El emeği sevgiliye hediyeler :)

erkek arkadasim askerde (safak 43) bir supriz yapmak istiyorum ama cok kararsizim :KK43:

Çok az kalmış harika bir sürprizi hakediyor var mı aklında bişeyler:KK9:

Eki Görüntüle 671208

Kibrit kutularını renklendirerek içlerine mini mini sürprizler koyabilirsiniz.

Eki Görüntüle 671209

Onu ne kadar sevdiğinizi ya da onu neden sevdiğinizi anlattığınız bir mektup yazın. Sonra böyle şirin bir şişe içinde ona verin. Şişenin içinde mesaj fikri hem gizemli hem sevimli.
(Böyle birşey bende yapacağım yapınca kendi yaptığımın resmini çeker atarım.)

Eki Görüntüle 671203

Hediyelerin amacı kendini hatırlatmak değil mi? İşte sizi devamlı ona hatırlatacak bir fikir. Farklı renkte ve desenlerde kumaşlar alın. Her kumaştan aynı şekilde iki tane kesin. İçine pamuk koyun ve dıştan dikin. Kavanoza “Beni hatırla. Seni seviyorum” yazılı bir kart iliştirin. Bu güzel anıları nerede kullanacağı ona kalmış.

Eki Görüntüle 671204

Dikdörtgen şeklinde kesilmiş tahtayı beyaza boyayın. Üstüne baş harflerinizi yazın ve evinin baş köşesine koymasını isteyin.

Eki Görüntüle 671205

Bir sopaya ya da kalın ipe sıcak tutkalla kalpler yapıştırın ve bu kalpleri bir şişenin içine koyun.

Eki Görüntüle 671195

Ona ellerinizle kupa kılıfı örün..

Eki Görüntüle 671199

Büyükçe bir kutuya renkli renkli balonlar.
(Ben yapacağım bunu kendi yaptığımında resmini paylaşırım.)

Eki Görüntüle 671200

Eski bir çervenin arkasından ipler geçirin, tahta küçük mandallarla ya resimlerinizi yada sevgi sözcüklerini mandallayın.

Sadece ben değilim bu konularda zorlanan internetten araştırdım ve bulduklarımı sizinle de paylaşmak istedim. Fikir olur :KK31:

Eki Görüntüle 670931

Bir kutu bul ve renkli kartonları kalp şeklinde kes. İçine ona bu zamana kadar söyleyemediğin tüm tatlı cümlelerini yaz.

Eki Görüntüle 670933

İlk konser bileti, ilk otobüs bileti, ilk sinema bileti. Eminim sende ilk bileti saklıyorsundur. Heh işte onu yastık olarak bastırabilirsin.

Eki Görüntüle 670935

En sevdiğiniz fotoğrafınızı canvas tablo olarak bastırabilirsin. Ona evinde baktıkça seni hatırlayacağı şık ve romantik bir hediye vermiş olursun.

Eki Görüntüle 670936

Kitap okumayı ve instagram kullanmayı seven sevgiline süper bir hediye fikrim var. İnstagram fotoğraflarını photoshop’da yukarıda göründüğü gibi sırala ve print et. Sonra kalın bir kartonun üzerine yapıştır ki hemen yıpranmasın.

Eki Görüntüle 670939

Yine ihtiyacımız olan internette sosyal bir sevgili. İnstagram fotoğraflarınızdan yastık yaptırabilirsin.

Devamıı Geleceeekkk :KK31:

çok güzel süprizler bunlar ama benim oduna yapsam ne bu ya der geçer :KK70: :KK9:

Benimkinin de bu ay sonunda doğum günü:KK52:

Fotoğraflarımızı bastırıp gardrobunun kapağına yapıştırmayı düşünüyorum. Bir iki hediye alıp odasının gizli köşelerine saklayıp bulma işini ona bırakıcam. Bir de güzel kokulu mumlar alıp yerleştiricem.

Paylaştığınız şeyler harika ama ben internetten böyle şeylere pek güvenmiyorum:KK50: hele yastıklara ba-yıl-dım! Ama Ankarada nerde yaptırabilirim bilemiyorum:KK14:

Eki Görüntüle 671195

Ona ellerinizle kupa kılıfı örün..

