Hayıt Otu /Tohumu... Hamile kalma paylaşım alanı?

walla kafam karma karışık Arkadaşlar Allah rızası için ya boşu boşuna içmelyelim sonra
ben diğer başlıklarda hiç ezdirmeli die bişe okumadım

bilen varsa anlatsın nasıl içiyosunuz bu hayıt tohumunu?

walla kafam karma karışık Arkadaşlar Allah rızası için ya boşu boşuna içmelyelim sonra
ben diğer başlıklarda hiç ezdirmeli die bişe okumadım

bilen varsa anlatsın nasıl içiyosunuz bu hayıt tohumunu?

bak araştır her yerde böyle yazar anlattığım gibi ezmedende içenler var ama ezilince daha etkilidir kokusu artıyor çünkü bak dene ezmeden iç o zaman sen. ama sıcak için diyor her yerde. ve kaynatmayında deniyor. benim bir topiğim var oradaki herkes böyle ypıp içiyor ayrıca. artık sen bilirsin nasıl istersen öyle iç...a.s

tamam arkadaşım ben de öyle yapayım artık
ne bileyim diğer başlıklarda öyle okudum kusura bakma
sen bilmiyosun falan die değil
bende bundan sonra böyle içeyim.
peki süzdürüp mü içiyosun yoksa tanelerini de içiyo musun?

tamam arkadaşım ben de öyle yapayım artık
ne bileyim diğer başlıklarda öyle okudum kusura bakma
sen bilmiyosun falan die değil
bende bundan sonra böyle içeyim.
peki süzdürüp mü içiyosun yoksa tanelerini de içiyo musun?

yok canım bizim arkadaşlar süzekli kupalar var ya hani onda yapıyor tohumlarını atıyor sonrada ben almadım henüz onlardan bardakta demliyorum üzerine çıkıyor zaten o tohumlar kaşıkla toplayıp atıyorum üstünden. sadece suyunu iç yani. senin hormonlarında dengesizlikmi var neden içiyorsun sen bunu

evet prolaktin hormonum yüksek ve onun çaresi buymuş tabi ilaç da içiyorum
sağol yardımcı olduğun için
Allah hepimize şifa versin.
bişe daha soracam bu hayıtla birlikte ibrahim sraçoğlunun soğan kürünü sonrada incir kürünü kullansak bi zararı olur mu acaba?

evet prolaktin hormonum yüksek ve onun çaresi buymuş tabi ilaç da içiyorum
sağol yardımcı olduğun için
Allah hepimize şifa versin.
bişe daha soracam bu hayıtla birlikte ibrahim sraçoğlunun soğan kürünü sonrada incir kürünü kullansak bi zararı olur mu acaba?

valla bana sorarsan hiç bir kürü aynı anda deneme. ki incir kürü çoğuna zarar vermiş nesela şekerini çıkartmış pek çoğunun yumurtlama bozukluğun varsa içiyorlar onu. senin yumurtlaman nasıl? hem ibrahim saraçoğluna randevu almak için aramış bir arkadaşım 45 dk tlf da beklemiş en sonunda bağlamışlar sana randevu vereyim madem gel demiş bunun için bekledim cabası diyor üstünede eşinin aprmiyogram örneğini yollamak istemiş keçiboynuzu kürünüzü yaptım sizin değerleri nasıl deyince onlar yeterli değil buraya gelin siz demiş. o da diyorki her yerde bangır bangır bağırıyor tavan yapıyor bu kür diye şimdi yetersiz diyor kendi verdiği kürü.... yani para tuzağı bunlar. inanama her duyduğuna çok da takılma güzel arkadaşım bu tür şeylere işin özü bu. bol bol dua et doğru doktoru bul çünkü doktor çok çok önemli bilgisi ilgisi çok olan işini seven birini bul sen. sorununuda bilmiyorum ama... kaç yıllık evlisin kaç yaşındasın çocuk isteği ne zamandır bahset bari ona göre konuşalım. bu topic terkedilmiş aslında bugün sen ben takılmışız tesadüf :)))) ikimiz sohbet edip durduk.. çok uzatmışım :))

olur mu boşver edelim sohbet anca biz anlarız birbirimizi
benim tek sorunum prolaktin yüksek o da strese bağlı bir hormon stres yapmıcan
ve ilacla düşüyo diyolar ben 2 yıldır evliyim 6 aydır istiyoruz çocuk olmuyo olmayınca doktoro gittim bu sorun çıktı
şimdi tedavi görüyorum ama bebiş de olsun istiyorum biraz acele ediyorum sanırım
fıtratım da kaynaklanıyor.
dua ediyorum Allah herkese nasib etsin çocuk
.

olur mu boşver edelim sohbet anca biz anlarız birbirimizi
benim tek sorunum prolaktin yüksek o da strese bağlı bir hormon stres yapmıcan
ve ilacla düşüyo diyolar ben 2 yıldır evliyim 6 aydır istiyoruz çocuk olmuyo olmayınca doktoro gittim bu sorun çıktı
şimdi tedavi görüyorum ama bebiş de olsun istiyorum biraz acele ediyorum sanırım
fıtratım da kaynaklanıyor.
dua ediyorum Allah herkese nasib etsin çocuk
.

amiinn.. inşallah.. Rabbim tüm isteyenlere versin. 6 ay kısa zaman hormonların dengelenirse inşallah kalırsın bence. yaşın kaçtı bu arada yaş sorunun yoktur umarım.

