Hayıt Otu /Tohumu... Hamile kalma paylaşım alanı?

canim hayit otunu hormon bozuklugun icin mi kullaniyorsun? demek istedigim adetlerin duzgunse neden hayit kullanip dogru olan hormnon dengeni bozuyorsun ki? ben kullandim 46 gunde adet oldum. biraktim.

kullanıp da olumlu etkisini gören var mı bu meyvenin(gebelik için)ya da doktoruna danışan var mı ne dedi bu konuda anlatırsanız sevinirim hem merak edenler de faydalanmış olur yazılarınızdan.meyve hakkında merak ettikleriniz için şu adresi inceleyebilirsiniz bu arada...
www.bitkisel-tedavi.com/hayit.htm

merhaba canım ben varım tabi önce ALLAHIN izni ile ben yalnız meyvesini değilde otunu kullanıdm 2 ay boyunca hiç bırakmadan kullandım günde 2 kere içtim..benim hormonlarım bozuktu alt üst durumdaydı ve pko vardı tüp bebekle bile zor görünüyor dedi doktorumuz ama ben 2 ay bu otu kullandıktan sonra kendiliğimden hamile kaldım..darısı başına senin problem nedir...

merhaba canım ben varım tabi önce ALLAHIN izni ile ben yalnız meyvesini değilde otunu kullanıdm 2 ay boyunca hiç bırakmadan kullandım günde 2 kere içtim..benim hormonlarım bozuktu alt üst durumdaydı ve pko vardı tüp bebekle bile zor görünüyor dedi doktorumuz ama ben 2 ay bu otu kullandıktan sonra kendiliğimden hamile kaldım..darısı başına senin problem nedir...
canım benim bende de aşırı derecede adet düzensizliği var.birkaç ay düzeliyo sonra tekrar bozuluyo ayrıca yumurtam olgunlaşmıyor.yumurta olgunlaşmayıca da kendiliğinden olmuyor anlayacağın.yumurta uyarıcı haplar da işe yaramadı.şimdi yeni tedaviler başlıcak.yanlız önce rahim filmi ve spermiyogram istedi şu an adet görmek için hap kullanıyorum.bitince film çektireceğim.inşallah tüplerim tıkalı çıkmazsa sorun sadece yumurtadaysa çözeriz dedi doktor ama bilmiyorum.ben senin müjdeli haberlerini okumuştum daha önce canım ama hayıt ile kaldığını bilmiyodum.peki aktardan mı aldın? nasıl temin edebilirim ve nasıl,ne zaman kullanacağım bilgi vereblir misin biraz bana.bu arada allah analı babalı büyütsün şimdiden sana bağışlasın.opt

anlatayım canım ben ne aşamalardan geçtim 1 sene boyunca aşılama dahi yapıldı rahim filmi çekildi ama tek tüpüm tıkalı çıktı ama Rabbim ol deyince oldu işte.. sanırım seninde pko var benimde yumurtam olgulaşmıyordu göbekten iğne bile vurundum 10 gün ama büyümedi malesef..ben hayıtla beraber çörekotu tarçın ve bal karışımıda kullandım onunda yumurtayı geliştirdiğini söylediler gerçektende ben hamile kaldığım ay yumurtladığımı hissettim:) hayıtı aktardan aldım bana düzenli kullanmamı söyledi aktarcı gerçektende hiç aksatmadan tembellik yapmadan 2 ay kullandım hamile kalmasaydım 1 sene kullanmayı düşünüyordum hayıt otunu su ısıtıyorum 1 su bardağı kadar sonra cezveye 1 çay kaşığı hayıt tohumu koydum sonra kaynamış suyu döktüm 15 dk dinlendirdim aç karnı içtim yalnız ağzı açık kalmayacak şekilde dinlendirdim günde 2 kez sabah akşam içtim bu kadar birde hiç stres yapmadım nede olsa olmuyor bebeğim dedim bari kendimi tdavi edeyim dedim ama inanamadım hamileydim YÜCE RABBİM tez zamnada sanada yaşatsın bu güel duyguyu sornak istediğin başka bişey varsa cevaplarm caım..seni o kadar iyi anlıyorum ki burdaki her hamile haberinde umutlanıyordum..bende burda bir arkadaştan duymuştum oda 5 ay kullanmış ve hamile kalmıi ama çörekotu bal karışımınıda ihmal etme oda umurtalıkları gliştiriyor gerçektende onuda 3 öğün 1 tatlı şaığı yuttum :)

anlatayım canım ben ne aşamalardan geçtim 1 sene boyunca aşılama dahi yapıldı rahim filmi çekildi ama tek tüpüm tıkalı çıktı ama Rabbim ol deyince oldu işte.. sanırım seninde pko var benimde yumurtam olgulaşmıyordu göbekten iğne bile vurundum 10 gün ama büyümedi malesef..ben hayıtla beraber çörekotu tarçın ve bal karışımıda kullandım onunda yumurtayı geliştirdiğini söylediler gerçektende ben hamile kaldığım ay yumurtladığımı hissettim:) hayıtı aktardan aldım bana düzenli kullanmamı söyledi aktarcı gerçektende hiç aksatmadan tembellik yapmadan 2 ay kullandım hamile kalmasaydım 1 sene kullanmayı düşünüyordum hayıt otunu su ısıtıyorum 1 su bardağı kadar sonra cezveye 1 çay kaşığı hayıt tohumu koydum sonra kaynamış suyu döktüm 15 dk dinlendirdim aç karnı içtim yalnız ağzı açık kalmayacak şekilde dinlendirdim günde 2 kez sabah akşam içtim bu kadar birde hiç stres yapmadım nede olsa olmuyor bebeğim dedim bari kendimi tdavi edeyim dedim ama inanamadım hamileydim YÜCE RABBİM tez zamnada sanada yaşatsın bu güel duyguyu sornak istediğin başka bişey varsa cevaplarm caım..seni o kadar iyi anlıyorum ki burdaki her hamile haberinde umutlanıyordum..bende burda bir arkadaştan duymuştum oda 5 ay kullanmış ve hamile kalmıi ama çörekotu bal karışımınıda ihmal etme oda umurtalıkları gliştiriyor gerçektende onuda 3 öğün 1 tatlı şaığı yuttum :)