Üstte ki alıntıydı, buda benim emeğim fikir olsun :KK17:

$asdasdsa.jpg

sevgiliye el emeği hediye, fotoğraflardan kalp yapma tıklayın...

Eklentiler

• $fotoðraflarla-sürpriz-yapmak_01.jpg
    $fotoðraflarla-sürpriz-yapmak_01.jpg
    98,4 KB · Görüntüleme: 818
Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar bende çok araştırmış ve bu siteden alışveriş ypmış çokda memnun kalmıştım...İşin en önemli kısmı telefonlada çok yardımcı oldular ve aynı gün kuryeyle teslim ettiler...

arkadaşlar bu sitenin özelliği hediyeler dikkat ederseniz çeşit olarak fazla konulmamış ayrıcalığı telefonla psikiyatri dalı gibi uzun uzun konuşup çok değişik hediye paketleri hazırlıyorlar.kime hediye alacaksanız annenize,babanıza,sevgilinize,eşinize,arkadaşınıza,öğretmeninize arayın.....çok memnun kalacaksınız........

sevgiliye el emeği hediye yapılışları için tıklayın

Yaa ben de internette araştırırken böyle bir resim görmüstüm. Sevgiliye böyle bisey çok sevimli olur bence ^_^

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1400508107867.jpg
    $1400508107867.jpg
    28,4 KB · Görüntüleme: 676
Bende hediye vermeyi, almayı çok seven biri olarak benim gibi düşünen arkadaşlara yaptıgım 1 hediyeyi ornek olarak vermek istedim.
Ilk yilimiz oldugu icin baya özenmistim ve uzun zaman buyuk bi emek harcayarak büyük bi kutu hazirladim. O kutu da neler vardı neler .. eger üsenmeden okursaniz isinize yarayabilir :) o_O

Mavi renkte cok sevimli bi kutu aldim.
ilk basta ikimizin karikaturunu cizmeye calismistim ve icimden gelenleri mektup seklinde baska bi kagida dokup bu ikisini mektup zarfinda en alta koydum.
Kucuk sandik seklinde bi kutu alip icine biraz pamuk koydum pamugun üzerine de icini bosalttigim 2 yumurtanin uzerini kiz ve erkek havasinda iki yuz cizip yumurtalarin icine birer tane rulo seklinde notlar attim kutunun dısina "sevgilini kirma bizi kir"yazisi yapistirdim.
O kutuya sigabilecek boyutta bi araba alip disini renkli kagit ve suslemelerle süsledim, Ozellikle kapisinin acilip kapanir olmasina dikkat ettim ve icine kirmizi renkte kagitlara notlar yazarak rulo yaptim ve koydum. Ozel olsun diye 1 tane de ceviz koydum ama cevizin ici bostu dışı cok zarar gormemisti o cevizin icine "ceviz kabugunu doldurmayacak seylerden dolayi tartismayalim" yazdim ve kurdele gecirdim. Cevizin icinin bos oldugu belli degildi. Sonra arabayi da kutuya koydum.
Kucuk kirmizi bi kese aldim icine sipsevdi sakizlari koyup biraz egoist bir tavirla "bu sekerlemeler tatli ama ben daha tatliyim B-) " diye not koydum ve kutuya yerlestirdim
Fotografcida cikarttigim kendi fotograflarim ve ikimizin fotograflarini hediye paketi yapip yaklasik bi 150 fotograf vardi bazilarinin arkasina kucuk notlar yazip onu da koydum.
Aramizda civcivle alakali bi espri vardi ondan dolayi 1 tane kücük civciv biblosu koydum.
2 tane kucuk boy not defteri aldim ve ilk basta bu hediyeyle alakali dusuncelerim duygularim yaptiklarim olmak uzere bu kutuyu hazirladigim zaman icerisinde uzuldugum, sevindigim tum duygularimi yazdim. (Tabi ki bu süpriz hediyeden ben verene kadar hic haberi yoktu :) )
Kutunun icine tek tek renkli kartonlardan kendi ellerimle keserek minik minik notlar yazip rulo yapti. Kutunun icinde yaklasik 300 tane not vardi.(ama bu not kagitlarinin kirmizi haric diger renklerde olmasina özen gosterdim cunku sadece o arabanin icinde kirmizi notlar olsun ki daha hos dursun istedim) şimdi o kadar yazacak ne buldun diyeceksiniz :) dogaldir bende sorardim. Bazilarina duygularimi, bazilarina ask ile ilgili hosuma giden sozleri, bazilarina karsilikli konusmalarimizdan minik kesitleri bide birbizimize kullandigimiz lakaplardan yazdim.
En son kutunun icine 1 tane supriz yumurta ve onun ve benim en sevdigimiz çikolatadan koydum.

