Doğal Saç Bakım Kürleri Kel kuzenime saç çıkardım :)

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
yağlı saçları olup da bu kürü uygulayan var mı? yağlanmayı daha da artırırsa? ne kadar beklemeli tam olarak saçta?

Ben yurt disinda yasiyorum buyaglardn bulamam fakat sut ile sarimsaga yumurta sarisi ekleyip maske seklnde kullansam nasil olur?

1.5 aydır kullanıyorum dökülme durdu gibi, hatta bugün 2. şampuanımın içine karşımı uygulayacağım, gürleşmezse panpamın saçından koparıp kendi saçlarıma ekleyeceğim, işte o kadar !:KK20:

1.5 aydır kullanıyorum dökülme durdu gibi, hatta bugün 2. şampuanımın içine karşımı uygulayacağım, gürleşmezse panpamın saçından koparıp kendi saçlarıma ekleyeceğim, işte o kadar !:KK20:

Soracağım soracağım unutuyordum :KK31:
Ay çok sevindim ki beeeen :KK9: Etkili olmasına çok sevindim bebişim. :KK19:
Kendi saçımdan vereyim tabii ne demek ne demekkk :KK48:

Soracağım soracağım unutuyordum :KK31:
Ay çok sevindim ki beeeen :KK9: Etkili olmasına çok sevindim bebişim. :KK19:
Kendi saçımdan vereyim tabii ne demek ne demekkk :KK48:

Kuzum şaka yapıyorum :KK19:
Acelem yok, isterse 8-10 ayda etki etsin, zaten ince telli saçlarım öyle bonus gibi olmaz asla, öyle bir beklentim de yok :KK8:

Kuzum şaka yapıyorum :KK19:
Acelem yok, isterse 8-10 ayda etki etsin, zaten ince telli saçlarım öyle bonus gibi olmaz asla, öyle bir beklentim de yok :KK8:

Dökülmesi durunca ya da azalınca otomatik olarak fazlalaşacak zaten. :KK34:
Gürleşecek de göreceksin uzamasından çok bunlara etki ediyor. Bak geçen gün daha 1 seneden sonra saçımı kestirdim.
Kuaför diyor ki saçından doğru düzgün kırık bile yok, naptın sen buna diyor.
Besliyor saçı demedi deme :KK8::KK34:

canım benim saçlarım acayip seyrek erkek olsam neyse ama tepem acayip açıldı. bu formül saç çıkarır mı? yoksa zaten olan köklerimi besler? saçlarım çok zayıf hatta fotgraf koyuyorum:KK70: birde nasıl kullanılacağını tam anlamadım sampuana mı karıştırıcağız? ben hergün yıkıyorum hergün mü? $resim063.jpg $resim064.jpg

saçların çok güzel ya :) benim saçlarım seninkinden baya ince ve güçlenmesi için herşeyi denedimm olmadı biide bunu denemek istiyorum ama o şampuanla ne kadarda bir saçını yıkıyorsun

saçların çok güzel ya :) benim saçlarım seninkinden baya ince ve güçlenmesi için herşeyi denedimm olmadı biide bunu denemek istiyorum ama o şampuanla ne kadarda bir saçını yıkıyorsun

Her banyoda yıkıyorum ama şampuanım bitti yenisini yapmam lazım üşeniyorum... Teşekkür ediyorum güzel sözleri için... :KK16:

Sarımsak kullanmıştım daha önce saç çıkartması için. Teşekkür ederiz canım malzemeleri not ediyorum bir kenara :)

Benim saçım hem çok yağlı hem ince telli hemde röfleli :KK8:
acaba bende kullansam faydası olur mu iyice yıprandı saçlarım kırıklarla doldu :KK5:

Benim saçım hem çok yağlı hem ince telli hemde röfleli :KK8:
acaba bende kullansam faydası olur mu iyice yıprandı saçlarım kırıklarla doldu :KK5:

Muhakkak kullan :KK34::KK34::KK34:
Faydası çokkkk sipariş üstüne sipariş alıyorum şampuanı yapmam için ama şu an uğraşacak zamanım yok onunla kendime ancak yapıyorum. :KK53:

evett bu karısımın bıraz farklısını bende yapmıstım ben sarımsak cam terebentın yagı badem yagı bıraz bal ve bemıks ampul katmıstım gercektende sacları acayıp cogaltıyo ve guclendırıyo bıde ben saf olsun dıye bebek sampuanına yapmıstım kokusu bıraz:KK25::KK25::KK25: ama saclar acayıp canlanıyo yaz gecsın gene yapıcam mutlaka:21::21::21::21:

bende sampuanımı sarımsak rendeleyıp cam yagı katmıstım 2 aydır falan kullanıyorum saımsak ıslakken kokouyor ama kuruyunca gecıyor ama senın bu tafınıde deneyecegım benım saclarım yanları resmen kel ordan sac cıkarmya calısıyorum umarım ıyı gelır

Merhaba arkadaşlar...
Bu da benim saç uzama serüvenimin konusu olsun dedim...
Kel kuzenime bile saç çıkarınca fırsat bu fırsat dedim herkes yararlansın istedim kendimin zaten gayet memnun kalıp kırıklarını aldırmaya bile kıyamadığı saçı olunca herkesin olsun istedim ve buradayımmm :KK8:
GEREKLİ MALZEMELER:
5 Diş sarımsak
Süt ( yarım çay bardağı)
1 kapak menekşe yağı
1 kapak sarımsak yağı
1 kapak yılan yağı
1 kapak badem yağı
1 adet evigen kapsül
İşte bu kadar :KK3:

S diş sarmısağı sütte bir taşım kaynatın. Sonra hemen alın ezin ya da rendeleyin (nasıl isterseniz) ve şampuanınıza 1 kapak menekşe yağı, 1 kapak sarımsak yağı, 1 kapak yılan yağı, 1 kapak badem yağı, 1 adet evigen kapsülünü ekleyin sallayın ve kullanıma başlayın...
Hazır :emir_bebek:
Saçta 5 ila 10 dakika arası tutup yıkayın... 2. şampuan da kullanmanızı öneririm... Özellikle ilk zamanlar malum sarımsak yağı güzel kokmuyor pek.
İşte bendeki değişimleri :KK3:
5 ay içinde saçımda gözle görülür fazlalaşma ve uzama oldu... :KK12:
Özellikle gürleşmeisni isteyen arkadaşlarım rahatlıkla kullanabilirler... :KK16:
Hey Mahsül sen de :KK15:
imagerjox.jpg

Ilk normal sampuan yapip sonra ikincisine mi bu karisimin uygulandigi sampuan yapilacak canim?

X