Hayıt Otu /Tohumu... Hamile kalma paylaşım alanı?

iyi bildigin gibi, bizim Geschenk bikac topikte aktig oldugundan ara ara yok olabiliyo, biliyosun cok aranilan pozitif hatun bizim Geschenkimiz.

Yaaaaaaaaaa nerdesiniz ama, olmuyor böyle

Son düzenleme:
iyi bari, yalnizim diye cikacaktim, Basladinmi canim yapiyorsun, bütün kürleri degilmi? Ok. Iyi geceler Allah rahatlik versin. Bende cikiyorum. Sevgiler

iyi bildigin gibi, bizim Geschenk bikac topikte aktig oldugundan ara ara yok olabiliyo, biliyosun cok aranilan pozitif hatun bizim Geschenkimiz.

Yaaaaaaaaaa nerdesiniz ama, olmuyor böyle

YOK BE YAAA ... burdayım bağlantı kopuyo sitedede kusura bakmayın ama var bi dingillik. durma kopuyo beni yok gösteriyooo aaaaa burdayım da siz gidiyosunuz galbam

aycan gitmiş gliba umut sen? bande çıkayım madem..carefully merhaba nasılsın? okuyormusun bizi. hayıt diye girmişindirneler yazıyor dimi :)))

Hayir Geschenk, ben burdayim, beklerken kök saldim burda, Manheimda akrabanmi var? Umutcum piknige gidecek o yüzden ayrildi aramizdan.
Carefully iyi geceler

Hayir Geschenk, ben burdayim, beklerken kök saldim burda, Manheimda akrabanmi var? Umutcum piknige gidecek o yüzden ayrildi aramizdan.
Carefully iyi geceler

evet schifferstadt da teyzemler var... kızı da şu araba yrışlarının yapıldığı pistin olduğu caddede oturuyor. benim yarı sülale orda ama farklı şehirlerde.

selam bazen okuyorum bu sayfayı alternatif tıbba ilgim var.herşey dilediğiniz gibi olur inşallah iyi geceler diliyorum hoşçakalınız......

Ya Umut hälä burda görünüyor, Geschenk sende burdasin, niye kimse yazmiyor. Geschenk sen hayit kullandinmi? Bak hemile olunca agirlastin sen haaaa akannehir

selam bazen okuyorum bu sayfayı alternatif tıbba ilgim var.herşey dilediğiniz gibi olur inşallah iyi geceler diliyorum hoşçakalınız......

sağol canım sanada .. uğra adara yaz bize. varmı bebek için çalışmaların müsait olduğunda bahset istersen paylaşalım.

Carefully, senin de bizler gibi hamile kalamama sorununmu var? Hormonlar dengedemi? Kusura bakma cok sordum ama....tabii istemezsen cevap vermeyebilirsin. Ama gercekten alternatif tip etkili

benim 10 yaşında bi kızım var.bebek düşüncem yok. sadece progesteron hormonu ile başım dertte düşük seviyede o da adet öncesi lekelenme yapıyor. dr da migrenim var diye hormon desteği başlamadı.ben de buradan bakınıyorum işime ne yarar diye.

benim 10 yaşında bi kızım var.bebek düşüncem yok. sadece progesteron hormonu ile başım dertte düşük seviyede o da adet öncesi lekelenme yapıyor. dr da migrenim var diye hormon desteği başlamadı.ben de buradan bakınıyorum işime ne yarar diye.
Aslan Pencesi Hormonlar düzenliyo. Kullanmani tavsiye ederim. Allah evladini sana bagislasin. Gecmis olsun

Ya Umut hälä burda görünüyor, Geschenk sende burdasin, niye kimse yazmiyor. Geschenk sen hayit kullandinmi? Bak hemile olunca agirlastin sen haaaa akannehir

yok anacım karnım şiş ya rahat yazamıyorum hem laptop kucağıma almıyorum tehlikeli diye hani radyasyon neyin salgılıyor ya ondan. tabi uzaktan ağır yazınca yetişemiyorum evet hayıt içtim ama iki gün falan çünkü tedaviye başlamıştım yan etki yapar diye bıraktım acı tadı var. arkadaşlardan içenler var herkes farklı yorumlar yapıyor.. ama çok faydası varmış ancak en az 3 ay kullanmak şartı var bitkiseller kana daha ağır karıştığı için. bide bir arkadaşım nerdeyse 4 aydır kullanıyor ama hiç fayda görmedim diyor.

yok anacım karnım şiş ya rahat yazamıyorum hem laptop kucağıma almıyorum tehlikeli diye hani radyasyon neyin salgılıyor ya ondan. tabi uzaktan ağır yazınca yetişemiyorum evet hayıt içtim ama iki gün falan çünkü tedaviye başlamıştım yan etki yapar diye bıraktım acı tadı var. arkadaşlardan içenler var herkes farklı yorumlar yapıyor.. ama çok faydası varmış ancak en az 3 ay kullanmak şartı var bitkiseller kana daha ağır karıştığı için. bide bir arkadaşım nerdeyse 4 aydır kullanıyor ama hiç fayda görmedim diyor.
Bitkilerin gec etki ettigini biliyorum. Ben hayitin hapini kullaniyorum, bi zararini görmedin, arkadasini bilmem ama. Hayit cok etkili, ben tecrübe ettim vede etmekteyim. Bende laptoptan yaziyorum. Evde Kaktüs bulundur radyasyonu cekiyor. Cep telefonuylada az görüs.

X