hurma ve yoğurt diyeti ne dersiniz 7 günlük yapalım mı?

1 kg kuru 1 kg yaş hurma 3 paket de doğadan dokuzlu çay sipariş ettim
günde 21 kuru hurma çok gibi geldi bana...

Ben denedim birgun dayanabildim o kadar halsiz kaldim ki midem bulandi benmi yanlis yaptim acaba sabah kahvaltimi yapip oglen aksam hurma yapsam nasil olur

Ben denedim birgun dayanabildim o kadar halsiz kaldim ki midem bulandi benmi yanlis yaptim acaba sabah kahvaltimi yapip oglen aksam hurma yapsam nasil olur

dene bence olabilir :) 7-7-7 yemen lazımdı +yoğurt :)
ben arada kahvaltı- akşam yemeği yediğim halde vermiştim olur inşallah :):KK19:

dene bence olabilir :) 7-7-7 yemen lazımdı +yoğurt :)
ben arada kahvaltı- akşam yemeği yediğim halde vermiştim olur inşallah :):KK19:

bende 7-7-7 şeklinde yaptım ama bayılıcaktım tansiyonum yerlerdeydi kahvaltıyı seven biriyim evden kahvaltı yapmadan hayatta çıkmam normalde bugun kahvaltı+7+7 şeklinde yapıyorum hadi hayırlısı şimdilik iyiyim :KK76:

ayyy heyecanladım şimdi verenler oldukça. ben de kahvaltısız duramam. sanırım kahvaltı yaparım gibime geliyor. hem de kalıcı diye bahsetmişler. yarın bende hurma alayım başlıcam. yalnız iş yerinde yoğurt yemem zor ayran olarak tüketirim. yazın sporla verdiğim kiloları geri aldım ya. kışın hareketsiz kalınca aldım sanırım. 8-5 masa başı sürekli otur otur sandalye ye yapıştım adeta.

bugün 2. günüm sabah kahvaltımı yaptım gayet güzel gidiyorum aç değilim acıktığımı hissettiğimde su yada ayran içiyorum. :KK34: benden başka yok mu yapan :KK14:

ben bu kürü birebir kendim uygulamadim.. ama hamilelik sonrasi kilolarimi vermek icin yememe dikkat ediyordum ve aciktikca acligimi bastirmak icin bir kac tane hurma atiyordum agzima.. uzun süre tok tuttugunu ordan biliyorum.. vucudumuza faydalari konusundada bilgim 2. hamileligim döneminde oldu.. ilk hamileligimde öyle cok tatli vs abur cubur yedimki 8. ayda 28 kilo fazlam vardi ve kan degerlerim cok düsüktü.. 2. hamileligimde canim istese bile abur cuburu kisitladim.. canim tatli istedikce bir kac kuru hurma yedim.. kan degerlerim cok iyi cikti 9 ay boyunca, demir haplari vs bu sayede hic kullanmadim.. ayrica sadece 11,5 kilo aldim ve allahima bin sükür cok saglikli gelisti bebegim.. hurma kadinlara özellikle bence cok cok faydali.. sadece kilo vermek icin degil sagligimiz icinde gunde 4 5 tane en azindan tüketilmesi gerektigine inaniyorum..

Ben de bugun hurma alip yarin baslayacam. Hurmayi zaten cok severim. Oxellikle hamileligim bouunca her gun yedim ve cok rahat bir dogum oldu tavsiye ederim, ben 3 ay once diyeti biraktim ve 3 ayda 8 kg aldim:KK43:((( cok mutsuzum. Bi turlu kafami toparlayip diyete
Odaklanamiyorum. Hurna yogurt kurunde sadece kahvalti yapmayi dusunuyorum ogle arasi yurudugum icin faydasi olacak bence...

Ben de bugun hurma alip yarin baslayacam. Hurmayi zaten cok severim. Oxellikle hamileligim bouunca her gun yedim ve cok rahat bir dogum oldu tavsiye ederim, ben 3 ay once diyeti biraktim ve 3 ayda 8 kg aldim:KK43:((( cok mutsuzum. Bi turlu kafami toparlayip diyete
Odaklanamiyorum. Hurna yogurt kurunde sadece kahvalti yapmayi dusunuyorum ogle arasi yurudugum icin faydasi olacak bence...

Hurma bulamadim, o kadar soguk ki pazar bile kurulmamis, bulunca baslayacam. Ozaman yazarim.

ay ben 56 olayım hatta üstüne 5 kilo alayım :KK70: ona bile razıyım. ben şu an karbonatlı suyu yapıyorum. çarşıya çıkınca hurma alıcam ve bunu denicem mutlaka. o zaman yazarım.
Boyum 1.60 ama :/ ya ben 50 kilo olmanin guzelligni tatmistim yazin 3 aylik bi diyetle.ama kis gelince ister istemez aliyosun ya da ac gezmek lazim neyse acil 51 50 olmak istiyorum baslayalim zaten hurmayi cok severim :KK70:

bu sabah 7 adet yaş hurma ve 1 bardak ayran ile başladım şu saat oldu (2 saat geçmedi) direkt acıktım öğleyin kuru hurma mı yesem diye düşünüyorum :KK43:

Son düzenleme:
Bence kesinlikle kuru hurma yemelisin canım. O zaman acıkmayacağına eminim. Kuru hurmaların lif oranı çok yüksek ve gerçekten tok tutuyor. Size başarılar dilerim. Takipteyim. :)

X