bir erkek nasıl davranmalı

XSXimal

Üzeni yolla... Salla...
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2007
2.082
9
merhaba hanımlar bende şu dertleri bitmeyen, başımızın tatlı belaları erkeklerden biraz bahsedelim istiyorum. mesela siz eşinizin yada sevgilinizin size nasıl davranmasını isterdiniz? iyi bir eş, iyi bir sevgili sizce nasıl olmalıdır?
kızlar sizce bu adamlar bizim için neler yapmalıdır.?
...........buyrun hanımlar oturumu açıyorum.............

bizim kadar duygusal olmalıa.s.
anlayışın alasını göstermeli:teselli:
karşılıklı sohbeti sevmeli:içelim:

eeeeee başkalarını da siz yazarmısınız hanımlar?

B]

herkes hayatından memnun sanırım. oysa yapılacak ne çok yorum var dimi hanımlar.:icecream:

En önce tabiiki sadık olmalı,sonracııma saygılı olmalı,dürüst olmalı,ince düşünebilmeli,empati yapabilmeli,sözünün eri olmalı,asla küfürlü konuşmamalı,sevgisini hissettirebilmeli,sonra ekmeğini taştan çıkarabilmeli yan gelip yatmamalı,asla ve asla istediklerini yaptırabilmek için zorlamaya duygusal ve ya fiziksel şiddete başvurmamalı,her zaman sevdiğine sahip çıkabilmeli herkese karşı savunabilmeli...aklıma geldikçe yazarım daha:)

sıcacık bir yuva isterim, içten bir gülümse,kocaman bir kucak isterim,beni her daim sevsin,benden bıkmasın isterim. Her konuyu açıkça konuşalım isterim, dertlerini anlatsın,hüzünleri paylaşalım isterim.
........isterim de isterim........
---güzel olan ne varsa isterim..

Son düzenleyen: Moderatör:
bir angut gibi davranmasın,kendine güveni olsun,kemkum yapmasın adam olsun adam daha ne isterim:KK70::KK70::KK70:

konusabılen butun sorunları,karısını ıhmal etmeyen kadın gonlunu alabılen ,neysekı çok sukur ıyı bır esım var .ama evlılıgın ılk ayları uyum sorunu yasadık.

kendine güvensin ama kendini beğenmiş olmasın küçük dağları ben yarattım modunda dolaşmasın romantik olsun bana romantik süprizler yapsın hep ilgilensin hediye alsın sevdiğini beğendiğini söylesin

bi de benim yanımda olsun dizimin dibinden hiç ayrılmasınsenağlama

sözünün eri olmalı.bide sabahlara kadar saçma sapan da olsa sohbet edebilme yeteneği olmalı.esprili ve diğer şeyler......

aradığım herşey kocamda var başka bir şekilde davranmasını istemem esprili nazik saygılı benimle aşırı ilgilenen bence yeterli bunlar

bence bi erkek alışveriş yaparken off sıkıldım çıkalım artık die kadının başın etini yemicek saygılı olucak ve sevgisini gösterebilecek:asigim:

X