tellwe.com'da bakılan fallar!

Ben Herra'ya baktırıyorum çok tutarlı ve mevcut durumu çok ii yorumluyor

pekı gelecege yonelık soyledıklerınden cıkanlar oldumu?ay ona bende baktırcaktım ama beklemekten sıkıldıgım ıcın falımı gerı cekmıştim ya olmazsa yenıden yollayayım:)

verdiği tarihlere daha var nisan ve mayıs dedi. ben kahve falı baktırıyorum ona ama mesela baktırdığım kişiyi tam özellikleriyle tarif etmişti bana :)

pekı gelecege yonelık soyledıklerınden cıkanlar oldumu?ay ona bende baktırcaktım ama beklemekten sıkıldıgım ıcın falımı gerı cekmıştim ya olmazsa yenıden yollayayım:)

Bence geri çekme çünkü falcılara çok fal gönderiliyor.
Enerjisini toparlaması lazım yorum yapması için.
Kolay bir iş değil sonuçta.

Son düzenleme:
vallah ben tellwe.com'da cok fal baktirdim..
Herra: mevcut durumu iyi analiz ediyor, bakalim dedikleri cikacak mi :)
Mercury: vallah en begendim falci, yorumu yaklasik 7dk sürdü ve hersey dogru söyledi, cok nokta atislari var,
ve sordum kisiyi mükemmel tarif etti. Dedikleri cikar mi bilmem, daha gelecekle ilgili dediklerine zaman var cünkü.
Tatlicadi84: oda cok begendim bir falci, oda cok güzel bakiyor mercury gibi, oda zaten Mercurynin dediklerini söyledi.
Cyrstall: oda cok iyi bir yorumcu, mevcut durumu iyi analiz ediyor.
gonulgozu: onun birkac dedikleri cikmisti ve genellikle uzun yorumlar yapiyor, oda iyi
imparotorice: herkez onu cok begeniyormus, ama bana dediklerinin birtanesini bile cikmadi.
raset: onun yorumu güzel, ama biraz genel, nokta atislari pek yok
ASK3 ve Portakal3: onlar da güzel yorumlar yapiyor, ama yorumlari biraz genel
pangeam: oda Herra gibi mevcut durumu iyi analiz ediyor, onun'da tavsiye ederim
Lost ve Falbaz: berbat.Kartlarinin anlamlarini "kopya yapistir" yapmislar -.-
Madamsalu: oda mevcut durumu iyi analiz edebiliyor
Eveline: onun yorumu'da güzel, özenli bakiyor
Kehriban: Oda mevcut durumu iyi yorumliyor, bazen dedikleri da cikyor.

Mercury: vallah en begendim falci, yorumu yaklasik 7dk sürdü ve hersey dogru söyledi, cok nokta atislari var,
ve sordum kisiyi mükemmel tarif etti. Dedikleri cikar mi bilmem, daha gelecekle ilgili dediklerine zaman var cünkü.
Tatlicadi84: oda cok begendim bir falci, oda cok güzel bakiyor mercury gibi, oda zaten Mercurynin dediklerini söyledi.
gonulgozu: onun birkac dedikleri cikmisti ve genellikle uzun yorumlar yapiyor, oda iyi
imparotorice: herkez onu cok begeniyormus, ama bana dediklerinin birtanesini bile cikmadi.

Sen yazınca benim de aklıma geldi bu isimlerden bazılarına baktırdığım fallar.

Madamsalu dediği hiçbir şey çıkmadı.
Kehriban tamamen sallamasyondu. Dedikleri olmadı.
ASK3 çok ileri tarihler vermişti bana, o açıdan bilemiyorum dedikleri olur mu.
Ama beğeniyorum yorumlarını.
Imparotorice denen kişiye de baktırdım ama berbattı ya. O kadar kötü bir Türkçe'yle yazmıştı ki.
Hep kısaltmalar ve imla hataları vardı. Zor okudum.
Bir de 50cümle yazmışsa bunun 35i aynı cümlenin farklı versiyonlarda yazılmış halinden oluşuyordu.
Kimi kandırmaya çalışıyorsa artık ... Falı uzun yazıp göz boyamak istedi herhalde. :KK19:
Zaten nickini imparatorice değil de imparOtorice olarak yazmasından belli ne kadar bilgisiz olduğu dilimiz konusunda. :KK53:

Son düzenleme:

Ben de birkaç deneyimimi paylaşim
Mercury sırf havalarda hiçbiri çıkmadı ve o paranın karşılığı da değildi zaten,ayrıca fallarımın çıkmama lüksü yok ne demek?!ukala olduğu için de sevmiyorum onu
Portakal ve Ask3 ya aynı kişi ya arkadaşlar çünkü ben farklı profillerden göndermiştim beni bana geri sattılar
İmparatoriçeyi çok beğeniyolar ama neyini beğeniyolar anlamadım gitti.Sana gene çıkmamış bana bir de dediklerinin tam tersleri çıktı :) Onun verdiği tarihlere kalsam şimdiye evliydim :)
Gaybı bir tek Allah bilir gerisi yalan

Son düzenleme:
Mercury sırf havalarda hiçbiri çıkmadı ve o paranın karşılığı da değildi zaten,ayrıca fallarımın çıkmama lüksü yok ne demek?!ukala olduğu için de sevmiyorum onu
Portakal ve Ask3 ya aynı kişi ya arkadaşlar çünkü ben farklı profillerden göndermiştim beni bana geri sattılar
İmparatoriçeyi çok beğeniyolar ama neyini beğeniyolar anlamadım gitti.Sana gene çıkmamış bana bir de dediklerinin tam tersleri çıktı :) Onun verdiği tarihlere kalsam şimdiye evliydim :)

