genç görünümün sırrı

dermaroller bir çeşit aparat. cilt gençleştirme ve leke tedavisinde kullanılıyor. cildimde gençlikten kalma lekelerim vardı. bir arkadaşım önerdi kullandım. internette gittigidiyordan almıştım. 40 lira gibi. ancak tek başına çözüm değil. kullandıgın bir kremi söz konusu yerde yedirmek için dermaroller iyi bir yöntem. salonlarda 100 150 tl diyorlarmış, ama söylemesi benden hiç bir farkı yok en ucuzunu almanı tavsiye ederim, ufak ufak iğneler vardr roller da bu iğnelerin boyları var. sana tavsiyem 0,50 mm yada 1 mm olanı al fazlası biraz can yakıyor. :44::44::44::44:

verdiğin bilgiler için teşekkür ederim kendime hayret ettim bugüne kadar nasıl duşmadım bu bu aleti bi kaç video ve yorum okudum ve herkes oldukça memnun kafama yatmadı değil ama yüzde dolgunluk mu sağlıyor yüzü inceltiyor mu o kısmını pek anlamadım göz çevresine dolgunluk veriyormuş yüzde nasıl etki eder acaba sen ne zaman başladın ne kadar sürede bi yapıyorsun ve krem olarak ne kullanıyorsun??

Ben prp yaptırdım param boşa gitti hatta benimle yaptıran arkadaşıma da fayda etmedi göz altı dolgusu yaptırdım göz altlarım şiş kedi gibi gezdim 3 ay içinde eridi sadece yanak dolgusu iyi ama. Oda 4 ay içinde eriyor Yani prp hiç tavsiye etmem

Ben prp yaptırdım param boşa gitti hatta benimle yaptıran arkadaşıma da fayda etmedi göz altı dolgusu yaptırdım göz altlarım şiş kedi gibi gezdim 3 ay içinde eridi sadece yanak dolgusu iyi ama. Oda 4 ay içinde eriyor Yani prp hiç tavsiye etmem

Mrb kaç seans prp yaptırdınız ve yapan kişi plastik cerrah mı doktor mmesleği ne? Ayrıca kaç ay oldu yaptıralı?sonuç alamayanları okuyunca yaptırmaya cayıyorum. Cevap verrsenz sevnrm

herşeyin doğalını kullanırsan genç bir cilde sahip olabilirsin...

arkadaşlar çok araştırdım. genç görünüm için yüz kaslarını çalıştıran alet kullanmak lazım. göz çevfresi, burun kenarları, kaş düşüklüğü, gıdı ve yanak sarkması vs gerilmesini sağlıyor.

neyse... bunu yapan çok alet var. birkaçını sayayım : face toner, rio 60 second face lift, elevate facial toner, Slendertone Face vs

ben amazondan yeni aldım rio yu. 66 sterlin ama kargoyla 265 tl oldu. + 50 tl gümrük vergisi. Türkiyede 450 tl. 150 tl kardayım :KK70:

kullanmaya başladım. 34 yaşındayım ve elbette kırışıklıklar göz ve yanakta mevcut.

ne olacak bilmiyorum. ama kk gibi başka bir sitenin forumunda kullanalar 10 yaş genç gösteriyorum diyor.

krem almaktan iyidir dedim. bunu da peeling ve ucuz olan flavo-c srumla destekledik mi 20 yaş olurum diyorum. ne dersiniz:KK70:

canım selam,
ben de ne zamandır bu cihazı almayı düşünüyorum
e-bay da buldum ama 75 usd dan fazla olursa gümrüğe takılır diyorlar, sen nasıl alabilmiştin acaba özelden ya da burdan msj atabilirsen çok sevinirim, ya da kendi cihazını satmayı düşünürsen ona da talip olabilirim, tabii kullanmıyorsan :)

rio 60 second face lift yüz kaslarını çalıştırıyormuş alan kullanan var mı? lütfen çene kontürüm bozulmaya başladı.alıpta çöpe atmak istemiyorum

kızlar ben 4 ay kullandım yüzüm zayıfladı kaşık kadar kaldı ve sarkma hiç geçmedi.Anlıyacağınız hiç memnun kalmadım.hergün kullandım bu aleti boşuna para harcamayın derim.illada kullanmak isteyene satabilirim ingiltereden getirttim 5oo tl.

ama yüzüm çok kilolu diyenler yüzümün zayıflamasını istiyorum diyenlere kesinlikle tavsiye ederim. ben çene yanındaki sarkma için almıştım

ama yüzüm çok kilolu diyenler yüzümün zayıflamasını istiyorum diyenlere kesinlikle tavsiye ederim. ben çene yanındaki sarkma için almıştım
Merhaba
Ciltteki kırışıklıklar ve sarkmalar için.Zeitgard 2 cihazını arattırın YouTube da. Kullanımı kolay ve sonuçları etkili.

Rio yu bana satabilecek veya Türkiye den temin edebileceğim güvenilir bir yer var mı yardımcı olur musunuz?

X