Hayıt Otu /Tohumu... Hamile kalma paylaşım alanı?

Ben 15 gündür günde bir kez içiyorum (bir su bardağı), maalesef henüz bi etkisini görmedim:çok üzgünüm: artık ek bişeyler kullanmaya başlamayı düşünüyorum bugün civanperçemi otunu aldım bi de onu deniycem, ikisini birlikte kullansam bi zararı olur mu acabafisfisfis

canım sorunun adet düzensizliği ise sadece civan perçemi içmen yeterli tecrübeyle sabitsengözlerimebaksanab ben adet olmadan bir hafta önce civan perçemi içtim ve mucize gibi adetleri sürekli geciken ben adet gördüm zamanında ama bence sen hiç aksatmadan her gün iç civan perçemini ayrıca biraz sabırlı ol hemen etki göstermesi imkansız sabredip düzenli kullanırsan emin ol etkisini göreceksin:1hug:
bu arada ben bir buçuk aydır hayıt otu içiyorum 21 günde adet gördüm tamamen düzenli bi şekilde hasta olmanı sağlıyo civan perçemi çok acı olduğu için hayıta geçtim benhihoyyyt

slm ben aranıza yeni katıldım benimde yumurtalığımda çikolata kisti var.Hayıt otunun iyi geldiğini, Endometriyozis hastalarının genelde doktor tavsiyesiyle bunu kullandığını duydum.Bende birkaç gündür içiyorum.Bakalım faydasını görecekmiyim.Ayrıca hamilelik düşünüyorum.Kistten dolayı 6 aydır hamile kalamadım.Ameliyatların faydası olmadığı için bunu denemek istedim.Faydasını görürsem ya da zararı olursa mutlaka paylaşacağm.

slm papatya ben aranıza yeni katıldım.Çikolata kistim var ve hayıtın iyi geldiğini ayrıca hamilelik şansınıda arttırdığını duydum.Msjını okuyunca sormak istedim tohumu ezerek mi kullanmak gerekiyor acaba?Ben 2 gündür fincanda demleyerek günde bir kere içmeye başladım.ilk hamileliğim düşükle sonuçlandı.6ay dır da hamilelik için uğraşıyorum.Birde bunu denemek istedim.Paylaşırsan sevinirim

bende hayıt kullanmaya başladım adetimin ilk günü başladım 14 gün kullandım bıraktım şuan beklemedeyim eyer zamanında gelirse bu durum benim için süper olacak,çünkü ben pco hastasıyım 40-45 günde bir geliyo bende.

arkadaşlar bende hayıt tohumu kullanıyorum pko hastasıyım eyer kullanıp hamile kalan varsa yaşadıklarını burda paylaşmalarını ve biz gibi kullananları bilgilendirmelerini rica ediyorum.a.s

Ben kullanmadım ama daha önce bir derdim var bölümünde bu konu açılmıştı. Daha önce kullanan bir arkadaş başarı sağladığını anlatıyordu. İstersen o bölümde bir araştır. İnşallah en kısa zamanda bu sevinci yaşarsın.:emir_bebek:

evet hayıt tohumu konusu var fakat hamile kalanlar değilde adetleri düzene girenler var daha çok inşallah kullanan arkadaşlar yazarlar.sağol.

hayıt tohumunu adetimin ilk günü başladım ve 14.gün kullanıp bıraktım ve 29.gün adetim geldi.buda yumurtalıkları canlandırdığına işaret olsa gerek bu ayda deniycem arkadaşlar inşallah sağlıklı sıhatli bi şekilde bebeişlerimizi kucağımıza alırız ALLAH ın izniyle.

bende kllandım bu ay ama faydası olmadı galiba 45 gün adetim gelmedi yumurtlama belirtesi de yaşamadım anlamadım gitti

nasıl kullandın ve senin problemin nedir? buda çok önemli.

adet düzensizliği var canm bende bana ii gelmedi adetimin 1 günü başladım11 günü bıraktım gelmedi adetim 40 günde gene içmeye başladım adetim gelmeyince ama hala tık yok

sen biraz düzensiz kullanmışsın bence.ben 1.günüğ başladım 14 gün kullandım bıraktım 29.gün gelmişti.bendede pko var.adetim 45/50 günde 1 geliyo.

canım benim bazen adetim 2 -3 ayda geliodu belkide ondandır

bide bende aynı şekil kullandım 1 gün den 11 güne kadar

yumurtlama ortalama 14. gün olduğu için ben 14. gün kullanıp bıraktım sende öyle dene bakalım bide.

PKOLULAR 3 ay aravermeden icmeliymis. yazan arkadaslardan biri 3 ay hic bırakmamıs 3.ay hamis olmus o yuzden bırakmayın diye tavsiye ediodu.

PKOLULAR 3 ay aravermeden icmeliymis. yazan arkadaslardan biri 3 ay hic bırakmamıs 3.ay hamis olmus o yuzden bırakmayın diye tavsiye ediodu.

bilemiyorum ben 14 gün kullandım yumurtlamada oldu bıraktım ve 29.gün gelmişti.ben böyle deniycem 3 ay kadar bakalım faydasını görürsem burda paylaşırım.yani inşallah hamile kalırsam.:CüvCüv:sizlerede şifa olur inşallah.

pkolu olup hayıt tohumu kullanan çok kişi var fakat hamile kalan arkadaşlar yaşadıklarını bizimle paylaşırlarsa çok sevinirim.

ya kokuntunuz benı bende fshyı dusurur dıye okumustum bır haftadırda kulanıyorum yan etkısı yok dıyolar ama bılmıyorum bu konuda bılgısı olan yazsın lutfennnnnn.esra..

X