ayran diyeti

dantellidon

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
27 Mart 2013
59
7
merhaba kızlar
geçen haftadan beri ayran diyeti yapıyorum ve sonuçlar mükemmel
hazır yaz da yaklaşıyorken sizinle de paylaşayım sonuçları ööğreneyim dedim...
eweeet şimdi geliyoruz diyet listesine

ilk gün:
sabah
3 bardak ayran

öğle:
3 bardak ayran

akşam:
3 bardak ayran+1 porsiyon ızgara ya da haşlanmış tavuk

ikinci gün:
sabah:
3 bardak ayran

öğle:
2 bardak ayran

akşam:
1 bardak ayran+ sınırsız meyve

3. gün
sabah:
2 bardak ayran

öğle:
2 bardak ayran

akşam:
1 bardak ayran+sınırsız sebze (çiğ yenecek ya da tuzsuz haşlanarak da tüketilebilinir)

4.gün
sabah:
2 bardak ayran

öğle:
2 bardak ayran

akşam:
1 bardak ayran + sınırsız patlamış mısır (tuzsuz)

5. gün
sabah
2 bardak ayran

öğle
2 bardak ayran

akşam
1 bardak ayran+sınırsız soda

6. gün
sabah
2 bardak ayran

öğle
2 bardak ayran

akşam
1 bardak ayran+sınırsız bitki çayı

7. gün
sabah
2 bardak ayran

öğle
2 bardak ayran

akşam
1 bardak ayran+sınırsız çorba

eweeet kızlaar bu diyet ağır bir diyet olduğundan ayda sadece 1 hafta uygulanmaktadır.aslında ben ilk 2 günden sonra hiç zorlanmadım çünkü bünye alışıor bir yerden sonra açlığa.gelgelelim sonucuna bir haftada taaaam 4.5 kilo verdim inanılır gibi değil bu diyet tam 3 5 kilo fazlası olan hanımlarımız için biçilmiş bir kaftan sadece bir hafta dişinizi sıkarak kilolarınızdan kurtulabiliyorsunuz.ben çok beğendiğim için paylaşıyım dedim umarım beenirsiniz şimdiden öpüldünüz :)))

Böyle diyet mi olur çok sağlıksız umarım kimse dikkate alıp yapmaz bunu ki siz de yapmayın Allah korusun kilo vereceğim diye sağlınğınızdan olmayın.

yok kız aslında bu diyet biraz da toksinlerden arınmak için o yüzden öğünlerde pek fazla çeşitlilik yok.zaten ayda 1 hafta uyguluyorsun eğer devamını getirmek istersen bir sonraki ayı beklemelisin yani tabi o aradaki 3 hafta yediğine içtiğine de dikkat etmelisin formunu korumalısın yani.ben şu an 7. gündeyim ve her şey yolunda gitti

1 hafta zor ama 2-3 gün yapılabilr sen iyi dayanmışsın tebrikler

1.gün: 1 bardak ayran
2.gün: 1 bardak ayran
3.gün: 1 bardak ayran
4.gün: 1 bardak ayran
5.gün: 1 bardak ayran
6.gün: 1 bardak ayran
7.gün: 1 bardak ayran
8.gün: 1 bardak ayran
9.gün: 1 bardak ayran
10.gün: 1 bardak ayran

VEEEEEEEE SONUÇ MÜKEMMEL KIZLARRRRR BU DİYETİ YAPTIĞINIZDA SADECE ZAYIFLAMIYORSUNUZ! AYNI ZAMANDA AÇLIKTAN ÖLÜYORSUNUZ NE KADAR GÜZEL DEĞİL Mİ HAHAHA GEREKSİZ. DUKAN DİYETİ BİLE İNSANI HASTANELİK EDİYO YAPMAYIN ŞÖYLE ŞEYLER. AYRICA YOĞURT BAĞIRSAKLARI ÇOK ÇALIŞTIRIR TUVALETTEN ÇIKMADIĞINIZ İÇİN ZAYIFLARSINIZ

