Hayıt Otu /Tohumu... Hamile kalma paylaşım alanı?

aycan ben aslanpençesi,civanperçemi,çoban çantası karıştırıp demleyip içiyorum tadı iğrenç faydası varmı henüz bilmiyorum 10 gündür içiyorum.iğde ile ahududu yaprağını hiç duymadım faydası ne nerden alınıyor diğerleri ile karıştırıp mı içiyorsun

Tedavi icin istanbula gideceksin insaallah demi?, Ankaradada iyi merkezler varmis daha yakin diye söylüyorum sana

Ahududu yapragi tadi ok. Rahimi toparliyor ayrica aslan pencesi gibi hormolar üzerinde etkili, onuda eczaneden aliyorum, o 2 otuda alman kadinlar forumundan kesfettim.
Ya ben sözlüge baktim (Storchschnabelkraut) igde yaziyordu, ama yinede emin degilim cok türkce adi hakkinda.

Ben bitkilere cok inaniyorum.. Eger FSH degerim bu kadar düstüyse bu o tadi güzel olmayan otlarin sayesinde............

Sorchsachanbel wikipedia yada bakabilirsin. yumurta kalitesine etki ediyo

aynı kafadayız bende bitkilere inanıyorum haaaa ankara ya gelince ben 3 denememi de ankara da yaptım

üreme organlarina olumlu etki ediyo. Bak L-Arginin kullandiriyodu benim Prof. yumurta kaliteli olsun diye. Cinkoda almami söylüyordu. L-Arginini toz halinde aliyodum ama doktorum otlara inanmiyodu.

sende 3 deneme yaptin yani, kac yumurtan oluyodu, benim son denememde o FSH yla maalesef 1 yumurtam olmustu. Sonra FSH si yüksek bayanlarda Puregon ve menogon kombinasyonu kullanilmasi gerekiyo tedavide, senin kullandiklarin neydi?

ilk gittiğim dr iyiydi ama yumurta ve rahim problemim var dı ya olmadı dr da umutlu konuşma dı oraya bir daha gitmem hem çok kalabalık hakan yaralı bana özel ilgi gerekiyor sorunum çok olduğunda 2.dr timur gürgan oraya da gitmem 3. yer benim tedavimeuygun değil yani ankaraya artık gitmek istemiyorum aslında ankara benim için çok uygun bildiğim bir şehir ama orada umudum kalmadığı için istanbul düşünüyorumistanbuluda hiç bilmiyorum bu da ben korkutuyor bakalım

Noluyo simdi biz bayagi kidemliyiz bak. 3 deneme, sen. 5 deneme ben zemuszemus

ben yazmadan senin yazılarını göremiyorum acaba alıntı yaz desek yazıları daha çabuk mu görürüz

sende 3 deneme yaptin yani, kac yumurtan oluyodu, benim son denememde o FSH yla maalesef 1 yumurtam olmustu. Sonra FSH si yüksek bayanlarda Puregon ve menogon kombinasyonu kullanilmasi gerekiyo tedavide, senin kullandiklarin neydi?

ben dede 1 yumurta oda boş çıktı aycan aslında ben sigara içiyorum çok utanıyorum ama öyle

ya ben o timur gürkan i bir kere ntv de izlemistim, bayagi iyi görünüyordu. Bosver adi sani bilinmeyen doktorlara gitme bence. Ay ne korkucan. Allah iyi insanlarla karsilastirsin. Istanbulda Bahcesi, Amerikan hastanesi yada memoriala git bence, kiyi köse klinikleri bosver. Ama termin al bence simdiden. Git bi ön görüsme yap. Zaten 1 kac ay bekletiyorlar öyle bugünden yarina termin vermiyorlar

X