tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlaaaarrr MedyumSelena diyorum, başka da bişey diyemiyorum :)) bu başlığa çok yazmıyorum, genelde binnaz abladayım ama selenadan sonra buraya da yazmadan edemedim :) beni bilen bilir online olarak çok fazla fal baktırdım, bu kadar nokta atışı olan bir fal çok nadir gördüm.. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum :)

Senden rics etsem medyum selenays benim icin de baktirsana lutfen cok met ediniz bir bakim benimkiler tutcakmi ne olur cok ihtiyacim var ben hep ucretsiz fal baktiroxom olmuyor

kızlaar tellwe de kahinvanga hakkında ne düşünüyorsunuz ? katina ya da tarot u iyimiki :/

kahinvangayı beğenmedim ben canım şimdi baktırdım hatta.
bak demiş ki eski sevgilimle ilgili şu an biriyle görüşüyo ama çıkmıyo konuşuyo.
sana olan hatalarını anlıyo yavaş yavaş geri dönücek bu kızdan ayrılıp(?)
hani çıkmıyodu o zaman anlamadım.
onu geç bu kızla konuşup bana hatalarını anlıyomuş.
biraz tutarsız sanki.
bu arada biriyle konuşuyodur belki bilemem ama sosyal ağlardan hala ekliyiz ve olsa bi şekilde yansırdı diye düşünüyorum..
belki de kahinvanga haklıdır bilmiyorum.
medyumselenayı dene derim ben

kahinvangayı beğenmedim ben canım şimdi baktırdım hatta.
bak demiş ki eski sevgilimle ilgili şu an biriyle görüşüyo ama çıkmıyo konuşuyo.
sana olan hatalarını anlıyo yavaş yavaş geri dönücek bu kızdan ayrılıp(?)
hani çıkmıyodu o zaman anlamadım.
onu geç bu kızla konuşup bana hatalarını anlıyomuş.
biraz tutarsız sanki.
bu arada biriyle konuşuyodur belki bilemem ama sosyal ağlardan hala ekliyiz ve olsa bi şekilde yansırdı diye düşünüyorum..
belki de kahinvanga haklıdır bilmiyorum.
medyumselenayı dene derim ben

canım bi gazla medyumselenaya yolladım, bakalım neler dicek ..

rumı yı deneyen var mı kızlar nasıl sızce

Rumii'ye baktırmıştım. Tarot baktırmıştım.
Bir kere sadece tek konuda soru sorun demesi fal bakan biri için oldukça olumsuz bir özellik bana göre.
Ben birkaç alanda soru sorarım hep çünkü.

Falında beni etkileyen hiçbir şey olmadı. Beğenmedim.

Veee çıkan fal haberim var bi tane. :KK70:

kiraze12'nin eylülde olacak dediği bir şey vardı.
Eylülde olmadı ama ekimde oldu. Biraz gecikmeli olsa da oldu ya, önemli olan o.
Hem de kolay kolay gerçekleşecek bir durum değildi. :KK31:

mıstıkkedı'ye kelebek falı gönderdim ama sitede aktif olmuyor çıktı mı acaba siteden :S

Son düzenleme:
buradaki tüm beğenilenlere baktırdım..

Medyumselena - olumlu konuştu, sorunu tam bilemesede etrafında dolaştı.olacak diyor.

Hoennir - olumlu yaklaşmış, benim içimdekileri iyi tarif etmiş

adin - dağıttı beni acaip olumsuz yazmış. hatta birileri olabilir demiş. umarım yanılır. ayrıldığımdan beri 15 16 defa fal baktırdım. tek olumsuz yorum burada geldi (arkasından arkadasımın bilgileriyle baktırdım ona da olumsuz şeyler yazdı ama olmadığından eminim.olsa bilirdim.)

Rehber - olumlu yaklaşmış,onda olduğunu düşündüğüm beni çok iyi tarif etmiş. birliktelik yakın zaman diyor.

