Doğal Saç Bakım Kürleri Kel kuzenime saç çıkardım :)

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

katikula

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
34.741
12.322
Merhaba arkadaşlar...
Bu da benim saç uzama serüvenimin konusu olsun dedim...
Kel kuzenime bile saç çıkarınca fırsat bu fırsat dedim herkes yararlansın istedim kendimin zaten gayet memnun kalıp kırıklarını aldırmaya bile kıyamadığı saçı olunca herkesin olsun istedim ve buradayımmm :KK8:
GEREKLİ MALZEMELER:
5 Diş sarımsak
Süt ( yarım çay bardağı)
1 kapak menekşe yağı
1 kapak sarımsak yağı
1 kapak yılan yağı
1 kapak badem yağı
1 adet evigen kapsül
İşte bu kadar :KK3:

S diş sarmısağı sütte bir taşım kaynatın. Sonra hemen alın ezin ya da rendeleyin (nasıl isterseniz) ve şampuanınıza 1 kapak menekşe yağı, 1 kapak sarımsak yağı, 1 kapak yılan yağı, 1 kapak badem yağı, 1 adet evigen kapsülünü ekleyin sallayın ve kullanıma başlayın...
Hazır :emir_bebek:
Saçta 5 ila 10 dakika arası tutup yıkayın... 2. şampuan da kullanmanızı öneririm... Özellikle ilk zamanlar malum sarımsak yağı güzel kokmuyor pek.
İşte bendeki değişimleri :KK3:
5 ay içinde saçımda gözle görülür fazlalaşma ve uzama oldu... :KK12:
Özellikle gürleşmeisni isteyen arkadaşlarım rahatlıkla kullanabilirler... :KK16:
Hey Mahsül sen de :KK15:
imagerjox.jpg

Panpaaaa, sen bir harikasın :KK19: Kapak derken, şampuanın kapağımı, yoksa o bitkisel yağların kapağımı :44:

Hmmmm.. Hemen yazdım listeyi.. en kısa sürede denemek istiyorummm. :21:
hangi şampuanı kullanıyorsun belki o da fark eder.. Şampuanı 10dk. saçta tutmak da zor olmaz mı ya :26: neyse kesinlikle denemeye değer..

Panpaaaa, sen bir harikasın :KK19: Kapak derken, şampuanın kapağımı, yoksa o bitkisel yağların kapağımı :44:
:KK19::KK19::KK19:
Bitkisel yağın kapağı kadar yavru ceylanım :KK3:
Başlık nasıl ama :KK53:

Hmmmm.. Hemen yazdım listeyi.. en kısa sürede denemek istiyorummm. :21:
hangi şampuanı kullanıyorsun belki o da fark eder.. Şampuanı 10dk. saçta tutmak da zor olmaz mı ya :26: neyse kesinlikle denemeye değer..

Takribi o kadar yani beklerseniz iyi olur. Kolay bir tarif işe de yaradı kendi açımdan... :KK31:
Şampuan farketmez ama ben elidor kullanıyorum... :KK34:

Hani kel kuzeninin eski-yeni fotoları nerde :KK3::KK3:

Kel kuzenim yok ben varım onun yerine olma mı :KK53:
Abuzer dedi ki dün hani sen saç konusu açacaktın bekliyorum yok dedi. Hangi konu dedim, kel kuzenine saç çıkaran deyince konumun adı da otomatik bu oldu :KK9:
Kel kuzenimin fotoğrafları yok maalesef maximam culpam :KK9:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kel kuzenim yok ben varım onun yerine olma mı :KK53:
Abuzer dedi ki dün hani sen saç konusu açacaktın bekliyorum yok dedi. Hangi konu dedim, kel kuzenine saç çıkaran deyince konumun adı da otomatik bu oldu :KK9:
Kel kuzenimin fotoğrafları yok maalesef maximam culpam :KK9:

Benim kelleşmeye aday kocacığıma da yapsam mı ki:KK1:

niye kız fön tutumuyo mu:44:
bu dediğin yağların hepsini bulursam burda yapıcam:KK1:

Saçım fön tutuyor canım o bakımdan şanslıyım da hem uzun hem gür olunca fön çek çek bitmiyor sıkılıyor adamlar. :KK53:
Bulursan yap muhakkak :KK19:

Saçım fön tutuyor canım o bakımdan şanslıyım da hem uzun hem gür olunca fön çek çek bitmiyor sıkılıyor adamlar. :KK53:
Bulursan yap muhakkak :KK19:

aah ah
benim saçlarım da uuuup uzunken öyleydi
ama kısa saçın daha çok yakıştığını söylüyolar bana
uzatmak istiyorum aslında ama bilemedim:KK53:

Eşime sarımsak yapmıştık saclarına.hep derisini haşladı yaktı adam 1 ay sobada yanmış gibi gezdi
kimi insana ii gelmiyor dikkat etsinler

Eşime sarımsak yapmıştık saclarına.hep derisini haşladı yaktı adam 1 ay sobada yanmış gibi gezdi
kimi insana ii gelmiyor dikkat etsinler

Direkt sarımsak soyabilir ama bunun bir zararı yok sonuçta şampuana karışacak.
Dediğiniz gibi yapmak sıkıntılı olabilir tabii ki. :KK34:

oo. denemeli. benim düzleştiriciden hep kırılıyor,uzamıyor bir türlü...uzatalım şu saçları artık.
şunu yapayım bir ara bende hayyalciğim.

oo. denemeli. benim düzleştiriciden hep kırılıyor,uzamıyor bir türlü...uzatalım şu saçları artık.
şunu yapayım bir ara bende hayyalciğim.

:KK19: Bununla bir süre hiç kullanmaman lazım düzleştiriciyi belki ayda 1 :KK34:
Umarım memnun kalırsın okyim :KK48::KK48::KK48:

Hayyalcim gerçekten kel kuzenine saç mı çıkardı ya, ne kadar sürede yaptı ben de tanıdıklara söyleyeceğim de, süresini sordular.:44:

X