hamilelikte ne tür agrılar cekiyorsunuz ? lütfen

bende mide yanması yok canımmm..sadece bel ve bacak ağrısı var şimdilikkk

ay ne güzel dua et mide yanman yok.cok kötü bişey bu mide yanması yemek yiyemiyorum çorba bile içemiyorum yediklerimi hep bogazıma gelo tuhaf bişey ya anlatamam.şişe şişe mide şurubu içiorum ama 1 saat idare ediyor
10 hafta daha sabırrrrrrrrrrrrrrr :)))

ceylin hanım bende 1 hafta önce doktoruma gitmiştim sadece dedimki geceleri karnıma agrı giriyor dedim uyumakta zorluk cekiyorum dedim beni nts ye aldı ebe kagıt veriyorya nts den çıkan kagıdı doktora verdim tamam bu bende kalıyor 3 hafta sonra geldiginde tekrar nts alıp karşılaştıracagım dedi.anlamadım bende ama komşularda diyor agrın varsa dikkat et diye

dikkat edin. ben şimdi 5 dk lık yolu yürürken karnımdan aşağı doğru sancı çekiyorum. kaplumbağa hızıyla yürüyorum resmen.

dikkat edin. ben şimdi 5 dk lık yolu yürürken karnımdan aşağı doğru sancı çekiyorum. kaplumbağa hızıyla yürüyorum resmen.

inanın o kadar çok işim varki evi badana boya yaptık akşamları boyadık bide.boya pisligini eşim temizledi ama asıl işler hep beni beklio ama takatim yok.anneme diyorum konyada oturuyo atla gel ne olur diye yavaş yavaş yaparsın diyo.bende kaplumbaga gibi iş yapıorum bugün sadece dantelleri makina attım yaptıgım iş bu :)
doguma kadar hergün az az yapacagım o yüzden boyayaı bu sogukta yaptık :)

ay ne güzel dua et mide yanman yok.cok kötü bişey bu mide yanması yemek yiyemiyorum çorba bile içemiyorum yediklerimi hep bogazıma gelo tuhaf bişey ya anlatamam.şişe şişe mide şurubu içiorum ama 1 saat idare ediyor
10 hafta daha sabırrrrrrrrrrrrrrr :)))

cnm benımde mıde yanmalarım oluyor bunu doktora soledım surup yazdı o ıyı gelıyor hafıfse yanma talcıt cıgnıyorum gecıyor

benimde mide yanmam var ama fazla değil. 3 4 günde bir oluyor. doktor gaviscon diye bir şurup verdi. başlarda düzenli içtim ama 1 2 haftadır içmiyorum pek. olduğu zamanlar içiyorum. ayak ağrılarım başladı şişmeler başladı. belim çok fena ağrıyor. kendi yatağımda sırtüstü yattığımda sorun yok ama koltukta sırtüstü yattığımda iki taraftanda bel boşluğum felaket ağrıyor. nasıl kalkacağımı şaşırıyorum resmen kıvranıyorum. bir de kızlar sizede oluyormu hiç acaba bir şey sorayım. sırtımda bel kısmı sol tarafta arada bir uyuşma oluyor. soğuyor o kısım. sanki böbrekmi var tam orada bilmiyorum ama.sanki böbreğim derime yapışıyor yavaş yavaş sökülüyor sonrada. öyle bişey hissediyorum ama ne olduğunu tam bilemiyorum. acaba bebek baskımı yapıyor son 2 haftadır var bu olay. daha önceden yoktu. :SS

emin ol canım aynı agrıları bende cekiyorum ben doktora söyledim yalancı sancılar dedi.alta taraftada agrı olursa rahim genişledigi için olurmuş.bende uykuda kalmadı yatınca her yerim agrıyor otuurunca kalcalarım agrıyo yan yatınca belim agıyo.
hani derlerya aşagı tükürkem sakal yukarı tükürsem bıyık her yerim agıyor bugünde dişlerim agrımaya başladı.
mesela o kadar kilolu bile degilim 45 kilo ile hamile kaldım şuan 11 kilo almışım 57 kiloyum ama topuklarımın üztüne basamıyorum diken var gibi batıyooo

aynen canım benimde dişlerde sorun var. sızlıyor çok fena birde üstüne 20 lik diş yamuk bir şekilde çıkmış ve yanağımı parçalamış durumda. fenalardayım. benim ağrılarım uykudan uyandırmıyor çok şükür. ama dönüşler sıkıntı oluyor dönerken gücümü el bileklerime vermekten bileklerim ağrımaya başladı hafif meyille bile bükemiyorum bileğimi bayağıda rahatsız ediyor bu durum. ah ahh şu 3 ay bir geçsede ağrılarında sonu gelse. sen yine kilolu değilmişsin. ben 63 le kaldım şuan 77 kiloyum. bazen kendimi zor taşıyacak hale geliyorum :) Allah yardımcımız olsun hepimizin :))

