Hayıt Otu /Tohumu... Hamile kalma paylaşım alanı?

o alt kısım yanıltıyor arada çıkıyorum doğru ama sık sık giriyorum. neyse niyetim huzur kaçırmak değil lütfen devam edin umut sustu halen var görünüyor oysa o da. lütfen umut devam edin ben çıkacağım zaten yarın görüşürüz gündüz açıyorsanız.

aaaaaa, cok ilgincsin, simdi umut sen burdasin diyemi yazmiyo sence ??? 68. sayfada iyi geceler dedi ayrildi ya
sabah okulami gidicen? yine sinavlarinmi var ? bide ne okuyosun canim

Ben gündüzleride zaman zaman girip bakiyorum, calistigim icin sürekli sitede kalamiyorum

aaaaaa, cok ilgincsin, simdi umut sen burdasin diyemi yazmiyo sence ??? 68. sayfada iyi geceler dedi ayrildi ya
sabah okulami gidicen? yine sinavlarinmi var ? bide ne okuyosun canim

ne alakası var off keşke hiç sesimi çıkarmasaydım online görünüyordu az evvel burada diye yazdım. yok canım okulum falan yok. sadece sınavlara giriyorum halkla ilişkilre mezunuyum ben dışarıdan da işletme 3 sınıfta okuyorum ama okula giderek değil sınav sistemi ile. çalışıyorum ben. sınavlar bitti taa ki eylül gibi olacak finallerim. sen çalışıyormuydun?

evet calisiyorum. Tebrik ederim bayagi iyi. Bravo. Sen calismiyormusun?

Son düzenleme:
sizde resmi tatilmi? perşembe günü haziran 3.. ne tatiliki??? bizde iş var.. bu aralar rotar yaptım bende hastane derdinden.

iyi geceler tekrar ben çıkıyorum artık çok uykum geldi.

geshenk aşk olsun sen varsın diye yazmamazlık yaparmıyım hepimizin paylaımı derdi aynı sakın öyle şeyler düşünme seninle bizde heyecanlanıyoruz sonucu bekliyoruz

merhaba umut
ben bu topiki 2 3 aydır takip ediyorum haayıtla ilgili tüp topikler e aboneyim canım
bu topikde 1 kaç haftadır günccellendi sen aycan ve geshenk arkadaşımızla...
sohbetlere katılamdım bi türlü fırsatım olmadı okuyup çıkıyorum genelde
benimde fsh değerim yüksek o yüzden hayıt kullanıyorumm...

Selam Umut 10, karsilasamadik saniyorum sende Aski Memnuyu izliyorsun. Iyisidir insaallah.
Selam Hemsehrim Geshenk,
evet burada resmi tatildi bugün ama yarin yine is. Dilerim tedavin güzel gidiyordur. Bizi yeni gelismelerden haberdar et lütfen. Nezaman yumurta toplama islemi yapilacak hayirlisiyla.
Selam Yeliz,
dilerim hersey hepiimiz icin güzel olur.

Sevgili Yeli kullanici adini nasil degistiriyorsun ?, Profilden degistiremedim ben

kızlar selam buğün okulun yemeği vardı daha yeni geldim hemen bilgisayarın başına geçtim ama hiçbiriniz yoksunuz nerdesiniz huuuuuuuu

Alooooooo Geshenk,
gecmis olsun bacim, yumurtalar toplandi yazmissin, nasil gecti? Sagligin nasil? islem bugünmü yapildi? :uhm: Allahim gönlüne göre versin insaallah hayirlisiyla. Masaallah 16 yumurtan olmus, az önce okudum, dilerim saglikli üreyen yumurtalardir. Eh bu kadar yumurtadan sonra hamileligin %90 gibi geliyo bana
Ozaman transferde sali günümü yapilacak ???

Son düzenleme:
X