hurma ve yoğurt diyeti ne dersiniz 7 günlük yapalım mı?

merhaba canım. ödemde olsa sonuçta 2 kilo vücudundan çıkmış tebrik ederim. dikkat edersen daha da çok vereceğine inanıyorum. benimde 1 haftam bitti dün 3 kilo verdim ama anlattığım gibi düzenli yapamadım hiç. mesela dün gün boyu hiç birşey yemedim sadece makarna ve salata yedim. ben devam edicem bu diyete çünkü yapabildiğim en iyi diyet bu bir 3 kilo daha verdikten sonra ara vermeyi düşünüyorum. kilom şuan 69.4

merhaba canım. ödemde olsa sonuçta 2 kilo vücudundan çıkmış tebrik ederim. dikkat edersen daha da çok vereceğine inanıyorum. benimde 1 haftam bitti dün 3 kilo verdim ama anlattığım gibi düzenli yapamadım hiç. mesela dün gün boyu hiç birşey yemedim sadece makarna ve salata yedim. ben devam edicem bu diyete çünkü yapabildiğim en iyi diyet bu bir 3 kilo daha verdikten sonra ara vermeyi düşünüyorum. kilom şuan 69.4

Seni de tebrik ederim canım :)
Azim edersen bu kadarını başardın gerisini de başarırsın inşaAllah :)

Hurma olarak ne aldın canım?yani özellikle bir türünü mü almak gerekiyor?

Herkese merhaba ben 22 yaşındayım ömrüm boyunca hep yedim hiç kilo almadım hep zayıflıktan yakındır 27 eylülde canım oğlumu dünyaya getirdim ve doğumdan 3 gün sonra tartıştım 62 kilo geldim sütüm az olduğu için sürekli bişeyler yedim ve 8 ayda 4 kilo aldım şu an 66 kiloyum ve hiç alışık değilim kilolu olmaya hemen vermek istiyorum ama güzel bir diyet bulamıyorum bu diyet nasıl acaba bana yardım edin lütfen

CANIM BELLİ BİR TÜRÜ YOK BİLDİĞİM KADARIYLA. BEN İRAN HURMASI ALDIM ONU YİYORUM
3 öğün sadece hurmaya dayanabilir miyim bilmiyorum. Bir topikte aralarda tarçınli süt içildiğini de okumuştum. Bu topikte görmedim.söyleyeyim dedim.sen dayanabiliyor musun? Kilon kaç,kaç kilo verdin bu diyetle?tansiyonun düştu mü?

Herkese merhaba ben 22 yaşındayım ömrüm boyunca hep yedim hiç kilo almadım hep zayıflıktan yakındır 27 eylülde canım oğlumu dünyaya getirdim ve doğumdan 3 gün sonra tartıştım 62 kilo geldim sütüm az olduğu için sürekli bişeyler yedim ve 8 ayda 4 kilo aldım şu an 66 kiloyum ve hiç alışık değilim kilolu olmaya hemen vermek istiyorum ama güzel bir diyet bulamıyorum bu diyet nasıl acaba bana yardım edin lütfen

merhaba
Canım hala emziriyorsan pek sana göre olmayabilir bu diyet..

3 öğün sadece hurmaya dayanabilir miyim bilmiyorum. Bir topikte aralarda tarçınli süt içildiğini de okumuştum. Bu topikte görmedim.söyleyeyim dedim.sen dayanabiliyor musun? Kilon kaç,kaç kilo verdin bu diyetle?tansiyonun düştu mü?

Ben tansiyonu çok çabuk düşen biriyim ve bu gün 5. günüm hiç tansiyon sorunu yaşamadım çok şükür
ama yeşil çay sayesinde diyebilirim..

Ben tansiyonu çok çabuk düşen biriyim ve bu gün 5. günüm hiç tansiyon sorunu yaşamadım çok şükür
ama yeşil çay sayesinde diyebilirim..
3 fincan yeşil çay içince tansiyonum düşuyor benim.ilk zamanlar olmuyordu.sonradan olmaya başladı.2 de sabitledim ben de.duymustum ama kendim yaşayınca inandım.
bu diyetle kaç kg verdin peki,tamamen uyabildin mi,kaç gündür yapıyorsun?

3 fincan yeşil çay içince tansiyonum düşuyor benim.ilk zamanlar olmuyordu.sonradan olmaya başladı.2 de sabitledim ben de.duymustum ama kendim yaşayınca inandım.
bu diyetle kaç kg verdin peki,tamamen uyabildin mi,kaç gündür yapıyorsun?

Gerçekten miii
ilk defa yeşilçayın tansiyon düşürdüğünü duydum
ben aksine içmezsem kötüyüm, ne kadar çok ve zamanında içersem o kadar iyi oluyorum..