ben ilk hamileligim 4 yıl önceydi hamile oldugumu bile unutuyodum hiç bişeyim yoktu ama bu 2. de ömrümden ömür gidiyor. ve 3. cocugu bu yüzden düşünmüyorum.galiba yaş ilerldikçe hamilelik zorlaşıyor
eşim 3. cocugu yapmamak için numara yaptıgımı zannediyor :))

sarı leblebi varya o geciriyormuş mide yanmasını ben eşime aldırttım gercekten o gece rahat uyudum günde 1 avuç leblebi yiyorum aklında olsun

aaa evet duymustum dogru soluyosun hemen bende almalıyım hele gece uykusu haram oluyo mıde yanmalarından:KK5:

merhabalar;
mideleri yanmaya başlayan arkadaşlara kolay gelsin. yemekten sonra en az 1 2 saat yatmayın.
benimde kaburgalarım ağrıyo isanki biyere vurmuşum gibi çürümüş gibi derler ya aynen öle ağrıyo,rahim büyüdükçe olurmuş diyorlar ama. bu tür ağrı çeken varmı?

ben ilk hamileligim 4 yıl önceydi hamile oldugumu bile unutuyodum hiç bişeyim yoktu ama bu 2. de ömrümden ömür gidiyor. ve 3. cocugu bu yüzden düşünmüyorum.galiba yaş ilerldikçe hamilelik zorlaşıyor
eşim 3. cocugu yapmamak için numara yaptıgımı zannediyor :))

valla dur ya 2 ler bir bitsin 3 kalsın... benim kocama 2.ciyi bile zor kabul ettirdim 3 e tövbe yaklaşmaz..

benimde 3 gündür böbrek ağrılarım başladı ilk gebeliğimde çok çektim bu yüzdene erken doğum yapmıştım şimdide çok korkuyorum tekrar başlamasından allahım ne olur olmasın...

merhabalar;
mideleri yanmaya başlayan arkadaşlara kolay gelsin. yemekten sonra en az 1 2 saat yatmayın.
benimde kaburgalarım ağrıyo isanki biyere vurmuşum gibi çürümüş gibi derler ya aynen öle ağrıyo,rahim büyüdükçe olurmuş diyorlar ama. bu tür ağrı çeken varmı?

powerr arkadaşım aynı dert bendede var.basenlerim mosmor çürük et gibi sanki dayak yemişim gibi ezik ve agrıyor.bek ve kalça kaburgalarım gögün altı kaburgalarım her yerim agırıyo.agrımayan yerim yok :)

valla dur ya 2 ler bir bitsin 3 kalsın... benim kocama 2.ciyi bile zor kabul ettirdim 3 e tövbe yaklaşmaz..

benimde 3 gündür böbrek ağrılarım başladı ilk gebeliğimde çok çektim bu yüzdene erken doğum yapmıştım şimdide çok korkuyorum tekrar başlamasından allahım ne olur olmasın...

canım gercekten seninki çok vahim durum dikkat et kenide doktoruna bunu söyledinmi peki.allah yardımcın olsun iyi düşün

canım gercekten seninki çok vahim durum dikkat et kenide doktoruna bunu söyledinmi peki.allah yardımcın olsun iyi düşün

bugün kontrolümüz söylerim mutlaka ben bundan çok çektiğim için bu sefer bebeğim dayansın istiyorum ya küvezler hastaneler günlerce üzüntü stres bunları yaşamak istemiyorum saol canım inşallh yaşamam..

annem bana hep yazda olsa hava sıcakta olsa kendimi sıcak tutmamı söyler.kalın giyinmeni tavsiye ederim
bide sıcak su torban varya eger sıcak suyla oralarına koy biraz üzerine yat derim az da olsa rahatlatıyo ben kaç gündür öyle yapıorum

annem bana hep yazda olsa hava sıcakta olsa kendimi sıcak tutmamı söyler.kalın giyinmeni tavsiye ederim
bide sıcak su torban varya eger sıcak suyla oralarına koy biraz üzerine yat derim az da olsa rahatlatıyo ben kaç gündür öyle yapıorum

ah ah sen beni görsen belime polar battaniyeler bile bağlıyorum çok komik görünüyorum yaa... ya valla tek dileğim herşey yolunda gitsin saol canım tavsiyelerin için sıcak suyu denicem..

valla bu kaburga ağrısı çok kötü oturamıyosun, yatamıyosun resmen kaburgam organlarıma batıyor gibi.bu ağrı doğuma kadar sürerse nasıl geçer bu zaman bilmem.

X