Nerden anladın aynı kişi olduklarını portakal ve ask3ün?
Beni bana geri sattılar derken?
:44:

imparatoriçenin dediklerinin tam tersi çıktı derken özle değilse açabilir misin?ben ona baktırmak istiyordum kararsız kaldm şu an :/

Nerden anladın aynı kişi olduklarını portakal ve ask3ün?
Beni bana geri sattılar derken?
:44:

şöyle açıkliyim...benim o dönem hoşlandığım merak ettiğim biri vardı ben iki profil almıştım, bakalım sallıyorlar mı diye kontrol etmek için biri kendim gibi biri onun bilgileriyle onun hayatı ve bakış açısı için.ilk önce Ask3 e hoşlandığım kişinin profilinden yolladım,oymuş gibi.onun adını doğum tarihini ve kendi ismimi de vermiştim bu bayanı soruyorum diye,herşeyi ayrıntılı anlattım.sonra portakal3 e bir de kendi gerçek profilimden yolladım kendi bilgilerimle,bu kez karşı tarafın adını yazmadım ve ayrıntı da vermedim.o da bana dedi ki karşı tarafın adını vererek bana böyle biri fal gönderdi onun bahsettiği bayan siz misiniz dedi.yok dedim,bu sefer olayları anlattığım gibi detaylı bana geri anlattı falan..böyle yani ama aynı kişi mi yakın arkadaşlar mı onu bilemem.

Son düzenleme:
imparatoriçenin dediklerinin tam tersi çıktı derken özle değilse açabilir misin?ben ona baktırmak istiyordum kararsız kaldm şu an :/

özel değil tabi söylerim.ilk olarak iş için ben bir işe girmiştim daha 2 ay olmuştu,bana dedi ki biraz zorlanacaksınız ama çalışarak sonra düzelecek,orada kalıcı olacaksınız çok yükseleceksiniz dedi.bunun üstüne 2 hafta sonra ayrıldım.ikinci olarak da o iş yerinde oğlak burcu esmer biri var sizden hoşlanacak ama evli çok dikkat edin çapkın biri sırf size değil bu ilgisi dedi.evet oğlak burcu esmer evli biriyle tanıştım ama Allah var yukarıda yani adamın ne bana ilgisi oldu,ne zaten benim evlilerle işim olur.çapkın dediği adam o kadar mutahasıp, evine bağlı bir adam ki anlatamam.bana ilgisi de sadece sabahları günaydın demekten ibaretti.böyle yani...tamamen gülünç şeyler anlatıyor.diğer dediklerine de itibarım yok.

Son düzenleme:
özel değil tabi söylerim.ilk olarak iş için ben bir işe girmiştim daha 2 ay olmuştu,bana dedi ki biraz zorlanacaksınız ama çalışarak sonra düzelecek,orada kalıcı olacaksınız çok yükseleceksiniz dedi.bunun üstüne 2 hafta sonra ayrıldım.ikinci olarak da o iş yerinde oğlak burcu esmer biri var sizden hoşlanacak ama evli çok dikkat edin çapkın biri sırf size değil bu ilgisi dedi.evet oğlak burcu esmer evli biriyle tanıştım ama Allah var yukarıda yani adamın ne bana ilgisi oldu,ne zaten benim evlilerle işim olur.çapkın dediği adam o kadar mutahasıp, evine bağlı bir adam ki anlatamam.bana ilgisi de sadece sabahları günaydın demekten ibaretti.böyle yani...tamamen gülünç şeyler anlatıyor.diğer dediklerine de itibarım yok.

Benim de itibarım yok fala ama o kadar metini duydum ki şu an için merak ettiğim bir konu var onu sormak isterdim.Yoksa geleceği Allah bilir ve falcıların olasılık hesaplarına göre baktığını çok iyi biliyorum ben asla gelecek sormam

fal baktırmak için birini arıyorum çok kararsız kaldım tavsiye ediceğiniz tellweden biri var mı?

herrayı düşündüm mesela nasıl bakıyor tarotta mesela bir tek sorulan soruya mı cevap veriyor uzun mu kısa mı?

başka tavsiye edebileceğiniz biri var mı?

baktırdıktan sonra pişman olmak istemiyorum.

o yüzden araştırma yapıyorum biraz:KK1:

Herra biraz kisa yorumliyor.
O birtek soruya cevap veriyor.

Benim sana tavsiyem, Tatlicadi84'e baktir.
O hem sesli bakiyor, birde hem senin kartlarini yorumliyor
hemde kendi kartlarindan. Istedigin kadar soru, kisi sorabilirsin.
Cokta isabetli yorumlar yapiyor.
Ben gercekten memnun kaldim :)

Son düzenleme:
fal baktırmak için birini arıyorum çok kararsız kaldım tavsiye ediceğiniz tellweden biri var mı?

herrayı düşündüm mesela nasıl bakıyor tarotta mesela bir tek sorulan soruya mı cevap veriyor uzun mu kısa mı?

başka tavsiye edebileceğiniz biri var mı?

baktırdıktan sonra pişman olmak istemiyorum.

o yüzden araştırma yapıyorum biraz:KK1:

http://www.tellwe.com/TaTLiCaDi84/

Ben Tarot baktirmistim.
O tarotta gercekten iyi :)
Hem senin cekmis oldugun kartlari yorumliyor hemde kendi kartlarindan'da yorum yapiyor.
Pisman olmazsin :)

Son düzenleme:
X