Kiraze12 - sesli yorum attı. başka kimsenin bilmediği sorunun asıl kaynağını söyledi,hoşuma gitti.ayrı bile görünmüyorsunuz dedi.aralık gibi tekrar olacak o zamana kadar kopuk kopuk iletişeceksiniz dedi. olumluydu

siz neler yaşadınız bu insanlarla. katina baktırdım hepsine

bu medyumselena yı beğenmeyen bir ben varım demekki. baktırdım bugün. hiç nokta atışı yok. yakınından bile geçmemiş..tellwe daha ucuzmuş ya, ben artık ordan mı baktırsam bilemiyorum. uzun zaman sonra baktırdım ama hiç zevk alamadım faldan. içim geçti fallardan sanırım :)))

benim durumla ilgili olumlu hatta toz pembe tablo çizen herkes patlamış oluyor bu durumda. bir tek ilkay gür bildi diyebilirim. meğer kadın dobraymış bilmiş :)

bu medyumselena yı beğenmeyen bir ben varım demekki. baktırdım bugün. hiç nokta atışı yok. yakınından bile geçmemiş..tellwe daha ucuzmuş ya, ben artık ordan mı baktırsam bilemiyorum. uzun zaman sonra baktırdım ama hiç zevk alamadım faldan. içim geçti fallardan sanırım :)))

benim durumla ilgili olumlu hatta toz pembe tablo çizen herkes patlamış oluyor bu durumda. bir tek ilkay gür bildi diyebilirim. meğer kadın dobraymış bilmiş :)

medyum selanaaa beniiii ve sevdiceğimi resmen satır satır anlatmış bugune kadr ne dediyse oldu . aynı iş yerinde çalıştığımızı bile bildi hiç bir bilgi vermememe ragmen nokta atışları mükemmeldi:KK16:

medyum selanaaa beniiii ve sevdiceğimi resmen satır satır anlatmış bugune kadr ne dediyse oldu . aynı iş yerinde çalıştığımızı bile bildi hiç bir bilgi vermememe ragmen nokta atışları mükemmeldi:KK16:

vay arkadaş yaa, neden bu falcılarla benim enerjim uymuyo bilemedim. sorun bende demek ki :)))

sevindim senin adına canım ama hani bana çizdiği pembe tablodan, tablo olmaz :))) ilkay gür o konuda sağolsun acımasız ama dobra kadın. yok olmaz çünkü şöyle şöyle diyor hep, haklı ya kadın aslında diyip çıkıyorum :)

Ben de baktırdım tavsiye üzerine Medyumselena'ya, Gerçekten çok tatlı bir kadın. Emek veriyor ve bana bayaa nokta atışı yaptı. Enerjimiz uydu demekki. Zaten fal işinde enerji çok önemli. Geçenlerde yüz yüze birine fal baktırdım bana sırf nokta atışı yaparken, aynı falcıya tavsiyemle arkadaşım gitti ona da hiçbir şey bilememiş. Gerçekten ilginç ve enerji işi. Medyumselena'nın alçakgönüllü ve yardımsever oluşu da beni etkiledi:KK42:

telwe.com da okadar çok fal baktırdımki isimlerini hatırlamıyorum ama 1 tane bile gerçekleşen birşey olmadı valla şahsen ben hiç birini tavsiye etmiyorum benim enerjim çoğuyla tutmadı :KK43:(

Ben de baktırdım tavsiye üzerine Medyumselena'ya, Gerçekten çok tatlı bir kadın. Emek veriyor ve bana bayaa nokta atışı yaptı. Enerjimiz uydu demekki. Zaten fal işinde enerji çok önemli. Geçenlerde yüz yüze birine fal baktırdım bana sırf nokta atışı yaparken, aynı falcıya tavsiyemle arkadaşım gitti ona da hiçbir şey bilememiş. Gerçekten ilginç ve enerji işi. Medyumselena'nın alçakgönüllü ve yardımsever oluşu da beni etkiledi:KK42:

Aynen beetlem o kadar tatlı dille o kadar yardımsever bir şekilde yaklaşıyor ki gerçekten selenaaa enerjimiz mükemmel tuttu onunlaaa yani bu işten anladığım demek yüz yüze olamaya gerek yok enerji için samimiyet ne şekilde olursa olsun karşılıklı geçiyor birbirine :KK16::KK34:

Aynen beetlem o kadar tatlı dille o kadar yardımsever bir şekilde yaklaşıyor ki gerçekten selenaaa enerjimiz mükemmel tuttu onunlaaa yani bu işten anladığım demek yüz yüze olamaya gerek yok enerji için samimiyet ne şekilde olursa olsun karşılıklı geçiyor birbirine :KK16::KK34:

Aynen canım ben de çok beğendim, iyiki de tuttu enerjimiz. Sağolsun bana bir kaç dua da verdi. Çok yardımsever:KK16:

Merhaba hanımlar saraylıhanımın dedikleri çıkıyor mu acaba. Ben aşk hayatım üzerine yorum istemiştim. Kadın tanışacağım kişiyi öyle bir tarif etti ki aklımdaki kişiyle bir. Tanışma faslımızı bile anlatmış ama ben hiç ihtimal vermiyorum onunla ilişkiyi ya.

X