Bu gün 5. günümü bitirdim ve 2.300 gr verdim ya da gitmiş :))
evet canım tamamen uydum diyebilirim yani hiç yememem gereken bişey yemedim..
güne 21 hurma aslında ama hurmanın tadına ve doyumluluğuna göre daha fazla yediğim oldu, 25 falan yani
güne en az 2 litre su içtim.
2 fincan yeşil çay şart aslında ben bazen daha çok bazen de sadece 1 fincan içtim..
Yoğurt ta 3 kase günde ama yoğurt pek sevmeyen biri olduğum için midem kaldırdığı kadar yiyordum, bu gün 3 kase yedim ama :)

2 ay önce bebeğim emmeyi bıraktı :KK43:

Yani sizin için dedim, bir sorun yoksa denemekten bişey çıkmaz :) deneyin derim :)

Gerçekten miii
ben aksine içmezsem kötüyüm, ne kadar çok ve zamanında içersem o kadar iyi oluyorum..

güne 21 hurma aslında ama hurmanın tadına ve doyumluluğuna göre daha fazla yediğim oldu, 25 falan yani
2 fincan yeşil çay şart aslında ben bazen daha çok bazen de sadece 1 fincan içtim..
Yoğurt ta 3 kase günde ama yoğurt pek sevmeyen biri olduğum için midem kaldırdığı kadar yiyordum, bu gün 3 kase yedim ama :)

Yani sizin için dedim, bir sorun yoksa denemekten bişey çıkmaz :) deneyin derim :)
Ya günlerdir güzel bir diyet arıyorum bunu çok beğendim çünkü hurmayı da yoğurdu da çoook seviyorum ama sonra aklıma geldi bu da bir şok diyet sonuçta zararı olursa diye çok korkuyorum ;(

Gerçekten miii

Evet canım.hasta gibi oluyordum içince.sonra bir arkadaştan tesadüf eseri öğrendim.meğer o yüzden fenalasıyormuşum.
geçen de elma diyeti yapıcam diye baya bir elma aldım ama yapamadım.bu da öyle olabilir benim.hurma da pahalı.bilemedimo_O
ben karbonhidrat diyeti uygulamaya çalışıyorum. Fena değil aslında.disiplinli olsaydım.şimdiye istediğim kiloya ulaşmıştım.:oops:

Benim normalde şekerim 125-130 aralığında çıkıyor. 2 haftadır karatay diyeti yapıyorum hem 3 kg verdim hem de şekerim sabah 87 çıktı. Bugün bu küre başladım. Sabah tartıldığımda 81 kilo geldim. Bu kilo ile başlıyorum. Sonuçları yazarım. Bu arada ben daha çok sevdiğim için yoğurt yerine süt içtim ayrıca hurmalarım büyük olduğu içim 5 tane yedim. Normalde hurmayı çok severim ama içim biraz bayıldı belki 4 de düşürebilirim.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Boy: 164
Kilo: 18 Mayıs 84.8
1 Haziran 81.7

Ben de uzun süredir takip ediyorm burayı.Kaç gündür kimse yazmıyor ama.
Dün başladım ben de bugün -600 vermişim.
Dün çok halsizdim bugün ise öğleden sonra hafif bir başağrım var.

kızlaar cumaya kadar benim bu göbekten kurtulmam lazım :)
evde gramlı tartı olmadığından net kilomu söyleyeceğm;
bugün başladım bende.
salı: net olarak: 74 kg
çarşamba:
perşembe:
cuma (son gün):
tam olarak 4 gün yapmayı planlıyorum cumartesi sabahı uyanınca tartılcam bakıcam inşallah tabi dayanabilirsem :)

kızlar merhabaa,
hepinize öncelikle başarılar diliyorum :) inşallah bütün fazlalıklarımız dan hepimiz kurtuluruz :)
Ben bugün itibariyle başladım bu diyete, çalıştığım için güne çok erken başlıyorum. ama normalde beni zorlayan gündüz değil akşamları oluyo ve abur cubura ve tatlıya çok düşkünüm :) ama dayancam tabikide, özellikle hurmanın tatlı krizimi bastırcağından dolayı çok mutluyum :)
her gün size açlık durumumu kilomu vs belirticem.
boyum 1.67 başlangıç kilom 60.
7 gün uyguladıktan sonra eğer başarıyı yakalarsam bir 7 gün daha devam edicem inşallah :)
hergün bilgilendirelim ki hem gaz verelim hem de başlayacaklara destek olsun :) :KK24::KK49:

Bugün tartıda -500 gördüm umarım kalıcı olur.
Son kilolarım o kadar zor veriyorum ki.
Ayrıca birşeye dikkat ettim.İlk gün yediğim hurmalar bayağı etli ve şekerliydi. O kadar şekerli idiki ancak 4 tane yiyebildim.
Aşırı bulantı yaptı bende.Dün ve bugün yediklerim öyle değil.Daha kuru ve daha şekersiz.Böyle olunca da 7 hurma az gibi oluyor ama böylesi daha iyi.Ortası var mı merak ettim.
An itibariyle yoğun iş temposundan olsa gerek biraz başım döndü açlıktan ama dinlenince geçer umarım.

X