bunalımdayım meltem hanım

A

ayçiçeği

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ayçiçeği
benim derdim kız kardeşim şu an evini terk etmek üzere ve benim kalbim stresten durdu duracak o kadar kötüyümki .meltem hanımcım kardeşim benim yanımda kalırken o zaatla tanışıyor bana biraz çıtlattı olmaz dedim nedeni çok farklı kültürlerimiz o dinlemedi ve gitti biz hoş gördük ailece yeterki onlar geçinsin dedik ama maalesef aklınıza getirebileceginiz her türlü hakaret dayak aşşağılama var .2 tanede çocuğu var bu çocuklar olmadan gel dedik yapmadı korktu ananı vururum babanı vururum çocukları vermem o kadar pasifki yani meltem hanımcım kendi hayatını yaktı bizimkinide mahvetti açıyor telefon abla öyle yaptı böyle dedi siz benim halimi düşünün 6 ay öncede babamı kaybettim onamı yanayım bu kızın üzüntüsünden kaybettik babamı hastahanede yannında kalmaya bile salmadı kocası .bazen bana yükleniyorlar ben sahip çıkamamışım ben ve eşim suçlanıyoruz . yani meltem hanımcım işin özü ben şu durumda ben bu işkenceleri bu hakaretleri yapana değil çekene kızıyorum beni öldürcekmiş öldürsün bakalım insan öldürmek okadar kolaymı çocukları vermem diyor biri 10 diğeri 5 yaşında öyle bir belaya çattıkki gecem yok gündüzüm yok anti debrasan haplarını içiyorum unutmak için siz bana ne önerirsiniz şimdiden teşekkürler

• Konu Sahibi ayçiçeği
bence bir a once polise gidin konusmalarini kasede ceksin gizlice.Boyle konusan birine zaten mahkeme cocuk falan vermez.kacin ev sehir degisin.sizi bulamasin rahat yasayin.degil cocuklari vermemek omur boyu boyle konustugu icin esas o goremez cocuklari yeter ki polise ispat edin kasetle neler soyledigini.ama cok uzaga yerlesin belki de dediklerini de yapabilir.sizi bulamamali.

• Konu Sahibi ayçiçeği
bence bir a once polise gidin konusmalarini kasede ceksin gizlice.Boyle konusan birine zaten mahkeme cocuk falan vermez.kacin ev sehir degisin.sizi bulamasin rahat yasayin.degil cocuklari vermemek omur boyu boyle konustugu icin esas o goremez cocuklari yeter ki polise ispat edin kasetle neler soyledigini.ama cok uzaga yerlesin belki de dediklerini de yapabilir.sizi bulamamali.
o kaset işi belki olur ama ev değiştirme imkansız eşim asla bunu kabul etmez o kim ki ben ondan korkup kaçayım diyor ne bileyim işte beklemedeyiz erkeklerin başı belaya girecek diye korkuyorum çocuklar babadan nefret ediyor aslında bir çocuk için ne feci bir durum ama elimden birşey gelmiyor bu beni kahrediyor vaktini ayırıp yazdığın için çok teşekkür ederim

• Konu Sahibi ayçiçeği
Merhaba Ayçiceği, böyle bir durumda adli mercilerden yardım almalısınız. Savcılığa kardeşinizin kocası hakkında sizi ölümle tehdit etmekten müracaat edin. İspatlamak için belgeye ihtiyacınız olacaktır. Bu yönde hareket edin. Kardeşinizin durumuna gelince, kendisi şikayetçi olmalı. KArdeşiniz de savcılığa şikayette bulunursa, evin belirli bir mesafesine yaklaşma yasağı getirirler kocasına. Çözüm mü? Riskleri elbette ki var. Ancak kardeşiniz yaşamı ile ilgili bir karar vermeli ve uygulamalı. Hukuk ve kadın sığınma evleri bu konumda olanlara yardımcı olur.
Kolay gelsin, zor bir durum.
Sağlıkla kalın,

• Konu Sahibi ayçiçeği
insanın canı bazen hıc yasamak ıstemez ya ben o durumdayım cok calıstıgım halde kpss puanım iyi degıl belırsızlık basarısızlık benı olduruyor hıc bıseyden zevk almıyorum kımse anlamıyo benı

• Konu Sahibi ayçiçeği
Alfi, hadi silkinip gelin kendinize. Böyle durumlarda (her durumda değil) depresyona girmek de girmemek de sizin elinizde. Kendinizi bırakır ve hayata küserseniz, depresyona girersiniz ve tedavi olmanız gerekir. Savaşırsanız, kendinize inanırsanız, hemen her şeyin üstesinden gelirsiniz.
Sağlıkla kalın,

• Konu Sahibi ayçiçeği
Merhaba Ayçiceği, böyle bir durumda adli mercilerden yardım almalısınız. Savcılığa kardeşinizin kocası hakkında sizi ölümle tehdit etmekten müracaat edin. İspatlamak için belgeye ihtiyacınız olacaktır. Bu yönde hareket edin. Kardeşinizin durumuna gelince, kendisi şikayetçi olmalı. KArdeşiniz de savcılığa şikayette bulunursa, evin belirli bir mesafesine yaklaşma yasağı getirirler kocasına. Çözüm mü? Riskleri elbette ki var. Ancak kardeşiniz yaşamı ile ilgili bir karar vermeli ve uygulamalı. Hukuk ve kadın sığınma evleri bu konumda olanlara yardımcı olur.
Kolay gelsin, zor bir durum.
Sağlıkla kalın,

meltem hanımcım önerileriniz için çok teşekkür ederim biz bir şeyleri başlama arefesinin telaşı ve endişesi içindeyiz ama artık başlama zamanı geldi hep 2 yavrunun büyümesini bekledi kardeşim hakkımızda hayırlısı çok sağolun

X