Sayfa: 1/5 123 ... SonSon
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: özel hastane ve normal dogum ücretleri hakkında bilgisi olan

1. Konu Sahibi : enesibel #1
    Giriş tarihi
    May 2012

Yardım :( özel hastane ve normal dogum ücretleri hakkında bilgisi olan

Kızlar ben istanbul avrupa yakalsında oturuyorum 4 hastanenin fiyatını biliorum sadece
    medilıfe beylikdüzü 420 tl miş
    anadolu hastanesi avcılar 450 tl
    yeni hayat hastanesi kıraç 150 tl
    doga hastanesi esenyurt 150 tl

ben büyük oglumu doga hastanesinde dogurmuştum 3 sene önce.hala aynı doktorlar o zamnki adı medicıty di şimdi doga olmuş
    şayet ben ordan memnundum ama şu son zamanlarda dogum yapan yakınlarınız varmı

2. Konu Sahibi : enesibel #2
    Ben çamlıca erdem hastanesinde doğum yapacağım
    normal doğum :600
    sezeryan doğum :1000
    epidural sezeryan doğum :1200 tl.

ümraniye afiyet hastanesi normal doğum :400 tl

medipol hastanesi koşuyolu normal doğum :1800 tl
    sezeryan doğum :2600 tl

3. Konu Sahibi : enesibel #3
    Giriş tarihi
    May 2012
    Alıntı elis23 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Ben çamlıca erdem hastanesinde doğum yapacağım
    normal doğum :600
    sezeryan doğum :1000
    epidural sezeryan doğum :1200 tl.

ümraniye afiyet hastanesi normal doğum :400 tl

medipol hastanesi koşuyolu normal doğum :1800 tl
    sezeryan doğum :2600 tl

oww çok pahalıymış ya napıolar yatagımı satıyorlar hastane.
    kusura bakma ama ben o kadar o parayı vermem.sonucta agrıları ben cekiyorum bence daha uygun hastane bul derim o parayla bebegine bir şey alırsın

4. Konu Sahibi : enesibel #4
    Giriş tarihi
    Apr 2011
    özel kolan hastanesi silivri

normal doğum:400 tl
    zorunlu sezeryan:600
    isteğe bağlı sezeryan:100 tl dediler fakat kamu personeline bu fiyat üstünden yüzde yirmi indirim varmış:)

5. Konu Sahibi : enesibel #5
    muğla yücelende doğum parası ne kadar bilen varmı

6. Konu Sahibi : enesibel #6
    kızlar ankaradan yazıyorum doktoruma doğum nasıl ve nerde olcak die ancak sorabildim ve malesef şok oldum bu arada 30. haftamın içindeyim. Ben aşılama yoluyla hamile kalmıştım şimdide safra taşı çıktı doktorumda beni kandırmak için mi söyledi bilmiyorum sezeryan olur büyük ihtimalle dedi ve 4500 tl istiyo gülüyümmü ağlıyımmı bilemedim :D bu saatten sonra başka yerde gidemem ayyyy içim daraldı Allah yar ve yardımcımız olsun

7. Konu Sahibi : enesibel #7
    Giriş tarihi
    May 2012
    Alıntı mavianka06 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar ankaradan yazıyorum doktoruma doğum nasıl ve nerde olcak die ancak sorabildim ve malesef şok oldum bu arada 30. Haftamın içindeyim. Ben aşılama yoluyla hamile kalmıştım şimdide safra taşı çıktı doktorumda beni kandırmak için mi söyledi bilmiyorum sezeryan olur büyük ihtimalle dedi ve 4500 tl istiyo gülüyümmü ağlıyımmı bilemedim :d bu saatten sonra başka yerde gidemem ayyyy içim daraldı allah yar ve yardımcımız olsun
    o ne beee o fiyata ilk defa senden duyuyorum dogum...canım sen araştır sadece 1 doktora baglı kalma yazık ya o kadar para verilirmi

8. Konu Sahibi : enesibel #8
    Acıbadem Bakırköy' den fiyat aldım, çok fazla. 10-12 bin liraymış.
    Beylikdüzü Medicana' da 4-6 binden bahsediyorlar.

9. Konu Sahibi : enesibel #9
    Giriş tarihi
    May 2012
    kusura bakmayın ama doguma o kadar para veririseniz enayisiniz özür dilerim...ya o sancıyı o acıyı ben çekiyorum ve ıkına ıkına ben doguruyorum..paranızı çöpe atmayın

10. Konu Sahibi : enesibel #10
    Alıntı mavianka06 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar ankaradan yazıyorum doktoruma doğum nasıl ve nerde olcak die ancak sorabildim ve malesef şok oldum bu arada 30. haftamın içindeyim. Ben aşılama yoluyla hamile kalmıştım şimdide safra taşı çıktı doktorumda beni kandırmak için mi söyledi bilmiyorum sezeryan olur büyük ihtimalle dedi ve 4500 tl istiyo gülüyümmü ağlıyımmı bilemedim :D bu saatten sonra başka yerde gidemem ayyyy içim daraldı Allah yar ve yardımcımız olsun
    Canım merak ettim ankarada hangi hastaneden bahsediyosun medicana falanmı? En başında konuşmak lazım doğum ücretlerini ben hepsini araştırıp öyle karar verdim. Ankarada en uçuk rakamı veren hrs kadın hastanesi 8000 tl falan bu arada:))

Sayfa: 1/5 123 ... SonSon