Uçuk kremi:(((((

çok tşk ederim hepinize yardımcı olduğunuz için kızlar

ben zovirax kullanıyorum çıkacağını anladığım an sürüyorum ozaman çıkmıyor
çıktıysada 2-3 saat içinde kurutuyo
ben çok memnunum dene istersen

uçuktan gerçekten çok ama çok korkarım :KK43: ki şükür ki hayatımda 2 3 kez çıkmıştır. o da çok üzgün olduğum zamanlarda...

krem adı / çözüm önerisi bilmiyorum ama eczaneye gidip uçuğunuza göre bir ilaç isteyebilirsiniz :KK43: eczacı size en uygun olanını söyleyecektir zira bazı uçuklar hiçte hafife alınmayacak problemler çıkarabiliyor ne yazık ki.

size acil şifalar dilerim.

çok tşkler

bence en etkilisi zovirax fiyatıda 10 tl civarıydı sanıyorum.

Zovirax çok iyi geliyor ama biraaz pahalı 20 tl felandı sanırım

bencede en iyisi zovirax, geçen gün aldım 10 liraya, hepsinin etken maddesi hemen hemen aynı olmasına ragmen zovirax daha iyi geliyo, tüpü falanda daha hijyenik

Dün bi kanalda uçuk için, limon tuzunu havanda ezip sulandıeacak kadar elma sirkesi koyun ve bunu pamukla uçuğa sürün diyorlardı . Ender saraçın programıydı. Denemeye değer

bunuda deneyebilirim

çoğunlukla zovirax önermişsiniz kızlar bugün gitim eczaneye etkili bi krem olsun dedim asiviral diye bi krem verdi üzerinde hem asiviral hem antiviral yazıyo şu an sürdüm
ama zovirax ı da almak istiyorum yarın

aviral diye bir krem var canim minik bir kutuda ben ucuk cikinca onu kullaniyorum cok etkili gecmis olsun.:nazar:

ucuk cikmadan once garip bir yanma sizlama olur ya dudakta hemen ozon yagi suruyorum cikamiyor bile. ozon yagini kesfettigimden beri hic ucugum cikamadi sayesinde. ama ciktiktan sonra ise yarar mi bilmiyorum. ozon yagi aklinizda bulunsun kizlar

Bu konu çok iyi olmuş.Benim de uçuk kremleri hakkında hiçbir fikrim yoktu,uçuk çıktığında dediğiniz markalardan birinden ben de denerim. bu arada lorena inşallah daha iyi durumdadır dudağın

Aloe Lips diye bir rujum var onu sürerim ben hep ama o 1-2 günde falan kurutuyo. Fazla büyümediyse uçuk, yok ediyor hemen

Vectavir kullanıyorum ben. Yani eczaneye her gittiğimde onu veriyordu bana.
Bende memnunum açıkçası. Ama daha iyileri var. Zovirax daha iyi sanırsam.

Nasıl oldu dudağın bende asiviral tavsiye etmiştim geçtimi şuan

uçuk konusunda deneyımlıyım her ay cıkıyor regl donemımden once :)
ZOvirax ı tavsıye ederım ssk karsılamıyo fıyatı pahalı ama 13 lıra falandı galiba en son aldııgmd
uçuk olacagını hısseder hıssetmez o tatlı kasıntı oldugu andahemen surersenız hemen gecıyor

canim yuzune yayildiysa dr git ucuk deyince tuylerim diken diken oluyor cok cektim bu illet seyden zamaninda butun gencligimi yedi kahrolasica kizken cok cikardi ya evlendigim sabah o neydi oyle sabah yeni gelindiye gelmismillet benim agiz burun yuzde tek gozum gozukcek sekilde ucuk dolmus hele mahalledeki komsu kadinin dediki kim gorkuttu gizzzz seni gece gece soylede ifagesini alalim:KK19: tam rezillik yaaaaaaaaaa ne utanmistim bak yarama bastiniz gecen yilda aynisi olmustu cok sinirlenmistim bir seye yuzumde yayildi dr gittim kesinlikle ucuk degil demisti ama tam aciklayicida bir sey demedi kemmmm gummmm:KK53: etti cilt dr nu cagirdi yan odadan antibiyotik yazmisti ve krem vermisti hemen aksaminda kaybolmustu birde burda artik bantlari var aninda geciriyor orda varmi bilmiyorum eczaneye sor kesin cozum onca yil bosuna eziyet cekmisim

Bu yazdiginiz butun kremleri kullandim ve hic bir ise yaramadi arkadaslar.benimki zaten kalici virus olmus artik omur boyu cikicak arada doktor oyle soyledi bide dudaktada degil direk etimde cikiyor en az 5 baloncuk hemde.. Bi krem buldum yillardir onu kullaniyorum bir haftaya kalmadan ucuktan eser kalmiyor kremi suruyorum bi kac dakika icinde kuruyor seffaf bant gibi duruyor kesinlikle oyle beyaz kalmiyor ucukla havanin temasini kesiyor sonra kendi kendine dusuyor gunde 2 veya 3 kere tekrarliyorum krem bir yil kadar yetiyor bana.kesinlikle tavsiye ediyorum

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    35,9 KB · Görüntüleme: 737
kızlar uçuk çıktıktıktan sonra sürülen uçuğu kurutan çabuk iyileştiren bi krem var mı,yada hastaneye gidip müdahale edbilirler mi
hem alt dudağımn kenarı hem üst dudağımın kenarı döktü sinir krizi geçircem çok kötüyüm yardım edin lütfen:KK43:(((((((

Uçuk cikicagini farkettiğinde an aseton veya kolonya bas

X