tellwe.com'da bakılan fallar!

Peki olumlu söylediği şeylerden gerçekleşen oldu mu?
olumlu söylediği şeyden işle ilgili olanların hepsi oldu..aşkla ilgili zaten olumlu konuşmamıştı olmadı..sonraki falımda seni arayacak filan dedi ama o kısım beklemede yani..ama ilişkiniz başlayacak demedi mesela sadece arayacak dedi..pembe tablocu değil anlıycan

merhaba cevaplarınız için teşekkür ediyorum. dün gece dayanamadım ve shamanixe baktırdım. ben o anki hislerime göre karar vermeyi doğru buluyorum ama gene yanlış his oldu:) bir ara saraylıya fal yollayacağım. fakat ben o an deliriyorum. delirdiğimde ise hemen fal istiyorum uzun süre beklemek hoşuma gitmiyor. selenada 2 gün bekledim yanlış hatırlamıyorsam. shamanix %100 puandı ama açık söyleyeyim olmadı. kartların anlamlarını falan yazdı beni ciddi anlamda hayal kırıklığına uğrattı. selenanın yolladığını yaşamayan var mı diye soran olmuş. açıkçası selenaya o sırada hayatımdaki kişi için sordum. çok az detay vererek onunla olmayacağını söylemiş ve gelecekte hayatıma girecek kişiyi tarif etmiş. 185 boyunda çok zengin arabalı ve aşırı yakışıklı birini tarif etmiş de benim boyumun 150 olduğu düşünülecek olursa bana çok fantastik ve tüm kızların hayali bir beyaz atlı prens tarifi geldi fakat ben ateş falı baktırmıştım. ısrarla ben kahve falı yollamıyorum belki de kahve falı yollamalıydım.
klothoyağmurda ben çok sıra beklemedim. yorumları gelecekle ilgili tutarlıydı. çok ayrıntı vermemiş ama hata yapmamış bu benim için yeterli idi.
bu arada desiaya bir dönem 3 fal baktırdım. aslında desia da çok kötü değil. şöyle ki biraz sorduğun sorudan gidiyor ve karakter yorumuna yöneliyor. ama o da batırmıyor.
yani benim için emek veren fala yoğunlaşan falcı iyidir. bu kadarını bile bulmak zor. sırf burcumun özelliklerinden hayat hikayemi uydurmaya çalışan çok oldu. öyle nokta atışlı fal bugüne dek reelde birkaç kez gördüm sanalda ise hiç başıma gelmedi:KK43: bir ara Binnaz ablada baktırıyordum orada şu an olmayan bir falcı var. kızıl saçlı orta yaşlı bir kadın fotoğrafı vardı ve ses kaydı yolluyordu. o kısa bakıyordu ama dediği çıkıyordu. fotoğraf mı değiştirdi yoksa çıktı mı bilmiyorum. onun dışında Binnaz ablada 4 kişiye falan daha baktırdım kötüydü hepsi. Binnaz ablada bir de iade isteyemiyorsun falan filan artık oraya girmiyorum nasılsa hepsi aynı:KK43:
şimdi nazzza fal attım ondan yanıt bekliyorum. sonucu paylaşırım

sana katılıyorum canım klothoyagmurda çok sıra oluyor ama en azından emek veren bir kadın..ben bir tek onu tek geçerim ..

Seruven'i övenler olmuş.
Bana her şey güzel olacak tadında bir fal atmış.
Bu kadın hep böyle mi yapıyor?
Her şey iyi olacak deyip geçiyor mu?

Bana da kitap falinda cici bici takilmisti ama tespitleri yanlisti. Kahve baktirdim, onda da tutturamamis.