ben bu diyeti yapsam bir haftada daha çok kilo veririm ama ayranın üstüne sodayı içene helal olsun. detoks gibi bişy ama yapabileceğimi sanmıyorum sağlıksız gibi geldi zaten

bence kilo verme durduysa 2 gün denenebilir hadi arkadaşlar yapmayın canımız sıkıldığında sanki çok mu yiyoruz bence denenebilir

bencede denenebılır sonucta bır ay yapmıyoruz ıkı hafta 3kılosundan kurtulmak ısteyenler heralde ıkı haftada ölmezler gıbıme gelıyor.. Ayranıda cok severım ya ama tuzsuz pek ıcemem o yuzden bana gore degıl :KK70:

yarıın başlıyoruuuum........ bu hafta benim haftam olacak.... sonuna kadar direnicem bakalım.....

Selaam,

ben buraya yazdığımı unuttum gitti yaa... neyse eviit.... 72.1 e indim 73.7 den.... başlangıç için iyi gibi..... sporda yapmaya çalışıyorum kendimce... ama bir hafta önce yolda düştüm ayak bileğim değişik bir şekil aldı doktor fobimden doktorada gitmedim... hayatımın en uzun haftasıydı neyseki düzeldi çok şükür... şimdi dikkatli dikkatli spor yapmaya da başladım.... bakalım ilk hedef ay sonuna kadar 70 in altına inmek.... yavaş yavaş acele yok.... çabuk verdiklerim çabuk geliveriyor..... hem de misliyle... Allah yardımcımız olsun.... ne zor şey kilo vermek... ömrümü yedi şu kilolar....

merhaba kızlar
geçen haftadan beri ayran diyeti yapıyorum ve sonuçlar mükemmel
hazır yaz da yaklaşıyorken sizinle de paylaşayım sonuçları ööğreneyim dedim...
eweeet şimdi geliyoruz diyet listesine

ilk gün:
sabah
3 bardak ayran

öğle:
3 bardak ayran

akşam:
3 bardak ayran+1 porsiyon ızgara ya da haşlanmış tavuk

ikinci gün:
sabah:
3 bardak ayran

öğle:
2 bardak ayran

akşam:
1 bardak ayran+ sınırsız meyve

3. gün
sabah:
2 bardak ayran

öğle:
2 bardak ayran

akşam:
1 bardak ayran+sınırsız sebze (çiğ yenecek ya da tuzsuz haşlanarak da tüketilebilinir)

4.gün
sabah:
2 bardak ayran

öğle:
2 bardak ayran

akşam:
1 bardak ayran + sınırsız patlamış mısır (tuzsuz)

5. gün
sabah
2 bardak ayran

öğle
2 bardak ayran

akşam
1 bardak ayran+sınırsız soda

6. gün
sabah
2 bardak ayran

öğle
2 bardak ayran

akşam
1 bardak ayran+sınırsız bitki çayı

7. gün
sabah
2 bardak ayran

öğle
2 bardak ayran

akşam
1 bardak ayran+sınırsız çorba

eweeet kızlaar bu diyet ağır bir diyet olduğundan ayda sadece 1 hafta uygulanmaktadır.aslında ben ilk 2 günden sonra hiç zorlanmadım çünkü bünye alışıor bir yerden sonra açlığa.gelgelelim sonucuna bir haftada taaaam 4.5 kilo verdim inanılır gibi değil bu diyet tam 3 5 kilo fazlası olan hanımlarımız için biçilmiş bir kaftan sadece bir hafta dişinizi sıkarak kilolarınızdan kurtulabiliyorsunuz.ben çok beğendiğim için paylaşıyım dedim umarım beenirsiniz şimdiden öpüldünüz :)))

o kadar ayran ıcıp uykuya nasıl dırenecez acep :d

X