Bölgesel İncelme Kızlar aranızda sauna belt kullanan var mı ?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

acasiaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
13
0
42
arkadaşlar aranızda sauna belt kullanan var mı ? ben de kullanmak istiyorum ama gerçekten işe yarıyor mu merak ediyorum . lütfen bilgi verin bana .bugün alıcam da.

cnm içinden sana bir diyet listesi çıkıyor , isveç diyetinin biraz daha katı hali ,onu uygularsan doğru incecik kalırsın ama eriyen yağlar diil kaslar oluo, zodyak ında dediği gibi sadece sular gidio , yani bende var ama faydası yok , umarım almadın

ben fazla kullanamadım cunku bobregımde sorun var 2 3 gun kullanabıldım sıcaklık verdıgı ıcın bobregımı agırtmaya başlamıştı.arkadaşların soyledıklerı dogru olabılır ozellıkle su kaybı

arkadaşlar henüz almadım ben ama arkadaşımın birinde vardı arkadaşım hamile olduğu için bıraktı kullanmayı ben aldım ondan kullanmaya başladım daha 2 gün oldu. sanki küçükde olsa bir gelişme var gibi. 1-2 ay gibi bir süre kullanıcam size gelişmeleri yazarım. teşekkürler ilginiz için

benim ablam kullandı ve geri verdi...
çünkü sadece ısıtıyomuş öle dedikleri yağ erimesi gibi olay yok yani...
en azından ablam öle dedi...

slm canım ben bölgesel incelme için almıştımsadece terlemeyle sular atılıyor..bi işe yaramadı.kaldırdım attım kutusuna.işe yaramıyor.para tuzağı:))))

yalann :)

sauna belt+ terleme eşofmanı (ya da eşortmanı) ya da her ne karın ağrısıysa :) bende aldım fakat sauna belt bi işe yaramıooo
terleme şeyisi :p ; terletioomu? evet deli gibi ama ölüyorum sandım :KK43:

bi kaç gece kullandım boğulacak gibi oldum
heryerim su ter içinde

sauna belt'i kullanmak istiyorsan şöyle yapabilirsin; onu taktıktan sonra mekik çek, dans et oyna zıpla belki işe yarar bende 3-4 cm incelme var ama sauna beltin işimi yoksa yaptığım rejimlerin mi ? bilemiyorum.
yinede pek faydası yok

sadece su kaybına neden olduğunu söylüyor kullananlar ille de alacaksan titreşimli kemer al çünkü 2 tanıdığım çok memnun işe yaradı ben ne zamandır alacağım ama onların kullandıkları markada ısrar ettğim ve hala bulamadığım için alamadım fakat bulma çalışmalarım devam ediyor

:eek:klava:bende yeni aldım bir türlü kullanmak nasip olmadı arkadaşım kullanıyo faydasını görmüş... kilolar selültler napıcam ben ya arkadaşlar sellüte bir öneriniz varmı?

canım sellüte en iyi önerim benim maden suyuyla iri taneli tuzu sürüyosun sellülit olan bölgeye biraz işe yarıyo gibi ben yazlık sezonu açılmadan 2 ay önce başlıyorum biraz da olsa iyi geliyor denemeni tavsiye ederim

lut gölü tuzu çok işe yarıyormuş onu kullanan varmı? arkadaşım almıştı sauna belt lut gölü tuzunu su yada maden suyu ile karıştırıp basenlerine sür üstünede sauna belt değilde her hangi bir tayt giy aynı şey dedi yani bi işe yaramıyor sen lut gölü tuzunu kullan...

slm
ben kola ve neskafeden uzak duruyorumve her duşa girdiğimde kese ve sert bir fırça kullanıyorum selülit için kilo alsam dahi selülit belli olmuyor.
:))))))))))

tulipbs o tanıdıkların hangi markayı kullanıyodu cnm? Ben de titreşimliyi almayı düşünüyorumda... Kan dolaşımını hızlandıracakları kesin...
Başka kullanan var mı kızlar titreşimli kemer?

Bende almıştım ama sonra geri iade ettim. ben hiç faydısını görmedim beni terletmedide. Bence hikaye bunlar:1rolleyes:

doktorumun söylediğini aktarıyorum sizlere.... bende almak istemiştim doktoruma sordum işe yararmı diye. sadece su kaybı yapar dedi. en basit örneği verdi bana. mesela inekte bulunan yağı kaynar suyun içine atsak o yağ erirmi. hayır erimiyo bazen etleri ne kadar yağsız alsakda azcık yanlarında yağ kalabiliyo. ve yemekte o kadar kaynamasına rağmen erimiyo.. buda onun dibi bie şey sıcaklık yağ eritmiyo arkadaşlar... sadece su kaybettiriyoo..a.s

ya bende terleme bile olmadı öyle yattım durrum sonra da iade etmiştim.
bi, süre sonra vibro mass denen aletten aldım hani şu büyük ayakta titresim kemeri olan.neyse kutuyu bi açtım gene içinde sauna belt var.hediye yollamışlar.hay allahım ya.abartmıyorum çöpe attık.boşa yer kaplıycak nasılsa

Düşünen Biriydim şu şort Olan Dimi Sauna Beltmidir Nedir Namcim Senin Kullandigin Bu Degilmi

X