Sayfa: 1/457 1231151 ... SonSon
Toplam 4563 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: tellwe.com'da bakılan fallar!

1. Konu Sahibi : VivaLaJuicy #1
    Giriş tarihi
    Feb 2010

tellwe.com'da bakılan fallar!

Aranızda baktırıp da memnun olan var mı tellwe.com'da?
    Fiyatlar çok daha ucuz diğer sitelere göre.

2. Konu Sahibi : VivaLaJuicy #2
    Giriş tarihi
    Jul 2012

telwee

telwee de joker ve destina var sorularımı hep bildiler ama diğerleri bi tuhaf açıksası ama destina ve joker bence çok iyi belis var tamamen atıyo bence olumlu şeyler sölüyo hep ama aslı yok ama bu dediğim iki falcı olumlu yada olumsuz ne gördüyse sölyor :/

3. Konu Sahibi : VivaLaJuicy #3
    tellwede baktırmadım fal ama bakmıştım da orada da iyi falcılar yani uzun süredir o sitede fal bakanlar yine 10 tl civarı bakıyorlar.daha aza bakanlar orada yeni falcı ben güvenemedim açıkçası.

4. Konu Sahibi : VivaLaJuicy #4
    Giriş tarihi
    Feb 2010
    Alıntı Limonlu_Cheescake kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    tellwede baktırmadım fal ama bakmıştım da orada da iyi falcılar yani uzun süredir o sitede fal bakanlar yine 10 tl civarı bakıyorlar.daha aza bakanlar orada yeni falcı ben güvenemedim açıkçası.
    Yeni, eski çok da bir ölçüt değil aslında.
    Ucuz diye iyi değildir diyemem ben.
    Çünkü oylamada %99 gibi yüksek puanlamaya sahip olup kahve falına 20liraya bakan tiplerin hiçbir şey bilemediklerine şahit oldum.

5. Konu Sahibi : VivaLaJuicy #5
    Giriş tarihi
    Feb 2010
    Alıntı umut_iklimi kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    telwee de joker ve destina var sorularımı hep bildiler ama diğerleri bi tuhaf açıksası ama destina ve joker bence çok iyi belis var tamamen atıyo bence olumlu şeyler sölüyo hep ama aslı yok ama bu dediğim iki falcı olumlu yada olumsuz ne gördüyse sölyor :/

Belis bence de sallamasyon. Jokerr denen kişi de kısa bakıyormuş galiba.
    Kısa ve öz bakıyorum diye zırvalayan tipleri anlamıyorum.
    Bence uzun ve detaylı olmalı.

En çok da mercury'i merak ediyorum.
    Fallarımın çıkmama gibi bir lüksü yoktur demiş profilinde.
    Kendine çok fazla güveniyor.
    Bu bir taktik de olabilir elbette ama merak ediyorum yine de.
    Düzenleyen: VivaLaJuicy Düzenleme Tarihi : 18-03-2013 Düzenleme Saati :15:09 Sebep: imla

6. Konu Sahibi : VivaLaJuicy #6
    Alıntı VivaLaJuicy kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Yeni, eski çok da bir ölçüt değil aslında.
    Ucuz diye iyi değildir diyemem ben.
    Çünkü oylamada %99 gibi yüksek puanlamaya sahip olup kahve falına 20liraya bakan tiplerin hiçbir şey bilemediklerine şahit oldum.
    orası öyle tabi de yeni olunca hakkında çok fikir sahibi olan olmuyor denenebilir tabi ki de kötü fallara o kadar sinirleniyorum ki bir de etkisinde de kalıyorum o yüzden artık emin olmadan baktırmak pek istemiyorum.

7. Konu Sahibi : VivaLaJuicy #7
    Giriş tarihi
    Feb 2010
    Alıntı Limonlu_Cheescake kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    orası öyle tabi de yeni olunca hakkında çok fikir sahibi olan olmuyor denenebilir tabi ki de kötü fallara o kadar sinirleniyorum ki bir de etkisinde de kalıyorum o yüzden artık emin olmadan baktırmak pek istemiyorum.

Ben zamanında çok fal baktırmış ve denilenlerin çok azını yaşamış olduğum için hiçbir şekilde inanmıyorum ve etkilenmiyorum.
    Ya da o anda etkileniyorum biraz, sonra etki falan kalmıyor. :s
    Ama yine de arada bir baktırıyorum işte. :s
    Artık hiç zevki kalmamış olsa da ...

8. Konu Sahibi : VivaLaJuicy #8
    o fallardan bırısı benım ruh halımı alt ust ettı hayatımı kararttı resmen gunlerce...tarotta cıkan ayrılıgı duyunca gunlerce yemek yemedım uyuymdım aglamaktan ve etkısınden yenı yenı kurtuluyorum umarım senın dedıgın gıbıdır durum ben tovbe ettım artık

9. Konu Sahibi : VivaLaJuicy #9
    ben penthos'a baktırmıştım tarot çoğu şeyi de bildi.
    5 liraya bakıyor.

10. Konu Sahibi : VivaLaJuicy #10
    Giriş tarihi
    Feb 2010
    crimsonlady'i de çok merak ettim ben.
    30liraya bakıyor bütün falları.

Sayfa: 1/457 1231151 ... SonSon