gel-git.

Son düzenleme:
X