25 yaşındayım,
6 ay kısa evet herkes öle diyo ama gel sen ben benim gibi aceleciye sor :)
inş daha fazla bekletmez gelir yaaaa bebiş :KK43:

25 yaşındayım,
6 ay kısa evet herkes öle diyo ama gel sen ben benim gibi aceleciye sor :)
inş daha fazla bekletmez gelir yaaaa bebiş :KK43:

bak böyle acele edersen kendi kendine stresten olacak şeyi olmaz edersin söyleyim sana. yaşın çok genç. genel kontrollerinde de bir sorun yoksa daha ne istiyorsun. ben 37 yaşındayım ve 4 yıllık evliyim hiç gebe kalmadım ve hiç bir sorunumuz yok halbuki yaş gidiyor bu yüzden tüp bebeğe başladık. senin kadar şanslı olsam bugün kafamda zerre yer etmezdi bebek konusu sen evliliğinin tadını çıkart gez eğlen hayatını yaşa. o en uygun zamanda seni bulacaktır emin ol. her şeyin vakti saati var o bitkilerle falanda hiç uğraşma bu yaşta bunlarla uğraşıyorsan 6 ayda acele ediyorsan biz intihar edelim.herkes anne olmak ister bu en doğal hakkı ayrıca. fakat mantıklı hareket etmek lazım. bak çevrene şöyle bir neleri var ondan sonra bir daha düşün en bu işi... bana da kızma valla doğrusunu söyledim. sen hayattan zevk almaya bak doya doya. bu günlerini ileride arama sonra.

Söylediklerinin hepsinde çok haklısın arkadaşım, diyecek lafım yok,
Allah senin de yardımcın olsun,
ama işte insan nefsine biraz zor anlatıyo heleki olmayacağı korkusu sarınca
daha da geriliyo, artık bıraktım zaten yapacak bişe yok dua etmekten başka
stres yapınca gene olmuyo ben de stres yapmamaya çalışıyorum.

slm kızlar ben tüpbebek oldum sonuç negatif malesf şimdi hayıt tohumu kullanıyorum ben yumurtalıkların gelişimi için kullanıyorm birde yanında bal çörekotu tarçın karışımı yiyorum aranızda böyle kullanıp faydasını gören varmı.zemuszemus

slm kızlar ben tüpbebek oldum sonuç negatif malesf şimdi hayıt tohumu kullanıyorum ben yumurtalıkların gelişimi için kullanıyorm birde yanında bal çörekotu tarçın karışımı yiyorum aranızda böyle kullanıp faydasını gören varmı.zemuszemus

negatif olmasına üzüldüm. çok kişi duydum yalnız o kadar tedavi uğraş üstüne tüp bebek sonrasında kendiliğinden hamile kalanlar var. yeterki Rabbim ol desin hele o zaman gelsin. demek vakti değilmiş dimi..inşallah olur sende anne olursun.

bende şu an tüp bebek tedavisindeyim sen nereye yaptırmıştın bu arada.biraz bilgi verebilirmsin hangi aşamalardan geçtin yaş kaç evlilik süren gibi ona göre yorum yapayım bende. hayıtdan şifa gören pek çok insan var çağın hastalığı kısırlık maalesef şu an bana doktorum doğum kont. hapı verdi hani sende tecrübelisin bu konuda belki fikrinde vardır ben onu içiyorum hayıt da içiyorum ters etki yapması biraz kafamı kurcalıyor ama işte belki düzenler diye düşünmüştüm hala doğrumu yapıyorum emin değilim.bal+polen+arısütü aldım sürekli o saydığın her şey kendince şifası olan bitkiler yada baharatlar fakat senin sorunun ne tam olarak bilmiyoruz tüp bebek neden tutmadı peki? hani yanlış yapmamak lazım şifa arayalım derken int bilgi çöplüğü sonuçta bir yığın yanlış bilgiler var ve bizler ne duysak çare arar durumdayız. bu yönüyle dikkatli ol derim.

arkadaşlar ben hamileymişim ancak bebek düştü 1 haftalık mış
neyin etkisi oldu bilmiyorum parlodel ilacın mı hayıt suyunun mu bilmiyorum ama gitti bebek :KK43:

hayıt otu kadınlarda cinsel isteği arttırıcı etki yapar dedi geçende tv deki doktor. hormon seviyelerinde yükselmeye neden olurmuş.yan etkisi yoktur demiştibir de ,idrarla atılıyormuş fazlası.

arkadaşlar ben hamileymişim ancak bebek düştü 1 haftalık mış
neyin etkisi oldu bilmiyorum parlodel ilacın mı hayıt suyunun mu bilmiyorum ama gitti bebek :KK43:

çok üzüldüm.yine olur. demek kalabiliyorsun en azından bunu biliyorsun ve çok gençsin demek sağlıklı değilmiş bu embriyo zaten sağlıklı olsa asla düşmezdi. şu hayıta gelince çok içtinmi sen onu??? evet hamileler içmiyor bunu kesinlikle. adet düzenleyici dolayısıyle içinde hormonal eken maddeler var. ve gebelikte bu hormonlar farklı salgılanıyor
hayıt bunu düzenlemek için eşit seviyeye getirmeye çalışıyor halbuki bebek varken bazı hormonlar yüksek olmalı. tabiki hayıtın zararı var bence burda. hatta ben şu an doğ. kont. hapı kullanıyorum onu etkilemesinden bile korkum olduğu için sanırım 4 kez içtim ve bıraktım şimdi içmiyorum. burada her duyduğunuzu bilir bilmez uygulamayınız özellikle yaşı genç olanlar doğru doktorları bulun bunu unutmayın lütfen..kendi kendinize en büyük zararı vermeyin. her bünye her kısırlık sebebi farklıdır.bunu en iyi doktor takibi ile uzman işinin ehli hekim bilir.belkide hiç sorun yokken sırf zamanı değil diye acele edip sorunu kendimiz oluşturuyoruz bunu bir düşünün.

negatif olmasına üzüldüm. çok kişi duydum yalnız o kadar tedavi uğraş üstüne tüp bebek sonrasında kendiliğinden hamile kalanlar var. yeterki Rabbim ol desin hele o zaman gelsin. demek vakti değilmiş dimi..inşallah olur sende anne olursun.

bende şu an tüp bebek tedavisindeyim sen nereye yaptırmıştın bu arada.biraz bilgi verebilirmsin hangi aşamalardan geçtin yaş kaç evlilik süren gibi ona göre yorum yapayım bende. hayıtdan şifa gören pek çok insan var çağın hastalığı kısırlık maalesef şu an bana doktorum doğum kont. hapı verdi hani sende tecrübelisin bu konuda belki fikrinde vardır ben onu içiyorum hayıt da içiyorum ters etki yapması biraz kafamı kurcalıyor ama işte belki düzenler diye düşünmüştüm hala doğrumu yapıyorum emin değilim.bal+polen+arısütü aldım sürekli o saydığın her şey kendince şifası olan bitkiler yada baharatlar fakat senin sorunun ne tam olarak bilmiyoruz tüp bebek neden tutmadı peki? hani yanlış yapmamak lazım şifa arayalım derken int bilgi çöplüğü sonuçta bir yığın yanlış bilgiler var ve bizler ne duysak çare arar durumdayız. bu yönüyle dikkatli ol derim.

CANIM 29YAŞINDAYM 3 AŞILAMA 1TÜPBEBEKOLDUMDR.HERŞEY YOLUNDA ÇOK İYİ DEMİŞTİ TEK EMBRİYO VERDİLR NEDEN TUTMADI BİLMİYORM.BENDE YUMURTA ZAYIFLIĞI VAR BÜYÜMÜYO 5 YILLIK EVLİYİM ŞİMDİ ÖYLECE DURUYORUM SADECE ADETİMİN 1. GÜNÜ BAŞLAYIP 15NE KADAR HAYIT İÇİYORUM BİDE BAL ÇÖREKOTU TARÇIN İÇİYORUM KENDİ KENDİNE OLUR BELKİ BİR SORUN VARSA DÜZENLESİN DİYE CANIM .bilmiyorumkismile

Sevgili Pervin 16,
anlamadigim neden 1 embriyo verdiler. Baska yumurtanmi olusmadi?

Sevgili Geshenk,
bildigim kadariyla nedensiz kisirlik seninki, ama esinede Keciboynuzu kürü yapsan, faydali olucagini düsünüyorum. Laparoskopi yapilmismiydi sana?

Sevgili Pervin 16,
anlamadigim neden 1 embriyo verdiler. Baska yumurtanmi olusmadi?

Sevgili Geshenk,
bildigim kadariyla nedensiz kisirlik seninki, ama esinede Keciboynuzu kürü yapsan, faydali olucagini düsünüyorum. Laparoskopi yapilmismiydi sana?

canım 7 yumurtam vardı hepsi oluşmuştu ama yeni kanuna göre tek yumurta verdiler hemde bir hafta olmuştu kanun çıkalı ama kabul etmedi dr. nasip işte şimdide bitkisel kullanıyom bakalım.rabbim isteyen herkese versin......:Saruboceq:

canım 7 yumurtam vardı hepsi oluşmuştu ama yeni kanuna göre tek yumurta verdiler hemde bir hafta olmuştu kanun çıkalı ama kabul etmedi dr. nasip işte şimdide bitkisel kullanıyom bakalım.rabbim isteyen herkese versin......:Saruboceq:
Kusura bakma ama ben haberlerde 2 embriyo diye suymustum. Doktorlarinda isine geliyo tabi. Nekadar hamilelik gerceklesmezse, okadar tedavi, okadar para. Inanmiyorum ya........
Dilerim tez zamanda hamis haberini bizlere verirsin. Sevgiler

X