Sayfa: 33/191 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon
Toplam 1903 adet sonuctan sayfa basi 321 ile 330 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hayıt Otu /Tohumu... Hamile kalma paylaşım alanı?

1. Konu Sahibi : janseray #321
    Alıntı Ceylan kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Öncellikle inanarak için şifa olacağına inanın ...
    ınanmak başarmak Değil mi??
    Ceylanım bende bu gün aldım ama tadının acısından çok kokusu mahvetti beni acaba benim aldığmıdamı ağır bir koku var kapağını açtım annem bile yaklaşık 2 mt ilerimden kokuyu aldı kızım bunu nasıl içicen bayat falan olmasın dedi
    Şimdi daha önce kullanmış ve kullanan arkadaşlara soruyorum kokusuda varmı bunun zehirlenmeyeyim birde hiç yoktan :uhm:
    Düzenleyen: Duru_ Düzenleme Tarihi : 16-07-2009 Düzenleme Saati :22:24

2. Konu Sahibi : janseray #322
    Giriş tarihi
    May 2008
    durucum bende kullanıyorum ama benimkinde öyle koku yok sadece tadı biraz acı sen onu kullanma bence yeni al tazesini

3. Konu Sahibi : janseray #323
    Giriş tarihi
    Mar 2009
    Alıntı Duru_ kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Ceylanım bende bu gün aldım ama tadının acısından çok kokusu mahvetti beni acaba benim aldığmıdamı ağır bir koku var kapağını açtım annem bile yaklaşık 2 mt ilerimden kokuyu aldı kızım bunu nasıl içicen bayat falan olmasın dedi
    Şimdi daha önce kullanmış ve kullanan arkadaşlara soruyorum kokusuda varmı bunun zehirlenmeyeyim birde hiç yoktan :uhm:
    canım sen suyunumu aldın suyunu aldıysan bilemiyorum...ama tohumu aldıysan öyle koku falan yok sadece içerken kokuyor

4. Konu Sahibi : janseray #324
    arkadaşlar ben de pco hastasıyım 5 dönemlik yumurta takibinden sonuç alamadım 2 yılı geçkin bir süredir bebek sahibi olmak için tedavi görüyorum ama sonuç hüsran kullanmadığım ilaç kalmadı
    sormak istediğim nasıl kullanılır 3 ay kesintisiz kullanılmalı diye bi bilgi var 3 ay sonra ne yapılmalı adetli iken kullanılabilir mi hayıt otu mu tohumumu yoksa suyu mu daha faydalı sadece hayıt mı kullanılıyor yoksa içine başka şeylerde katılıyo mu nasıl içiliyor aç mı tok mu? sabah veya akşam farkeder mi? yani ayrıntılı olarak bana anlatırsanız çok sevinirim biraz uzun oldu ama emin olmadan kullanmak istemiyorum cevaplarınızı bekliyorum.....

5. Konu Sahibi : janseray #325
    Giriş tarihi
    May 2008
    kızlar bir sorum olacak bende pko var tabi sivilcede var adet dönemleri çıkar sivilceler ama hayıtı kullanmaya başladıktan sonra nerdeyse tüm yüzümü omuzlarımı sivilce kapladı ve hiç ara vermiyor cildim çok yağlanıyor acaba hayıttanmı

6. Konu Sahibi : janseray #326
    Giriş tarihi
    Mar 2009
    Alıntı everest kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar bir sorum olacak bende pko var tabi sivilcede var adet dönemleri çıkar sivilceler ama hayıtı kullanmaya başladıktan sonra nerdeyse tüm yüzümü omuzlarımı sivilce kapladı ve hiç ara vermiyor cildim çok yağlanıyor acaba hayıttanmı
    bilmiyorum canım ama ilk hafta benim özellikle çenem çok kaşındı yüzümde aynı ama beniim geçti..

7. Konu Sahibi : janseray #327
    Alıntı leblebisekeri kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    arkadaşlar ben de pco hastasıyım 5 dönemlik yumurta takibinden sonuç alamadım 2 yılı geçkin bir süredir bebek sahibi olmak için tedavi görüyorum ama sonuç hüsran kullanmadığım ilaç kalmadı
    sormak istediğim nasıl kullanılır 3 ay kesintisiz kullanılmalı diye bi bilgi var 3 ay sonra ne yapılmalı adetli iken kullanılabilir mi hayıt otu mu tohumumu yoksa suyu mu daha faydalı sadece hayıt mı kullanılıyor yoksa içine başka şeylerde katılıyo mu nasıl içiliyor aç mı tok mu? sabah veya akşam farkeder mi? yani ayrıntılı olarak bana anlatırsanız çok sevinirim biraz uzun oldu ama emin olmadan kullanmak istemiyorum cevaplarınızı bekliyorum.....
    selam canım ben 3 ay boyunca içtim hayıtı faydasınıda gördüm öğlen ve akşam yemekten yarım saat önce içeeksin 1 su bardağı suyu kaynatıp içine yarım tatlı kaşığı koyacaksın 5 dk demlensin sonra süzüp içeceksin canım tadı biraz kötü ama olsun adetliykende kullanabilirsin tohumunu alacaksın

8. Konu Sahibi : janseray #328
    teşekkür ederim canım sağolasın bu güne kadar yapmadığım kalmadı zaten benim şu an gebelikten önce amacım adetlerimi düzene sokmak. allah hepimizin yardımcısı olsun
    35sevi35 senin şu anki durumun nedir

9. Konu Sahibi : janseray #329
    Alıntı leblebisekeri kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    teşekkür ederim canım sağolasın bu güne kadar yapmadığım kalmadı zaten benim şu an gebelikten önce amacım adetlerimi düzene sokmak. allah hepimizin yardımcısı olsun
    35sevi35 senin şu anki durumun nedir
    canım benim sorunum fsh yükskliği benimde çocuğum olmuyor 15 aylık evliyim korunmuyoruz ama olmadı bende duyduğum herşeyi yapıyorum bakalım ne olacak allahım hepimiz dualarımızı kabul eder bizde anne oluruz inşallah canım duyduklarımızı burada paylaşlım olurmu?

10. Konu Sahibi : janseray #330
    Arkadaşlar ben polikistik overim.ılaçsız adet olamıyordum.Bebeğe karar verince doktora gittik.En iyi yerde tedavimi oldum aşılama bile oldum.Ama bebek olmadı.Hayıt kullandım ve 7 aylık hamileyim deneyin derim.Ben günde 2 kez kullandım.Ayırntılar için özel mesaj atabilirsiniz.

Sayfa: 33/191 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon