esse düdüklü???

heideee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2011
20
1
ESSENSO CLICK&COOK DÜDÜKLÜ TENCERE SETİ 4,5+7 lt
merhaba esseden çok özenerek düdüklü aldım.görüntü çok güzel çeligide iyi iki tencere kapakları degişiyor.ama kullanamadık
düdüklü kullanım klavuzuda detaylı degil mercimek çorbası yapalım dedik koyduk ocaga 25 dk oldu başladı buhar çıkarmaya altını kıstık ibresi yukarı kalkıcak diyor gözle görülecek hiçbir hareket yok.dedik kapatalım bari bu arada 30 dk oldu.havasını çıkardık açtık hiç pişmemiş ezilmemiş orta yumuşaklıkta duruyorki mercimek en kolay pişen birseydir.resimlerini ekliyorum lütfen bir akıl verin kullanan varsa ?????
$1.jpg

Son düzenleme:
arkadaşım eğer yeni aldıysanız düdüklüyü geri götürün bence.para iadesi yaparlarmı bilmem ama elden çıkarmaya bakın bence. çünkü düdüklü işi biraz tehlikeli bir olay. ben esseden çeyizime blendır seti aldım essenso marka, fakat 3 aylık evliyken bozuldu. bıçakları dönmez oldu. çağrı merkezini aradım ne yapacağıma dair bir bilgi vermeleri için fakat kimse açmadı telefonu. düşün yani koca esse firmasının çağrı merkezine 1 hafta süreyle ulaşamadım. bunun üzerine parayla yaptırdım garanti kapsamında olmasına rağmen fakat tekrar bozuldu ve yeni bir blendır aldım sonunda başka bir markadan. bu olaydan sonra bir daha esse den birşey almadım. sizin düdüklüde de bir problem var sanırım. aldığınız yere bir götürün önce bakalım ne diyecekler

X