ayran diyeti

Benim yakın bir arkadaşım ayranla şöyle diyet yapıyordu: her öğünden önce 2 bardak ayran içiyordu, midesi dolduğundan yemeği azıcık yiyordu.gün içinde de acıkırsa yine ayran içiyordu.ne zaman birkaç kilo aldığını farketse verene kadar böyle beslenirdi.bu şekilde yapıldığında sağlıklı olduğunu düşünüyorum, ama ne yazık ki hiç sevmem ayranı.

bu diyet rusya ve ukraynada da baya yapılan bir diyet,oradaki arkadaşlarımdan duymustum.hatta oradakıler katı seylerde yemıyordu..sadece ayran.bence vucudu temızlemek için güzel bir detoks.ama bır hafta dayanabılrmyım hıc fıkrım yok.bir de dış gorunuste degısıklık oldu mu ben bunu merak ettım? :44:

[QUOTEbuguntellidon, post: 29571367, member: 463842"]merhaba kızlar
geçen haftadan beri ayran diyeti yapıyorum ve sonuçlar mükemmel
hazır yaz da yaklaşıyorken sizinle de paylaşayım sonuçları ööğreneyim dedim...
eweeet şimdi geliyoruz diyet listesine

ilk gün:
sabah
3 bardak ayran

öğle:
3 bardak ayran

akşam:
3 bardak ayran+1 porsiyon ızgara ya da haşlanmış tavuk

ikinci gün:
sabah:
3 bardak ayran

öğle:
2 bardak ayran

akşam:
1 bardak ayran+ sınırsız meyve

3. gün
sabah:
2 bardak ayran

öğle:
2 bardak ayran

akşam:
1 bardak ayran+sınırsız sebze (çiğ yenecek ya da tuzsuz haşlanarak da tüketilebilinir)

4.gün
sabah:
2 bardak ayran

öğle:
2 bardak ayran

akşam:
1 bardak ayran + sınırsız patlamış mısır (tuzsuz)

5. gün
sabah
2 bardak ayran

öğle
2 bardak ayran

akşam
1 bardak ayran+sınırsız soda

6. gün
sabah
2 bardak ayran

öğle
2 bardak ayran

akşam
1 bardak ayran+sınırsız bitki çayı

7. gün
sabah
2 bardak ayran

öğle
2 bardak ayran

akşam
1 bardak ayran+sınırsız çorba

eweeet kızlaar bu diyet ağır bir diyet olduğundan ayda sadece 1 hafta uygulanmaktadır.aslında ben ilk 2 günden sonra hiç zorlanmadım çünkü bünye alışıor bir yerden sonra açlığa.gelgelelim sonucuna bir haftada taaaam 4.5 kilo verdim inanılır gibi değil bu diyet tam 3 5 kilo fazlası olan hanımlarımız için biçilmiş bir kaftan sadece bir hafta dişinizi sıkarak kilolarınızdan kurtulabiliyorsunuz.ben çok beğendiğim için paylaşıyım dedim umarım beenirsiniz şimdiden öpüldünüz :)))[/QUOTE]
Bende bugu

Ayranı hazır alsak sakıncası olur mu evde yapılma sevmiyorum da ben. Ayrıca diyet ağır baya sabah ayran yerine protein ağırlıklı bir kahvaltı olabilir diye düşünüyorum peynir, yumurta gibi.

Ben göremedim canım da :) O zaman güzel bol protein iyi , çabuk kilo verdiriyor. Bir de akşamlara bir çay bardağı ceviz ya da fındık eklenebilir.

Canim ya benim ayran diyetimdevsabah yumurta peynirvide sebze var ama burada göremedim.sana var dedim ama

X