Tabi kutuyu kapatmakta baya zorlandigim gercegi var e o kadar da olsun artik :KK70:
Hayatimda ilk defa bu derece bi hediyeye ugrastim onda da manive olarak mükemmel bi hediye oldu diye bilirim. Hos bizim erkekler odundur bizim kadar cok ince düşünmezler ama eşşek degiller ya bu hediyenin icinde onca emek oldugunu fark ederlerr.
Ben ilk yilimizda vermek istedim kutuyu ilk aldigimz zaman aklimda boyle bisey yoktu zamanla sekillendi kaldi ki vaktim bol oldugu ici ben 7 ay a yaydim bu hediye isini sonuc gercekten harika oldu. Ömür boyu unutamaz diye düşünüyorum ki bende ayni sekilde unutamam bu hediyemi :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hediye tavsiyeleri konusunda bir site ile karşılaştım yazıları falan hoşuma gitti sizlere de tavsiye edebilirim Siteden bir alıntı:

Erkekler ne ister?

Buraya kadar yalnızca bayanlar için sevgililer günü hediyeleri nden bahsettik. Şimdi ise sürekli romantik olmadığından yakınılan erkekler için sevgililer günü hediyesi seçmeye çalışacağız. Acaba sevgilinize romantik olması gerektiğini de hatırlatabilecek bir hediye bulabilecek miyiz? Peki, erkeğe sevgililer günü hediyesi olarak ne alınabilir? Erkek arkadaşa sevgililer günü hediyesi olarak hangi tür armağanlar düşünülebilir? İşte bu konuda da sizin yanınızdayız.

Erkek arkadaş için hediye denildiğinde ilk akla gelen saat, kol düğmesi, zippo çakmak, tuttuğu takımın forması vs. Evet erkek arkadaşınızın da sevgililer günü hediyesi tahmini bunlardır. O zaman alışılmışın, klişelerin, tahmin edilebilir olanın dışına çıkalım. Öncelikle bu hediyeleri kişiselleştirelim, yani sevgilinize özgü bir sevgililer günü hediyesi ne dönüştürelim.

Örneğin kol düğmesi mi almak istiyorsunuz? Kol düğmesi alın ancak üzerinde stilist A’nın meydana getirdiği desenler olmasın. Sizin ve onun baş harfleri olsun veya sizin küçük bir fotoğrafınız olsun. Yani karşıdan klişe görünebilir, ancak hediyenin ayrıntılarında gizli “siz” olun. Diğer bir sevgililer günü hediyesi olan zippo çakmak üzerinden gidersek; onunda üzerine zippo yazacağına sizin ve sevgilinizin isimleri yazsın. Sevgilinizde tuttuğu takımın forması yoksa bir forma alın ancak sırtında sizin ve sevgilinizin ismi yazsın. Tüm buraya kadar verdiğim örnekler çoğaltılabilir, gerisi sizin yaratıcı düşüncenize kalıyor. Aldığınız hediyesi klasik görünse de o hediyenin bir yerlerinde aşkınız gizli olsun. Son olarak kişiye özel sevgililer günü hediyesi her zaman 1-0 öndedir.

Kaynak: http://www.sevgiliyedogumgunuhediyesi.org/sevgililer-gunu-hediyesi/

arkadaşlar eşimin doğum gününü kutlayıp bulunduğunuz şehirleride yazıp fotolarını bana gönderir misiniz leyla savası cok seviyor diye:)

X