Bölgesel İncelme Kızlar aranızda sauna belt kullanan var mı ?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
bende aldım hiç faydası yok para tuzakları üstelık tedaşta amcamın oğlu diil sıkıntı gelıyo ınsana:KK43:

ama titreşimli olnaları yarıyo dıyolar bılemıyorum denemdım :KK66:

ben denedim hiçbir işe yaramıyor. bazı arkadaşlarımın cildine zarar bile verdi vede belinize takıp fişi prize takıyorsun yani kablolarda bişey olsa sonucu düşünmek bile istemiyorum.

arkadaşlar aranızda sauna belt kullanan var mı ? ben de kullanmak istiyorum ama gerçekten işe yarıyor mu merak ediyorum . lütfen bilgi verin bana .bugün alıcam da.

BEN 1 AY KULLANDIM SADECE GÜZEL MASAJ YAPIYO ZAYIFLATICI VE İNCELTİCİ ETKİSİ YOK KESİNLİKLE TAVSİYE ETMEM PARANA YAZIKşutarafagitti

var ben kullandım iyi ısıtıyo gerecekten kıpkırmızı yapio heryerini ama terletmiyo boşuna almış olursunuz gercekten..

ya bende terleme bile olmadı öyle yattım durrum sonra da iade etmiştim.
bi, süre sonra vibro mass denen aletten aldım hani şu büyük ayakta titresim kemeri olan.neyse kutuyu bi açtım gene içinde sauna belt var.hediye yollamışlar.hay allahım ya.abartmıyorum çöpe attık.boşa yer kaplıycak nasılsa

işe yaradımı ya arkadaşım alacamda gözüm kesmiyo acaba işe yararmı diye

hanımlar eğer bir poşet sarıp üzerinede kemeri takınca güzel terletiyor sonuçlarınıda zamanla göreceğime inanaıyorum 1 hafta bekleyelim bakalım sonuç ne olacak bu şekilde:kahve:

ben bugün denedim altına sıkılaştırıcı krem sürdüm üzerine poşet sardım ve taktım çok acaip terlemiştim

sauna belt işe yaramadı sadece kızarıklık yapıyo terleme yok tıtresımlı belkı işe yarar

arkadaşlar bende 2yıl önce almıştım ameliyat yerlerine sarılmaması gerekiyormuş zararı olabilirmiş bende yeni sezeryanla doğum yapmıştım kullanamadım ve duruyor şimdi belim ağrıyor belki onun için kullanabilirim sıcak tutsun diyea.s

Ben geçen sene sauna belt aldım ama birden 5 dakika sonra ısısı maximuma çıktı karnımdan çıkarana kadar cildim yandı su topladı ısı tarzı şeyler çok sakıncalı ve tehlikeli aman dikkat edin. Ürünü geri gönderdim bir sürü özür dilediler ama ne fayda kaç gün acısını ben çektim :KK43:

Bende geçen kiş kullanmiştim belimi streçle sariyordum üstümde kiyafetlerim varken takiyordum hafif kizarikliklar meydana gelmişti bendede birazda incelmiştim ama diyet ve spor yapmadan boş işe yaramiyo benim ki kisa sürede deforme oldu korkudan kullanamadim artik öyle büyük bi mucize sağlamiyo inan

hiç bir faydası yok eksinlikle alma boşuna para ödersin bn aldım ama dolabın üstünde öle duruyoo:KK43:

arkadaşlar malesef nette ve tv de gördüğümüz zayıflatmaya yönelik tüm ürünler sizinde takdir ettiğiniz gibi hep para tuzağı.aldığımız her ürünün yanında ille diyet diyorlar.eee zaten diye yapınca o kilolarda gidiyor.bölgesel zayıflamayada gelince illaki doğru hareketler spor yada olmadı cerrahi müdahele gerekiyo.keşke söylendiği gibi sihir formüller değnekler olsada bizlere tek dokunuşta istediğimiz şekle getirse:)

Ben geçen sene sauna belt aldım ama birden 5 dakika sonra ısısı maximuma çıktı karnımdan çıkarana kadar cildim yandı su topladı ısı tarzı şeyler çok sakıncalı ve tehlikeli aman dikkat edin. Ürünü geri gönderdim bir sürü özür dilediler ama ne fayda kaç gün acısını ben çektim :KK43:

geçmiş olsun canım ya sende acı bi tecrübe ile durumu sabitlemişin:teselli:

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm paylaşımlar için saolun arkadaşlar ben de şimdi sabahın köründe bir yerde indirim varmış,almayı düşünüyordum.Sayenizde vageçtim.Parayı kurtardııık.Madem spor ve diyetten başka çare yok.O zaman yarışa devammmm.

Hiç bir işe yaramaz, zaten sporsuz yağların yakılması mümkün değilki, margarin mi bu ısıtınca erisin kızlar :)

meraba ben geçen sene kullandım, her akşam 30 dk. çok işe yaradı. ama onunla birlikte aktarcıdan sıkılaştırıcı masaj yağı ( selülit yağı ) aldım önce kullanacağım bölgeye yağ ile masaj yaptım daha sonra kemeri taktım her akşam yaptım ve 1 ayda etkisini gördüm .. bence denemelisin....

yok canm hiç alma derim ben kullandım hiç reklamdaki gibi terletmiyo onu kullanırkende diyette gerekiyo ne gerek var madem diyet yapacaksam ona verecem parayı diyet için harcarım öyle değilmi?

konuya cevap verilmeyeli uzun zaman olmuş. çoğu arkadaşta olduğu gibi bende sauna belt ten var.

ne zaman aldığımı bile hatırlamıyorum. dolabın bir köşesinde atılmak için gün sayıyordu.

yeni bir şekilde denemeye karar verdim. bu şekilde de kullanan bir iki kişi olmuş.

karnıma biberiye yağı sürüp,streçle sarıp yürüyüşe giderdim. epey terlerdim. malum havalar yağmurlu olmaya başladı. o yuzden

yürüyüşe çıkamıyorum. bende evde biberiye yağını sürdüm, üstüne ince bir tişört giydim ve sauna belti kullandım. kullanırken de yaklaşık bir

litre su tükettim. sizce bu işe yarar mı. yapan arkadaşlar faydasını gördü mü.

X