gülüm iğneleri devlet ödüyor mu?doktor pahalı olduğunu söyledi?nekadar süre vuruldun kaç tane?bir de zor oluyor mu vurulması ?ne bileyim göbek yani bu sonuçta?peki, işe giderken nasıl yaptırdın iğneleri?bilgilerin için sağol..........

gülüm iğneleri devlet ödüyor mu?doktor pahalı olduğunu söyledi?nekadar süre vuruldun kaç tane?bir de zor oluyor mu vurulması ?ne bileyim göbek yani bu sonuçta?peki, işe giderken nasıl yaptırdın iğneleri?bilgilerin için sağol..........
pardon çalışmıyodun d,imi?

yok canım bn çalışmıyorum...
hiç zor değil ucu o kadar ince ki hissetmiyorsun ben kendim vurdum bazende eşim vurdu bende ilk başlarda korkmuştum ama sanıldığı gibi değil yani evet iğneler oldukça pahalı devlet büyük bir kızmını karşıladı ama biz yine 300 milyon ödedik malesef gerçek fiyatı 1,5 milyarmış..ben 1 hafta vuruldum canım iğneyi veya 8-9 gün tam hatırlayamıyorum aşılama yapılacağı zaman vurulmuştum..

arkadaşlar benim adet düzensizliğim var.dr pcolu olmadığımı söylüyor.7 aydır bebek istiyoruz.3 ay adet düzenleyici kullandım.hap bitince yine düzensizlik başladı.umutsuzluğa kapılıyorum artık moralim çok bozuk.
hayt tohumunu denemek istiyorum ama adet olana kadar kullanabili miyim? lütfen bu konuda bilgisi olan varsa yazsın çok teşekürler:1shok:

Selam canim hayit tohumunu adetin ilk günü içmeye başlayip 14. Gün birakmak gerekiyor daha fazlasi yumurtlamyi etkiliyormuş canim

Pcos hastasıyım bende burada yazılanları okuduktan sonra aldım hemen hayıt tohumu ama gerçekten çok acı ve zor içiliyor.3 gün oldu başlayalı umarım iyi gelir.

arkadaşlar bende prolaktin hormon yüksekliğinden doktorun verdiği dostinex ilaçını kullanıyorum.
hayıt suyuda aldım..
ikisini aynı anda kullansam bi sakınca olur mu sizce??

Ben de pko hastasıyım yazılanların hemen hemen hepsini okudum, ben de yarın hayıt suyu alıp içmeye başlamayı düşünüyorum inşallah faydalı olur, daha önce 7 ay kadar yasmin kullanmıştım bu süre içinde adetlerim düzenliydi ama bırakınca yine düzensiz, farklı yan etkileri olduğu için artık kullanmak istemiyorum bundan sonra bitkilerle çözüm aramaya karar verdim, bu arada konu hakkında bilgi verenlere de çok tşkler.

Kızlar bende pkoluyum ve üç gündür içiyorum ama tohumu ezmekte biraz zorlanıyorum. Un haline gelmiyor, bazıları bütün bütün kalıyor. Siz nasıl başarıyorsunuz bu tohumları kırmayı?

ilk defa içtim bu otu boğazımı cok yatkı. dünden beri hala acıyo bogazım acaba yan etkisi mi. bide cok acı öle böle deil. zaten yarısında döktüm . nabcam ben yaaa

Evet ya ben de ilk defa dün akşam içtim hayıt tohumunu demleyerek benim de boğazımı çok yaktı ve bende de şu an hala bi ağrı var, galiba yan etkisiCADIARZU

ben bir haftadır içiyorum hayıtı ilk gün midem baya bi yanmış ağrımıştı ama alıştı galiba artık bi şey olmuyo ama benim göğüslerimde dokunca hafif bi ağrı var acaba hayıttan mı adet dönemim de değilkafamçokkarıştı

merhaba arkadaşlar..3 aydır adet düzenim bozulmuştu bu ayın başında hayıt suyu kullandım ondan mı bilmiorum amaa adetim düzene girdi tam 28 gün sonra başladı...benmde gögüslerimde sızlama var şuan adetliyim amaa normalde olmazdı böyle bişey hayıttan kaynaklanıoo olbilir ...

Benimde şaşirdi adetlerim içmel için cesaretim yok bu tür bitkilere

eşim bir deneyeklim belkide fayda olur diyor ama bakalim inşallah başlarim..

valla bence en güvenilir yol otlar ilaçların içinde de bu otları kullanıyolar ve yanında bir sürü zararlı madde de bonusu kaş yapiim derken göz çıkarıyolar ama otlar mucize gibihihoyyyt

hayıt ağacını bilirim tohumunun dışardan uygulandığında sedef hastalığına iyi geldiğini duymuştum

X