Seruven her baktirdigim falda ayri seyler soyluyor garip bir sekilde hcibiri cikmadi :)

sana katılıyorum canım klothoyagmurda çok sıra oluyor ama en azından emek veren bir kadın..ben bir tek onu tek geçerim ..
klothoya en son geçen sene baktırdım. emek veriyor ancak geleceğe yönelik bir şey yok pek..daha çok tarot uzmanı o..seçenekleri filan irdeliyor. durum analizi yapıyor. bir de çok uzun süreler bekletiyor. bunlar için değer mi bilemiyorum

yani herkesin görüşü elbetteki değişiyor sonuçta benim içinde toz pembe bir dünya çizmesine ya da olağan durumu iyice kötülemesinden ziyade bana benim seçtiğim kartlarla olan durumu belirtmesi ve ne olabileceğini söylemesi daha doğru geliyor.ama tabikide her görüş burada falcılarla ilgili değişiyor.kimi iyi diyor diğeri bende patladı diyor.kimi olumsuz bir şey duyduğu için gelip kötülüyor.yani güveneceğimiz esaslar çokda güvenilir değil.bence herkes kendine iyi geleni değerlendirip ona göre tercih etmeli..

klothoya en son geçen sene baktırdım. emek veriyor ancak geleceğe yönelik bir şey yok pek..daha çok tarot uzmanı o..seçenekleri filan irdeliyor. durum analizi yapıyor. bir de çok uzun süreler bekletiyor. bunlar için değer mi bilemiyorum
yani herkesin görüşü elbetteki değişiyor sonuçta benim içinde toz pembe bir dünya çizmesine ya da olağan durumu iyice kötülemesinden ziyade bana benim seçtiğim kartlarla olan durumu belirtmesi ve ne olabileceğini söylemesi daha doğru geliyor.ama tabikide her görüş burada falcılarla ilgili değişiyor.kimi iyi diyor diğeri bende patladı diyor.kimi olumsuz bir şey duyduğu için gelip kötülüyor.yani güveneceğimiz esaslar çokda güvenilir değil.bence herkes kendine iyi geleni değerlendirip ona göre tercih etmeli..

olumlu söylediği şeyden işle ilgili olanların hepsi oldu..aşkla ilgili zaten olumlu konuşmamıştı olmadı..sonraki falımda seni arayacak filan dedi ama o kısım beklemede yani..ama ilişkiniz başlayacak demedi mesela sadece arayacak dedi..pembe tablocu değil anlıycan
zamanını tutturdu mu peki?

bende klothoyagmur a 3 kere baktirdim, ilki kahveydi soylediklerinin hicbiri olmadi ama sonra dedim tarot uzmaniymis onu deneyeyim bu sefer karsi tarafla iligili cok guzel deaylar bildi yani burc yorumu yapmiyor zaten, ama sonra olabilir dedikleri sey eylul ekimde hicbiri olmadi, ama en son ekim basi baktirmistim bu sefer yine ayni seyin olabiltesini 4 ay sure icinde dedi, yani kendi deneyimimden sunu soyleyebilirim o anlik yada olmus seyleri ve belki cokcok yakin gecmisi tutturuo kartlara cok hakim sirayla kart yrumu yapip gecmiyor ama ben sanmiyorumki gelecekle iligli soylediklerini az da olsa yasayan var yada tutturuyor cunku kendisi sdc olasiliklar uzerinden gdiyor onlari sunuyor sana ama gelecek icin birsey konusmuyor bir daha denemem 3 kere denedim ucunde de gelcek icin ongorulueri tutmayinca kiyisindan kosesinden bir daha da para harccamam cunku dedigin gibi cok fazla bekletiyor

Sorduğum sorulara çok güzel olacak demiş. Detay vermemiş pek. Ama kötü fal değil.
Şöyle böyle olacak da yazmış ama çok olumlu yazmış. Yalan gibi yani sadece yazmış olmak için sanki.
saolasınn ben cok olumlu faldan nefret ederim olumsuz faldan nefret ederim bi ayarı var baktırmayım o zaman pekii ilk falındamı yaptı yoksa sonraki faldamı

X