tellwe.com'da bakılan fallar!

Vip+ olan falcılar fiyatlarını kendileri belirliyorlarmış. Onlar değişken olabiliyor.
Benim baktırdığım crimsonlady 30liralık faldı mesela.
İstersen ücretsiz de fal koyuyorsun.
Ona da yeni falcılar, yani daha Vip olmamış olanlar bedavadan bakıyor.
Soru sorma hakkın olmuyor bedava olunca.

Merhaba.Bu ücretsiz falı filan nasıl koyuyorsun?Ben uzun zaman önce üye olmuştum,konuyu görünce aklıma geldi üyeliğim :) Bir de yeni falcılar bedavadan bakıyor demişsin.Hepsi kredili bulamadım ben onları.Yardımcı olursan sevinirim :KK34:

Merhaba.Bu ücretsiz falı filan nasıl koyuyorsun?Ben uzun zaman önce üye olmuştum,konuyu görünce aklıma geldi üyeliğim :) Bir de yeni falcılar bedavadan bakıyor demişsin.Hepsi kredili bulamadım ben onları.Yardımcı olursan sevinirim :KK34:

Tamam cnm, buldum nasıl olacağını sitede biraz gezinince,biraz acele ettim bedavayı duyunca :KK52: kusura bakma :KK54:

Viva, 3 tlye fal bakanlardan önerdiğin bir isim var mı canım? bir deneyim :)

Viva, 3 tlye fal bakanlardan önerdiğin bir isim var mı canım? bir deneyim :)

3liralıklardan donatello ve drem ve kuile'ye baktırmıştım.
Gelecek adına konuştukları için dedikleri olur mu bilmiyorum.
Yapılan yorumları okuyup ona göre karar verirsen daha iyi olur senin için.
Hangisi içine sinerse artık ... Bir sürü falcı var.

3liralıklardan donatello ve drem ve kuile'ye baktırmıştım.
Gelecek adına konuştukları için dedikleri olur mu bilmiyorum.
Yapılan yorumları okuyup ona göre karar verirsen daha iyi olur senin için.
Hangisi içine sinerse artık ... Bir sürü falcı var.

Cyborg 'a baktırdım. Aslında bildi. İki kişi arasında kalmak, kumrala daha yakın olmam filan :KK52: Bilmiyorum, ama biraz genel sanki. Ben daha çok ayrıntı ve nokta atışı severim :KK8:

Cyborg 'a baktırdım. Aslında bildi. İki kişi arasında kalmak, kumrala daha yakın olmam filan :KK52: Bilmiyorum, ama biraz genel sanki. Ben daha çok ayrıntı ve nokta atışı severim :KK8:

Ben de ayrıntı severim ama bu sitede biraz zor öylesini bulmak.
Yine de kuile daha ayrıntılı baktı diğerlerine göre.

kızlar mercury medyummus aynı zamanda ama fal fiyatları çok pahalı ama çok bilmiş birine benziyor profiline baktım da bi gün param olursa denicem :KK14:

kızlar mercury medyummus aynı zamanda ama fal fiyatları çok pahalı ama çok bilmiş birine benziyor profiline baktım da bi gün param olursa denicem :KK14:

Ben de yorumlara ve profilindeki iddialı yazısına bakıp gönderdim hem de 40 tl. boşa gitti. çok yakından tanıdığım birisini öyle bir anlattı ki o kişiyi tanımasam melek sanacağım :KK9:
fal enerji işi derler. belki de benden enerji alamadı bilemiyorum. yorumlarda dediklerini yaşayanlar varmış bana söyledikleri pek gerçekçi değildi.

Son düzenleme:
kahve fincanının resimlerini gönderiyorum,orada kalıyor of yaa çok da güzel duruyordu fal,böyle şekiller filan belirgin...ama resimleri gönder diyorum orda kalıyor :KK14:

kızlar bu telwe de bırde çok bekletiyorlar öle bi durum yaşadınız mı ? mercury demek öle haa uyarılarınız için tşkler hanımlar başka güzel bi bakan bi falcı yok mu ya başka bi sitede olabilir ama ben telweden başka site hiç denemedim deneyen varsa bilgi versin kızlar:KK55:

kızlar bu telwe de bırde çok bekletiyorlar öle bi durum yaşadınız mı ? mercury demek öle haa uyarılarınız için tşkler hanımlar başka güzel bi bakan bi falcı yok mu ya başka bi sitede olabilir ama ben telweden başka site hiç denemedim deneyen varsa bilgi versin kızlar:KK55:

ben zoru zoruna kahve resimlerini ekledim gece,ertesi güne bakılmıştı.Şu promosyon fal dediklerinden,iki günde bir kahve falı gönderiyorsun bakıyorlar :KK34:

Genel olarak promosyon fallardan memnun olmadığımı yazmıştım. 2 hafta önce gönderdiğim bir promosyon fala en sonunda cevap geldi (birkaç kez falcı değiştirdim bu arada, online olanları yakalamak için, ama artık pes etmiştim bakılmayacak herhalde diye). milenaa'ya baktırdım ve bu kadar olur yani, dediklerinin çoğu doğruydu. Promosyon fallardan artık bir beklentim yoktu ama buna şaşırdım. Arada bir denk geliyor demek ki :KK14: Diğer fallarım da haftalardır hala bekliyor, falcıteyzem ile falcıablanıza göndermiştim, bakmadılar kaç hafta geçti yani pes. Hatta siteye mail attım, bakılmıyor diye... Siteye yeni katılmış yani az fal bakmış kişilere gönderin fallarınızı daha kısa beklersiniz dediler ama bekle bekle nereye kadar...

Genel olarak promosyon fallardan memnun olmadığımı yazmıştım. 2 hafta önce gönderdiğim bir promosyon fala en sonunda cevap geldi (birkaç kez falcı değiştirdim bu arada, online olanları yakalamak için, ama artık pes etmiştim bakılmayacak herhalde diye). milenaa'ya baktırdım ve bu kadar olur yani, dediklerinin çoğu doğruydu. Promosyon fallardan artık bir beklentim yoktu ama buna şaşırdım. Arada bir denk geliyor demek ki :KK14: Diğer fallarım da haftalardır hala bekliyor, falcıteyzem ile falcıablanıza göndermiştim, bakmadılar kaç hafta geçti yani pes. Hatta siteye mail attım, bakılmıyor diye... Siteye yeni katılmış yani az fal bakmış kişilere gönderin fallarınızı daha kısa beklersiniz dediler ama bekle bekle nereye kadar...

Milena ne kadara baktı canım ?

Bekletiyorlar çünkü çok fazla fal alıyorlar.
Fal bakmak enerji gerektiren bir iş olduğu için bir şey hissetmezlerse bakmazlar.

Bu arada yazmayı unutuyorum ne zamandır ... TaTLiCaDi84'e vip+ olmadan önce 5liraya tarot baktırmıştım.
Dediği bir şeyi yaşadım. Genel olarak da çok iyi bildi.
Siz kartları seçiyorsunuz, o kartları çoğaltarak yorum yapıyor.
Şimdi 10lira olmuş tarot. Sesli yorum yapıyor bir de.

X