Sayfa: 1/6 123 ... SonSon
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: El emeği sevgiliye hediyeler :)

1. Konu Sahibi : Zeyno61 #1

El emeği sevgiliye hediyeler :)

Sadece ben değilim bu konularda zorlanan internetten araştırdım ve bulduklarımı sizinle de paylaşmak istedim. Fikir olur

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  38280665552543958_rUbv6rl5_c.jpg
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  29.3 KB (Kilobyte)

Bir kutu bul ve renkli kartonları kalp şeklinde kes. İçine ona bu zamana kadar söyleyemediğin tüm tatlı cümlelerini yaz.

Resmin ismi:  dggfd.jpg
Büyüklüğü:  126.2 KB (Kilobyte)

İlk konser bileti, ilk otobüs bileti, ilk sinema bileti. Eminim sende ilk bileti saklıyorsundur. Heh işte onu yastık olarak bastırabilirsin.

Resmin ismi:  220324606740458964_Iwyc8JI2_c.jpg
Büyüklüğü:  54.2 KB (Kilobyte)

En sevdiğiniz fotoğrafınızı canvas tablo olarak bastırabilirsin. Ona evinde baktıkça seni hatırlayacağı şık ve romantik bir hediye vermiş olursun.

Resmin ismi:  242561129900117999_KBrnsBWm_c.jpg
Büyüklüğü:  66.3 KB (Kilobyte)

Kitap okumayı ve instagram kullanmayı seven sevgiline süper bir hediye fikrim var. İnstagram fotoğraflarını photoshop’da yukarıda göründüğü gibi sırala ve print et. Sonra kalın bir kartonun üzerine yapıştır ki hemen yıpranmasın.

Resmin ismi:  253186810271516505_uV1QImWr_c.jpg
Büyüklüğü:  63.5 KB (Kilobyte)

Yine ihtiyacımız olan internette sosyal bir sevgili. İnstagram fotoğraflarınızdan yastık yaptırabilirsin.

Devamıı Geleceeekkk

2. Konu Sahibi : Zeyno61 #2
    bende sihirli kupa yaptırmıştım sevgililer gününde bayılmıştı bu foto netten benim ki kırıldı bile :(

Resmin ismi:  indir.jpg
Büyüklüğü:  6.3 KB (Kilobyte)

3. Konu Sahibi : Zeyno61 #3
    Alıntı Serpito kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bende sihirli kupa yaptırmıştım sevgililer gününde bayılmıştı bu foto netten benim ki kırıldı bile :(

Resmin ismi:  indir.jpg
Büyüklüğü:  6.3 KB (Kilobyte)
    Ah canıımm gitmiş güzelim şey olsun bi daha yaptırırsın Bende yaptırmştım sevgililer günü için, o askere gittiği için bende şuan birşey olmasın diye aldım malum evlerinde iki tane erkek kardeşi var.

4. Konu Sahibi : Zeyno61 #4
    Giriş tarihi
    Mar 2013
    konu ilgimi çekti :) bende eşime bildiğimiz ilaç kapsüllerinin içini boşaltıp ,içlerine güzel notlar yazıp cam bir kavanozu güzelce süsleyip içine doldurmuştum ,30 adet civarı ..çok tatlı ve güzel olmuştu .en azından emek verilmiş bir armağan

5. Konu Sahibi : Zeyno61 #5
    Alıntı zeynepesin kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Ah canıımm gitmiş güzelim şey olsun bi daha yaptırırsın Bende yaptırmştım sevgililer günü için, o askere gittiği için bende şuan birşey olmasın diye aldım malum evlerinde iki tane erkek kardeşi var.
    aynen yaa taşınırken olmuştu daha nişanlıydık onu yaptırdıımda nişan resmimiz vardı üzerinde de ama gitti işte ne yapalım dediğin gibi bi daha yaptırırım

6. Konu Sahibi : Zeyno61 #6
    Alıntı julican kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    konu ilgimi çekti :) bende eşime bildiğimiz ilaç kapsüllerinin içini boşaltıp ,içlerine güzel notlar yazıp cam bir kavanozu güzelce süsleyip içine doldurmuştum ,30 adet civarı ..çok tatlı ve güzel olmuştu .en azından emek verilmiş bir armağan
    varsa bi resmini falan atarmısın canım merak ettim tam anlayamadım çünkü

7. Konu Sahibi : Zeyno61 #7

Resmin ismi:  280771357990070032_ypi1O875_c1.jpg
Büyüklüğü:  19.8 KB (Kilobyte)

Ona ellerinizle kupa kılıfı örün..

Resmin ismi:  522453_553151268050994_1181664417_n.jpg
Büyüklüğü:  41.1 KB (Kilobyte)

Büyükçe bir kutuya renkli renkli balonlar.
    (Ben yapacağım bunu kendi yaptığımında resmini paylaşırım.)

Resmin ismi:  01--600x474.jpg
Büyüklüğü:  100.8 KB (Kilobyte)

Eski bir çervenin arkasından ipler geçirin, tahta küçük mandallarla ya resimlerinizi yada sevgi sözcüklerini mandallayın.

8. Konu Sahibi : Zeyno61 #8

Resmin ismi:  2ffdc012f57ac55d7dfc1afe6f5e13a4.jpg
Büyüklüğü:  30.5 KB (Kilobyte)

Hediyelerin amacı kendini hatırlatmak değil mi? İşte sizi devamlı ona hatırlatacak bir fikir. Farklı renkte ve desenlerde kumaşlar alın. Her kumaştan aynı şekilde iki tane kesin. İçine pamuk koyun ve dıştan dikin. Kavanoza “Beni hatırla. Seni seviyorum” yazılı bir kart iliştirin. Bu güzel anıları nerede kullanacağı ona kalmış.

Resmin ismi:  IMG_1998.jpg
Büyüklüğü:  42.4 KB (Kilobyte)

Dikdörtgen şeklinde kesilmiş tahtayı beyaza boyayın. Üstüne baş harflerinizi yazın ve evinin baş köşesine koymasını isteyin.

Resmin ismi:  vdaybouquet10.jpg
Büyüklüğü:  30.8 KB (Kilobyte)

Bir sopaya ya da kalın ipe sıcak tutkalla kalpler yapıştırın ve bu kalpleri bir şişenin içine koyun.

9. Konu Sahibi : Zeyno61 #9

Resmin ismi:  sdfsdfsd.jpg
Büyüklüğü:  31.3 KB (Kilobyte)

Kibrit kutularını renklendirerek içlerine mini mini sürprizler koyabilirsiniz.

Resmin ismi:  f6921b29acfa855b41168013a0f5edc8.jpg
Büyüklüğü:  32.3 KB (Kilobyte)

Onu ne kadar sevdiğinizi ya da onu neden sevdiğinizi anlattığınız bir mektup yazın. Sonra böyle şirin bir şişe içinde ona verin. Şişenin içinde mesaj fikri hem gizemli hem sevimli.
    (Böyle birşey bende yapacağım yapınca kendi yaptığımın resmini çeker atarım.)

10. Konu Sahibi : Zeyno61 #10
    ayy bunlar çok güzel balonlu olanı bende deneyeceğim balonları şişirip bağlayıp kutya dolduruyoz o da açıyo ki bi sürü balooooon güzel miş bi de kavanozluyu beendim :)

Sayfa: 1/6 123 ... SonSon